Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 222 tema

QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 06 09, 11:57)
Aš pirkau iš čia (per tarpininkes), labai kokybiška beje patalynė:
http://www.hm.com/de...p;Nr=4294922108
taip pat siuvausi pagal individualų užsakymą čia:
http://www.avyte.lt/...l...e&order=ASC

Dekui wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Renku SD Kaunas,
I kitus miestus pastu siunciu 4u.gif
Atsakyti
pirksiu Vilniuje iš mytoys.de smile.gif

siūlau pasidalinti 3.95 eur siuntimo mokestį smile.gif
el. p. mano nikas gmail.com
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2014 06 10, 12:37)
pirksiu Vilniuje iš mytoys.de smile.gif

siūlau pasidalinti 3.95 eur siuntimo mokestį smile.gif
el. p. mano nikas gmail.com

Gal perkat iš čia paklodes su guma, jei taip, gal galit parekomenduot kokias ax.gif . Ir dar, naujam accountui skurti tik el pašto naujo tereikia?
Atsakyti
Gal kas nors gali parašyti kas pristato mytoys? g.gif
Ar jie atsiunčia kokią nors sekimo nuorodą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2014 06 10, 08:08)
Gyvenam LT, pačios perkam, tik į UK adresą.

O taip pigiau išeina? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2014 06 10, 13:32)
Gal kas nors gali parašyti kas pristato mytoys?  g.gif
Ar jie atsiunčia kokią nors sekimo nuorodą? g.gif


savo sekimo nuorodą galite matyti nuėję į savo užsakymą, paspauskite ant "sendung verfolgen", ten matysite siuntos numerį ir judėjimą. Sekimo nuorodą, kai siunta bus gauta LT, galite įvesti į post.lt ir matysite, kas ten darosi.
Taigi siuntą pristato LP kurjeriai. Kažkoks košmaras.
Savaitę siunta iš mytoys keliavo į Lietuvą, dar savaitę iš Vilniaus į mano nurodytą vietą. Užrašas vis kabojo, kad neranda namie... Kai tuo tarpu atostogavau toje vietoje ir nė karto nebuvau iš kiemo nosies iškišus. Rašiau iš pradžių el. paštu, nulis reakcijos. Tada skambinau. Po skambučio sekančią dieną išsiuntė. Brr. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2014 06 10, 14:07)
O taip pigiau išeina?  4u.gif


na į LT jie nesiunčia, UK mes negyvenam, o pačios pirkdamos sutaupom bent jau tarpininkavimo mokestį
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2014 06 10, 14:13)
savo sekimo nuorodą galite matyti nuėję į savo užsakymą, paspauskite ant "sendung verfolgen", ten matysite siuntos numerį ir judėjimą. Sekimo nuorodą, kai siunta bus gauta LT, galite įvesti į post.lt ir matysite, kas ten darosi.
Taigi siuntą pristato LP kurjeriai. Kažkoks košmaras.
Savaitę siunta iš mytoys keliavo į Lietuvą, dar savaitę iš Vilniaus į mano nurodytą vietą. Užrašas vis kabojo, kad neranda namie... Kai tuo tarpu atostogavau toje vietoje ir nė karto nebuvau iš kiemo nosies iškišus. Rašiau iš pradžių el. paštu, nulis reakcijos. Tada skambinau. Po skambučio sekančią dieną išsiuntė. Brr. doh.gif

Užsisakiau gegužės 29, dar negaunu ir nerandu kur pažiūrėt, bet laiške parašyta :
Ihr Paket werden wir voraussichtlich zwischen dem 11.06.2014 und 18.06.2014 ausliefern.


Wir informieren Sie per E-Mail, sobald sich Ihre Artikel auf den Weg zu Ihnen machen.
Schön, dass Sie bei uns bestellen. Wir wünschen weiterhin viel Spaß beim Stöbern und Einkaufen!

Tai gal jie dar neišsiuntė g.gif . Vokiškai nė bum bum, iš google vertėjo supratau, kad išsiųs nuo birželio 11 iki 18, tai ir laukiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 06 10, 14:42)
Užsisakiau gegužės 29, dar negaunu ir nerandu kur pažiūrėt, bet laiške parašyta : 
Ihr Paket werden wir voraussichtlich zwischen dem 11.06.2014 und 18.06.2014 ausliefern.
  Wir informieren Sie per E-Mail, sobald sich Ihre Artikel auf den Weg zu Ihnen machen.
Schön, dass Sie bei uns bestellen. Wir wünschen weiterhin viel Spaß beim Stöbern und Einkaufen!


Žada, kad pristatys birželio 11-18 d. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2014 06 10, 15:18)
Žada, kad pristatys birželio 11-18 d. mirksiukas.gif

Prieš 5 minutes atnešė kurjeris ax.gif thumbup.gif , spėjau pasibėdavot bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tippa @ 2014 06 09, 13:59)
vilnietės merginos, jungiamės pirkimui čia: http://www.unserekleineapotheke.de
kas tiki stebuklingom Maria treben žolelėm -  tik 4 EUR  ir kitas gėris (pvz.  Vichy kosmetika)  ax.gif
Ar norėjusios jungtis merginos dalyvausite pirkime? Nenoriu labai ilgam kitų užlaikyti

užsakymai el. paštu namupastas115@gmail.com


Mūsų susirinko septynios, gal nieko tokio, jei vardus parašysiu:
Marina
Giedrė
Rasa
Jūratė
Eglė
Ramunė
ir aš
Visos savo krepšiukų kainą žinom ir plius 5 lt už siuntimą. Jei kas nors ekstra prisijungs, atiduosiu permoką kai susitiksim.
Susirenku pinigelius ir užsakau. Sąskaitą pervedimui siunčiu el. paštu.

Primenu, kad prekes gausime Vilniuje, gal nebus labai sunku atsidalinti.
Atsakyti