Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 14, 16:55)
Siunčia į LT, nereik tarpininkių.

aciu, pavyko apsishopint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 06 14, 18:58)
Na man nesiojanciai S patare pirkti 8, gal nuo modelio priklauso, bet i ta nusipirkta astuntuka vos isibarskinau, gerai, kad sukne tampri buvo, bet jau labai labai apsitempe. Tai 8 pagal mane XS, 10-S.
O jus cia apie batus ar drabuzius klausiat?

P.S. gal kam sukneles uz 2$?  biggrin.gif
http://www.aliexpres...1913870477.html

Aš apie rūbus ax.gif Šiaip M nešioju, o apačia gal net L, tai pagal viską ir iš 12dydžio neturėčiau iškristi smile.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal zinote kur pigiau galima nusipirkti dormeo anklode su pagalvemis pigiau gal kur uzsienyje smile.gif
Atsakyti
sveikutes,
priminkit mytoys.de koduka pirmam apsipirkimui, aciu
Atsakyti
Planuoju pirkti iš http://www.zara.com/uk/en
Siūsiuosi per Tukį. Varėna, kam tinka galiu persiūsti (šiam momentui pigiausiai 4 Lt per LP express terminalą).
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 06 15, 08:44)


Nuo kada UK Zara pradejo priimineti apmokejimui musu korteles?
Atsakyti
Mergaites kur perkat patalyne,uzuolaidas?
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 06 13, 13:05)
Kviečiu jungtis prie www.yoox.com. Kai kurioms prekėms su kodu  HAPPYOOX taiko papildomą 14  proc. nuolaidą.



gal kas Panevėžyje parinktų? blush2.gif aš savo kortelės nerandu..
Atsakyti
QUOTE(_mažule_ @ 2014 06 15, 11:02)
Nuo kada UK Zara pradejo priimineti apmokejimui musu korteles?

Yra laiminguju biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2014 06 15, 11:57)
Yra laiminguju  biggrin.gif  mirksiukas.gif

Tai cia laimes dalykas ar ZARA praleis mokejima?
Kiek perku UK pardese, yra taip kad parduotuve priima uzsakyma arba nepriima del tam tikros priezasties.
Papasakokit placiau, kur slipi paslaptis, del kurios vienos laimingosios gali apsipirkineti angliskoje Zaroje internetu apmokant uzsakymus lietuviskom kortelem, o kitos nelaimingos negali.



Kas nori Klaipedoje pasinaudoti paskutiniu sansu apsipirkti Clothing at Tesco su nemokamu UK siuntimu, rasykite man i el.pasta ok.bega@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _mažule_: 15 birželio 2014 - 12:53
QUOTE(_mažule_ @ 2014 06 15, 13:27)
Tai cia laimes dalykas ar ZARA praleis mokejima?
Kiek perku UK pardese, yra taip kad parduotuve priima uzsakyma arba nepriima del tam tikros priezasties.
Papasakokit placiau, kur slipi paslaptis, del kurios vienos laimingosios gali apsipirkineti angliskoje Zaroje, o kitos nelaimingos negali.
Kas nori Klaipedoje pasinaudoti paskutiniu sansu apsipirkti Clothing at Tesco su nemokamu UK siuntimu, rasykite man i el.pasta ok.bega@gmail.com

Mano kortelę Zara priima, pvz. next.co.uk nepriima. Kodėl vienoms pavyksta apsipirkti kitoms ne, kažin ar kuri jums atsakys. Yra daug parduotuvių, kur vienoms pavyksta be problemų apsipirkt, kitoms ne.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2014 06 15, 12:52)



Mano SWED Visa Classic angliska ZARA visuomet atmeta.
Kurio banko ir kokia kortele Jus apmokate uzsakymus Zaroje?

Ir kokios dar parduotuves priima LT banku korteles atsitiktiniu budu?
Per 5-ius apsipirkinejimo internetu metus man nepasitaike nei vienos parduotuves, kuri nepaaiskino, kodel nepraleido uzsakymo.
Atsakyti