Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(bbiitute @ 2014 06 22, 10:28)
kur jus buvot radus sita info  ax.gif  tikrinu gal siandien bus  biggrin.gif  biggrin.gif ?


as jau ketvirtadieni zinojau, kad sestadieni 12 val vietiniu laiku (musu 14 val) bus vyrisku batu ispardavimas -tik neaisku kokiems batams butent. Ana savaitgali croksai ten buvo po 2-3 svarus mirksiukas.gif Sia info jie atsiunte emailu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 22, 01:41)
Prieš 1 puslapį kaip ir rašyta kas perka iš ten  cool.gif


Ačiū, nepamačiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 06 22, 10:35)
Siandien jau likuciai like smile.gif Vakar viska nese is eiles lotuliukas.gif tik speji isideti i krepsi,ir jau nera biggrin.gif Bet spejom 3 poras su siuntimu uz 120lt nusipirkt bigsmile.gif

As dvi poras spejau pagriebti, siandien viena jau atsauke doh.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 22, 11:00)
as jau ketvirtadieni zinojau, kad sestadieni 12 val vietiniu laiku (musu 14 val) bus vyrisku batu ispardavimas  -tik neaisku kokiems batams butent. Ana savaitgali croksai ten buvo po 2-3 svarus mirksiukas.gif  Sia info jie atsiunte emailu 4u.gif

as emailu negaunu g.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgitatr @ 2014 06 22, 10:35)
paciame pirmame SD puslapyje mirksiukas.gif

prazioplinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 06 22, 10:41)
As dvi poras spejau pagriebti, siandien viena jau atsauke  doh.gif  biggrin.gif

O velnias doh.gif doh.gif nu ziuresim ka mes gausim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kuri Kauniete planuoja pirkt SD? Man ne akcijiniu batu reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 06 22, 10:50)
O velnias doh.gif  doh.gif nu ziuresim ka mes gausim lotuliukas.gif


Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 22 birželio 2014 - 13:09
QUOTE(NNata @ 2014 06 22, 14:05)
Tai kad jau dvi o jokiu papildomu batu neatpigino schmoll.gif


vakar 14 valanda buvo atpiginimas
Atsakyti
Vokiečių vaistinė užsakyta, kam dar meilų neatsiunčiau, atsiųsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 22, 13:06)
vakar 14 valanda buvo atpiginimas

jau supratau lotuliukas.gif vakar dirbau vietoj pirmadienio tai man siandien sestadienis biggrin.gif
Bet gal zinot ka padaryt kad is sportsdirect siustu tuos naujienlaiskius, nes kai pirma kart uzsiregistravau tai siunte(masiskai) paskui buvau nuemusi siuntima, o paskui accounte kai vel uzdejau kad noriu kad siustu naujienlaiskius nebesiuncia vistiek, gal kas zinot ka reiktu padaryt kad siustu, nes tuo accountu nemazai uzsakineju. g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 22 birželio 2014 - 13:57
Sveikos,
Gal kas renka SD Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2014 06 22, 14:52)
jau supratau  lotuliukas.gif vakar dirbau vietoj pirmadienio tai man siandien sestadienis biggrin.gif
Bet gal zinot ka padaryt kad is sportsdirect siustu tuos naujienlaiskius, nes kai pirma kart uzsiregistravau tai siunte(masiskai) paskui buvau nuemusi siuntima, o paskui accounte kai vel uzdejau kad noriu kad siustu naujienlaiskius nebesiuncia vistiek, gal kas zinot ka reiktu padaryt kad siustu, nes tuo accountu nemazai uzsakineju. g.gif  g.gif  g.gif


nu va kokie onaravus - isizeide ir nebesiuncia lotuliukas.gif . Is tikro tai nzn kaip ta padaryt, as nebuvau atsisakius, ir perziuriu - nes pas juos dienos akcijos buna ir pagal jas daznai renku uzsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 06 22, 14:16)
nu va kokie onaravus - isizeide ir nebesiuncia lotuliukas.gif . Is tikro tai nzn kaip ta padaryt, as nebuvau atsisakius, ir perziuriu - nes pas juos dienos akcijos buna ir pagal jas daznai renku uzsakymus 4u.gif


Pradzioj kazkas man buvo susidvigubine gaudavau iskart po du naujienlaiskius ir i diena ne viena kart rolleyes.gif , tai galvoju paspausiu ant vieno "unsubscribe" ir pasinaikins vienas o pasirodo panaikino su visam blink.gif verysad.gif , o dabar daryk ka nori neatsiranda schmoll.gif. Parasiau i CS gal atstatys ax.gif , o tai pasigendu as tu naujienu.
Atsakyti