Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(Black_white @ 2014 06 19, 11:49)
Sveikos, gal žinot kaip pakeist valiutą boohoo.com parduotuvėje (tiesiog pastebėjau, kad visai nemažas kainų skirtumas gaunasi perkant eurais arba svarais)? Esmė ta, kad kol esu neprisijungusi valiutą galiu keist laisvai, o kai prisijungiu man rašo, kad automatiškai pakeista į "mano" valiutą - eurą.  doh.gif  O aš taip noriu pirkt svarais ir nerandu, kur pakeist... blush2.gif

jei norite pirkti svarais, turite per UK pirkti ir UK adresu
Atsakyti
Gavau SD thumbup.gif Iki vakaro surasysiu visoms laiskucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 06 18, 08:56)
Turiu viena atliekama buteliuka 500ml. 35lt Kaunas siunciu 4u.gif  4u.gif user posted image



man reikia, rasau i A.Z 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri zinosit smile.gif
ieskau, kur galima butu pirkt Lumene kremus internetu UK, nu gal ir JAV, svarbu, kad i Uk siustu smile.gif google nepadeda. UK amazone ner, ebay irgi (nu yra vienas, siuncia is bulgarijos... tada jau geriau is LT galvoju). Arba gal kuri LT internetine parduotuve siuncia i UK? Prisireike man to kremo dabar kaip s*kt, o UK ner pirkt niekur :/
Atsakyti
QUOTE(zvaigzdut @ 2014 06 19, 17:51)
Gal kuri zinosit smile.gif
ieskau, kur galima butu pirkt Lumene kremus internetu UK, nu gal ir JAV, svarbu, kad i Uk siustu smile.gif google nepadeda. UK amazone ner, ebay irgi (nu yra vienas, siuncia is bulgarijos... tada jau geriau is LT galvoju). Arba gal kuri LT internetine parduotuve siuncia i UK? Prisireike man to kremo dabar kaip s*kt, o UK ner pirkt niekur :/

LT yra parduotuve www.aistruole.lt . Ten prekiauja Lumene kosmetika. Tai gal ju galima butu uzklausti, ar nesiustu i UK..
Paciame psl nerandu pristatymo salygu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Akike: 19 birželio 2014 - 17:20
o nebutu paprasiau kokiu draugu/giminiu paprasyti, kad LT visa deze tu kremu nupirktu ir issiustu i uk?
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 19, 18:37)
o nebutu paprasiau kokiu draugu/giminiu paprasyti, kad LT visa deze  tu kremu nupirktu ir issiustu i uk?

tai turbut taip ir daryiu. Tik galvojau gal kox puslapis yra, kur as dar as nzn, na kad ir is JAV siustis per parduotuve turbut pigiau butu nei kad mama LT pirktu
Atsakyti
Sveikos,

ar pastomatams dar galioja kokia nuolaida?MD kazkaip nebematau kad butu ?
Atsakyti
Vakar užsakiau, o šiandien draugė pribudo doh.gif , paprašė, kad užsakyčiau. Gal dar atsiras norinčių. Skubiai renku užsakymą. Esam trise, trūksta dar vieno krepšelio.

Naudosiu 15% nuolaidą.

Todėl vėl renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Dalinsiu ant žmonių skaičiaus. Pirksiu jeigu susirinksim bent keturios. Prašom prisijungti su savo krepšeliais. Užsakysiu apie 22 val. Arba anksčiau, jeigu susirinkime.

Sportsdirect

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,
tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom)
galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.

Pirksiu Eurais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MonCheri @ 2014 06 19, 20:19)
Sveikos,

ar pastomatams dar galioja kokia nuolaida?MD kazkaip nebematau kad butu ?


vakar siunčiau lpexpress (per tarp mergaičių) ir jau galioja post24 (per plius.lt, moka gavėjas, kaina 4,5lt; pačiam plius.lt yra baneris kuri paspaudus duoda supildyti viską - bet pačiai neprireikė siųsti) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Varikė @ 2014 06 19, 20:38)
Vakar užsakiau, o šiandien draugė pribudo doh.gif , paprašė, kad užsakyčiau. Gal dar atsiras norinčių. Skubiai renku užsakymą. Esam trise, trūksta dar vieno krepšelio.

Naudosiu  15% nuolaidą.

Todėl vėl renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Dalinsiu ant žmonių skaičiaus. Pirksiu jeigu susirinksim bent keturios.  Prašom prisijungti su savo krepšeliais. Užsakysiu apie 22 val. Arba anksčiau, jeigu susirinkime.

Sportsdirect

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,
tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom)
galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.

Pirksiu Eurais 4u.gif


laukiu vieno krepšelio, gal dar kas nors norite prisijungti smile.gif
Atsakyti
renku http://www.escentual.com/ uzsakyma klaipedoj, galiu persiust. Siuntimas i Lietuva 5 svarai. Iki birzelio galo 33% nuolaida prancuziskai kosmetikai: bioderma, la roche, a-derma, avene, vichy, eucerin ir kt.
bent jau mano biodermos kremai cia pigiau iseina nei cococenter. krepseliu laukiu i alinalatakiene@gmail.com

visos akcijos
Atsakyti