Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(Rutele_S @ 2014 06 14, 15:33)
Sveikos, reikia skubios pagalbos  mirksiukas.gif 
ar is boohoo.com per tarpininkes reikia pirkti, ar kaip?


Siunčia į LT, nereik tarpininkių.
Atsakyti
sveikos,
gal kas žinote dėl ebay:
ar yra taip buvę, kad pardavėjas nurodo siuntinio nr., siunčia per DHL, bet DHL rašo, kad siuntinio jų sistema neranda. Kodėl taip gali būti?

Kitas klausimas. Kaip elgtis, kai su pardavėja sutarėme siuntimo sumą (ji pati pasakė), sumokėjau, o dabar prašo pervesti dar 10 eurų už siuntimą?
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 14, 15:52)
Bet tai jokio skirtumo nei jiems kokia valiuta mokėsiu, nei bankui? g.gif


Tai jeigu SD leidžia pasirinkt valiutą - reiškia jiems ir tinka, turbūt neleidžia kokio Egipto valiuta atsiskaityt, jeigu neduoda pasirinkt biggrin.gif. O bankui tuo labiau jokio skirtumo kokią valiutą iš kokios konvertuot cool.gif , vis tiek iš litų vers.
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 14, 15:52)
Bet tai jokio skirtumo nei jiems kokia valiuta mokėsiu, nei bankui? g.gif

jokio skirtumo, susidedate krepseli ir keisdama valiuta pasiskaiciuojate galutine suma, kuria valita man pigiau gaunasi, ta ir perku.
Atsakyti
Mergaitės, gal kas pakomentuos Asos dydžius blush2.gif
Pvz jei US perku 8, tai UK irgi 8 imti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 06 14, 16:35)
Mergaitės, gal kas pakomentuos Asos dydžius  blush2.gif
Pvz jei US perku 8, tai UK irgi 8 imti?  4u.gif


Pažiūrėkit lentelę, UK 8 - tai 36 LT. USA jau nebeatsimenu, bet man rodos skiriasi.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 14, 18:07)
Pažiūrėkit lentelę, UK 8 - tai 36 LT. USA jau nebeatsimenu, bet man rodos skiriasi.

Aga jau pažiūrėjau, tikrai skiriasi - pagal jų lentelę man net 12UK dydį reiktų, nekyla ranka tokį didelį imti blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Renku Sportsdirect,Kaunas.I kitus miestus pastu siunciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2014 06 14, 17:10)
Aga jau pažiūrėjau, tikrai skiriasi - pagal jų lentelę man net 12UK dydį reiktų, nekyla ranka tokį didelį imti  blush2.gif  doh.gif

Na man nesiojanciai S patare pirkti 8, gal nuo modelio priklauso, bet i ta nusipirkta astuntuka vos isibarskinau, gerai, kad sukne tampri buvo, bet jau labai labai apsitempe. Tai 8 pagal mane XS, 10-S.
O jus cia apie batus ar drabuzius klausiat?

P.S. gal kam sukneles uz 2$? biggrin.gif
http://www.aliexpres...1913870477.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 14 birželio 2014 - 18:02
QUOTE(Sense @ 2014 06 14, 17:58)
Na man nesiojanciai S patare pirkti 8, gal nuo modelio priklauso, bet i ta nusipirkta astuntuka vos isibarskinau, gerai, kad sukne tampri buvo, bet jau labai labai apsitempe. Tai 8 pagal mane XS, 10-S.
O jus cia apie batus ar drabuzius klausiat?

P.S. gal kam sukneles uz 2$?  biggrin.gif
http://www.aliexpres...1913870477.html


Oi kad čia su tais dydžiais niekada negali žinot, apie ali išvis atskira respublika biggrin.gif, aš šiaip M nešioju, kartais S, o iš ali XL čiut didokas buvo biggrin.gif, pas kiniečius išvis viskas iš lempos, ten manau jau nei lentelės nepadės hihihi.gif
Bet jei imant normalias parduotuves, tai šią sav. HM lyginau vyr. polo marškinėlius, tai irgi - L dydis baltos identiškai atitiko M dydį juodos biggrin.gif, ir pirk, ką nori biggrin.gif. Pečiai idealiai tokio pačio pločio, šiaip M dydis kokiu nepilnu 1 cm siauresnis pagal plotį, bet visa kita - taip pat.
Kartais laimės dalykas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 14 birželio 2014 - 18:12
Sivakar pirksiu SD Panevezyje. Pirksiu eurais, nes mano prekes taip pigiau gaunas smile.gif Bankas Swedbank. 15% nuolaidelej jau surinkta thumbup.gif
Laukiu laiskuciu i email marcinlaura@gmail.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 14, 18:07)
Oi kad čia su tais dydžiais niekada negali žinot, apie ali išvis atskira respublika biggrin.gif

Mango irgi galima pridet prie tu respubliku saraso smile.gif taip jau yra su tais dydziais.
Atsakyti