Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

Sveikos, gal kas nors galite patarti del ZIP kodo.
Noriu pirkti batus, raso, kad siuntimas i Europos Sajungos salis nemokamas, o pirkti neduoda, nes praso ZIP kodo. Neivedus ZIP kodo, neleidzia pasirinkti miesto. ZIP kodus vedam, bet nepriima.
Kokio jie dar gali noreti kodo?
Nepriima ZIP kodo, nes gal i LT nesiuncia???
Atsakyti
Sveikos, gal žinot kaip pakeist valiutą boohoo.com parduotuvėje (tiesiog pastebėjau, kad visai nemažas kainų skirtumas gaunasi perkant eurais arba svarais)? Esmė ta, kad kol esu neprisijungusi valiutą galiu keist laisvai, o kai prisijungiu man rašo, kad automatiškai pakeista į "mano" valiutą - eurą. doh.gif O aš taip noriu pirkt svarais ir nerandu, kur pakeist... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2014 06 19, 11:13)
Mergaites, gal galetumete priminti adreso nuomos JAV pavadinima  4u.gif  Arba parekomenduoti per ka pirkti  ax.gif


JAV siuntos http://www.javsiuntos.lt
Atsakyti
QUOTE(Black_white @ 2014 06 19, 11:49)
Sveikos, gal žinot kaip pakeist valiutą boohoo.com parduotuvėje (tiesiog pastebėjau, kad visai nemažas kainų skirtumas gaunasi perkant eurais arba svarais)? Esmė ta, kad kol esu neprisijungusi valiutą galiu keist laisvai, o kai prisijungiu man rašo, kad automatiškai pakeista į "mano" valiutą - eurą.  doh.gif  O aš taip noriu pirkt svarais ir nerandu, kur pakeist... blush2.gif

Tai gali but, kad prisijungus pagal adresa (sali) sistema neleis pirkti kita valiuta.
Atsakyti
QUOTE(lola.lola @ 2014 06 19, 12:30)

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas greitai atsakys, iki kada nuolaida SD galioja? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 06 19, 15:19)
Gal kas greitai atsakys, iki kada nuolaida SD galioja? blush2.gif

berods siandien paskutine diena
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 06 19, 15:19)
Gal kas greitai atsakys, iki kada nuolaida SD galioja? blush2.gif

Siandien paskutine diena
Atsakyti
QUOTE(slitka @ 2014 06 19, 15:20)
berods siandien paskutine diena



QUOTE(simpa @ 2014 06 19, 15:21)
Siandien paskutine diena

Aciukas 4u.gif O tai mazdaug iki 12 nakties, ar ne?
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 06 19, 15:25)
Aciukas 4u.gif  O tai mazdaug iki 12 nakties, ar ne?

Iki 24h anglu laiku smile.gif Tai musu bus iki 2 nakties smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simpa: 19 birželio 2014 - 14:26
QUOTE(B'ena @ 2014 06 19, 13:46)
Aciu  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Dabar gali but brangu siustis is jav siuntu. pasikeite pas juos sistema, atkreipkit demesi.
Atsakyti
rytoj darysiu užsakymą iš http://www.sportsdirect.com/, gal yra norinčių jungtis.
Kaunas. Jei domina rašykite AŽ 4u.gif
Atsakyti