Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 18, 08:47)
tik viena  mirksiukas.gif



Tai kam tą 10 proc. reikia dėti? lotuliukas.gif Ar kas nors pirks su 10 proc., kai yra 15 ? lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Norėjau pirkti iš F&F ir atsiskaityti savo Visa Electron kortele (šiuo metu tik tokią teturiu). Kiek mačiau jie priima jas, bet norint atsiskaityti man rašo: The payment authorisation transaction cannot be fulfilled. Please contact customer service. Credit Card Not Authorised. Gal kuriai irgi taip buvo ir ką tokiu atveju daryt, į F&F rašyt? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2014 06 18, 08:49)
Tai kam tą 10 proc. reikia dėti? lotuliukas.gif  Ar kas nors pirks  su 10 proc., kai yra 15 ? lotuliukas.gif

10 proc jeigu iki 50 svarų perkat.
Atsakyti
Turiu viena atliekama buteliuka 500ml. 35lt Kaunas siunciu 4u.gif 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 06 18, 08:56)
10 proc jeigu iki 50 svarų perkat.

Aaaa, supratau.. Nebuvau įsigilinusi gerai.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 06 18, 07:47)
renku ir aš SD.
Kretinga - Klaipėda - Palanga ax.gif  pirksiu tikriausiai eurais  g.gif  4u.gif

O, tai gerai, prašysiuos į kompaniją biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas norit prisijungt Šiauliuose, nesurenku už 50 svarų ax.gif
Atsakyti
Nors praeitą savaitę užsakiau SD, negaliu praleisti nuolaidos. Naudosiu 15% nuolaidą.

Todėl vėl renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Dalinsiu ant žmonių skaičiaus. Pirksiu jeigu susirinksim bent keturios. Prašom prisijungti su savo krepšeliais. Užsakysiu rytoj vakare. Arba anksčiau, jeigu susirinkime.

Sportsdirect

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,
tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom)
galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.

Pirksiu Eurais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varikė: 18 birželio 2014 - 08:34
Vakar ir as prisidirbau su SD doh.gif vaikai sukosi aplinkui ir patvirtinau uzsakyma nepanaudojus kodo doh.gif , susivokiau praejus 5 min iskarto parasiau jiems laiska bet buvo velyvas vakaras atsakymo dar negavus verysad.gif statusas siandien jau Processing ar dar tiketis kad atsauks g.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 06 17, 23:20)
merginos isduokit paslapti, koks mytoys.de kodukas pirmam kartui, aciu atsakiusioms  4u.gif

niekas nezinot? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(asmon @ 2014 06 18, 10:10)
niekas nezinot?  blush2.gif

google visagalis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazutee24 @ 2014 06 18, 08:53)
Labas rytas,

Norėjau pirkti iš F&F ir atsiskaityti savo Visa Electron kortele (šiuo metu tik tokią teturiu). Kiek mačiau jie priima jas, bet norint atsiskaityti man rašo: The payment authorisation transaction cannot be fulfilled. Please contact customer service. Credit Card Not Authorised.  Gal kuriai irgi taip buvo ir ką tokiu atveju daryt, į F&F rašyt?  4u.gif  4u.gif


visa electron netinka turbūt niekur. nepavyko dar nei karto su ja apsipirkti man biggrin.gif o taip norėjau vyro saskaitą patuštinti lotuliukas.gif
Atsakyti