Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(Maja Di @ 2014 06 10, 15:28)
Prieš 5 minutes atnešė kurjeris ax.gif thumbup.gif  , spėjau pasibėdavot  bigsmile.gif  .

Spėjai biggrin.gif Pastebėjau, kad kartais tokie pasibėdavojimai labai padeda lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Gal žinote kodėl next man neleidžia pabaigti apmokėjimo, gal nebesiunčia į Lietuvą g.gif
Suvedus kortelės duomenis ir bandant apmokėti rašo There was an error whilst trying to take payment. Please try again.

Ačiū atsakiusioms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kometaa: 10 birželio 2014 - 15:02
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 10, 15:30)
Spėjai biggrin.gif Pastebėjau, kad kartais tokie pasibėdavojimai labai padeda lotuliukas.gif

Tada ir bėdavojuosi, kad pas mane tas pats užrašas kaip pas Maja Di ir niekas neatneša schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 06 10, 13:14)
Gal perkat iš čia paklodes su guma, jei taip, gal galit parekomenduot kokias ax.gif . Ir

taip, saviskei tokias esu pirkusi: http://www.mytoys.de...1.07.01/2225933
pasiburbuliavo jau, bet siaip gana normalios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2014 06 10, 14:37)
na į LT jie nesiunčia, UK mes negyvenam, o pačios pirkdamos sutaupom bent jau tarpininkavimo mokestį

Ačiū labai už atsakymą 4u.gif sulauksiu išpardavimui nuolaidų ir bandysiu kažkaip pati nusipirkti unsure.gif
man tas prisirišimas prie tų tarpininkų nepatinka, pee kelias dienas lėkti per visą miestą doh.gif o čia pašte ir palaukti gali smile.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 06 10, 16:10)
taip, saviskei tokias esu pirkusi: http://www.mytoys.de...1.07.01/2225933
pasiburbuliavo jau, bet siaip gana normalios smile.gif

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kometaa @ 2014 06 10, 15:02)
Sveikos  4u.gif
Gal žinote kodėl next man neleidžia pabaigti apmokėjimo, gal nebesiunčia į Lietuvą g.gif
Suvedus kortelės duomenis ir bandant apmokėti rašo There was an error whilst trying to take payment. Please try again.

Ačiū atsakiusioms 4u.gif

next neduoda
tik next direct ar koks ten, dabar nepamenu
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 10, 15:12)
Ačiū labai už atsakymą  4u.gif  sulauksiu išpardavimui nuolaidų ir bandysiu kažkaip pati nusipirkti unsure.gif
man tas prisirišimas prie tų tarpininkų nepatinka, pee kelias dienas lėkti per visą miestą  doh.gif  o čia pašte ir palaukti gali  smile.gif


Tai toks čia ir prisirišimas, kai paprasčiausiai kitos galimybės net nėra. Galite pirkti draugų, pažįstamų adresu UK, jie tiesiai persiųstų į namus, tik klausimas kiek tai kainuotų, nes prekės sunkios ir ar apsimokėtų.
Beje, kad ir tarpininkės adresu perkant - visada yra galimybė gauti siuntinį į namus, nereik nei per pusę miesto bėgiot lotuliukas.gif . Svabu 7 kg svorio susidarytų, jeigu ne - priimat dar poros mergaičių siuntinius pas save išdalinimui ir gausit į namus wink.gif
www.tukisuk.com
Atsakyti
QUOTE(Varikė @ 2014 06 09, 19:00)
praeitą kartą nupirkau per mažus marškinius vyrui.  doh.gif Bandysiu didesnius paimti.

Todėl vėl renku sportsdirect, kad pasidalinti siuntimo mokestį. Prašom prisijungti su savo krepšeliais. Užsakysiu rytoj vakare.

Sportsdirect

Vilnius, Pilaitė

Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD
siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,
tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom)
galiu persiųsti.

laiške turi būti nurodyta: SM nikas, miestas, bankas, telef. nr.
Pirksiu Eurais 4u.gif


Užsakyta, ačiū visoms prisijungusioms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 06 10, 16:32)
next neduoda
tik next direct ar koks ten, dabar nepamenu

Tai, kad nextdirect.com ir parašė suvedus kortelės duomenis ir bandant apmokėti There was an error whilst trying to take payment. Please try again.
Atsakyti
Sveikos, 05.13d pirkau vaikui akinukus is http://www.zennioptical.com/, bet iki siol negavau. per kiek laiko jie atsiuncia? bandziau prisijungti prie svetaines, nepriima slaptazodzio. Uzsisakiau nauja, bet i emaila negavau. Gerai kad per paypal pirkta, jei negausiu akinuku, tai bent pinigus susigrazint galesiu
Atsakyti
Gal kas renkate užsakymą http://www.cocooncenter.co.uk/?
Atsakyti