Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(elizieja @ 2014 06 11, 15:19)
Laba diena  4u.gif
Mergaitės, jei užsisakiau tukio adresu, ar reikia jiems patiems ką nors parašyti, ar tiesiog jie gavę mano siuntinuką - susisieks su manimi  g.gif  blush2.gif


Nea, nereikia nieko pranešti, prisiregistruokit jų tinklalapyje ir matysit savo siuntas, kurios jau pasiekė UK adresą 4u.gif Su artimiausia siunta ir išsiųs jums viską, gausit sąskaitą ir laukit biggrin.gif Na nebent norėsit atidėt, pakaupt daugiau ar šiaip atostogausit, tai tada jau reikia specialiai parašyt rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites! Gal kas mate AliExpress tokias Crocs basutes? Aciu smile.gif
user posted image

Atsakyti
Gal kas planuojate uzsakineti is
https://www.zoeva-shop.de/
Prisijungciau, rasykite i AZ 4u.gif
Atsakyti
Laba, mamytes, gal kas siunte per pastomata siuntinuka ? Idomu dar kaina kaip mazo, ar jau dydzius skirsto pagal kaina ? Aciu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egipte: 11 birželio 2014 - 15:30
QUOTE(egipte @ 2014 06 11, 15:24)
Laba, mamytes, gal kas siunte per pastomata siuntinuka ? Idomu dar kaina kaip mazo, ar jau dydzius skirsto pagal kaina ? Aciu smile.gif

per lpexpress.lt visu dydziu kaina 3,99lt, uzvakar siunciau
Atsakyti
šiandien siunčiau 3.99 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Gal TBS ismete koduka Sale prekems ax.gif Pati neradau, gal kas uztikot jau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzhe @ 2014 06 11, 23:11)
Sveikutes smile.gif
Gal TBS ismete koduka Sale prekems ax.gif Pati neradau, gal kas uztikot jau blush2.gif

yra 25 proc., berods smile.gif
Atsakyti
Merginos, aš pirksiu iš TBS kai bus sale prekėm nuolaida, tai jei kas nori kooperuokimės, Kaunas, Garliava 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 12, 01:00)
Merginos, aš pirksiu iš TBS kai bus sale prekėm nuolaida, tai jei kas nori kooperuokimės, Kaunas, Garliava 4u.gif

Prisijungciau su geromis nuolaidomis 4u.gif
Atsakyti
jei kam tinka papildoma 25 proc. nuolaida TBS sale prekems: 14317 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murashke: 11 birželio 2014 - 23:12
QUOTE(ppavasariss @ 2014 06 12, 00:02)
Prisijungciau su geromis nuolaidomis  4u.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(murashke @ 2014 06 12, 00:11)
jei kam tinka papildoma 25 proc. nuolaida TBS sale prekems: 14317  4u.gif

O daugiau galima tikėtis? Nes laukiau kol tą patį 40% taikys viskam 4u.gif
Atsakyti