Įkraunama...
Įkraunama...

Ar darėt mažylio nuotrauką "echoskopu"?

Vakar buvau pas gydytoja, prasiau nuotraukytes, bet vaikiukas buvo apsivertes, sako nuotraukyte neiseis ir tarpkoji virkstele uzstojus, tai ir lyties pasakyti negalejo... verysad.gif
Atsakyti
Turim jau dvi foto wub.gif tik antroj foto susiguzes kukuliukas gavosi, nusisukes toks, tai nugaryte, pilvukas matosi, galvyte, tik ne is priekio biggrin.gif
Atsakyti
Mes turim viena foto ir DVD kur nufilmavo apziuros metu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ViShy: 12 balandžio 2012 - 20:42
Darem nuoraukytes, tiksliau, daktare paklause ar noresim, tai gavom 6 nuotraukas, visokiais rakursais, ir rankyte, ir pilvuka ir pedute, ir galvyte, ir stuburiuka wub.gif wub.gif
Atsakyti
as net nezinau kodel bet man nesiule padaryt nuotraukos, gal del to kad valdiskoj ejau.. ir apskritai mums jau 26 savaite, o per echoskopa ziurejo tik du kartus. ar taip gali buti? ar cia kazkaip kenkia kad neziuri per kiekviena vizita? darosi nebejauku jau net kodel neziuri kaip augam, ar sveiki. pirmas mano nestumas tai nezinau kaip turi buti. o apie nuotraukeles tai manau visai net nesvajot galiu...
Atsakyti
QUOTE(shirsyte @ 2012 04 16, 22:57)
as net nezinau kodel bet man nesiule padaryt nuotraukos, gal del to kad valdiskoj ejau.. ir apskritai mums jau 26 savaite, o per echoskopa ziurejo tik du kartus. ar taip gali buti? ar cia kazkaip kenkia kad neziuri per kiekviena vizita? darosi nebejauku jau net kodel neziuri kaip augam, ar sveiki. pirmas mano nestumas tai nezinau kaip turi buti. o apie nuotraukeles tai manau visai net nesvajot galiu...




na keistai cia jums , kad nuotraukeles nesiule, o jus paprasyt galite smile.gif as iskarto paklausiau g.gif na o del svietimo tai vaikeliui nelabai gerai sviesti daug.mane sviete tik karta.mums 10 savaiteliu, paskui svies 20 ir viskas.sake priklauso tik 2 kartus nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(beautee @ 2012 04 20, 18:20)
na keistai cia jums , kad nuotraukeles nesiule, o jus paprasyt galite smile.gif as iskarto paklausiau  g.gif  na o del svietimo tai vaikeliui nelabai gerai sviesti daug.mane sviete tik karta.mums 10 savaiteliu, paskui svies 20 ir viskas.sake priklauso tik 2 kartus  nestuke.gif



na va, vakar buvau, tai butu vel neziureje musu per ekraneli, bet jau pati paprasiau smile.gif augam sveiki, tik kiek per dideli pagal savo laika smile.gif kiek pakalbejau su kitom mamytem kurios taip pat lankosi ten pat, tai sake kad nera galimybes padaryti nuotraukele, nes nekoks aparatas. tai net nezinau, gal uzteks ir to kad augam sveiki smile.gif vat labai sunku susivokti viska, kai pirmas leliukas smile.gif
Atsakyti
Viskas remiasi i pinigus, kiek valstybe skiria lesu, tiek ultragarso tyrimu ir gaunate. Ultragarso tyrimas su svietimu nieko bendro neturi, sis tyrimas remiasi garso bangom, per fizika turbut moketes. smile.gif . Kadangi as laukiuosi dvynuku mane tikrina ultragarsu kas dvi savaites, kas karta parodo ir man kur kas, maciau kaip pirstuka i burna isikises leliukas ciulpia, kaip geria, matosi, kaip prasizioja ir ryja vandenuka, vaizdas nenusakomas thumbup.gif . Kas karta padaro ir nuotraukeles bent kelias, o genetike ir 3D pora padovanojo, galim segt i albuma smile.gif
Atsakyti
valdiskoje poliklinikoje niekas mums nuotraukeles nedave,todel ejome privaciai sumokejome 40lt uz echoskopa ir gavome dvi nuotraukeles biggrin.gif
Atsakyti
Abu kartus dariaus privaciai,dave ir foto ir dvd wub.gif o valdiskoje,vienoj dave man rodos nemokamai(skirtinguose miestose gyvenom tai teko keliose poliklinikose lankytis)
Atsakyti
Turime 7 sav., 12 sav.(is genetiko) ir 18 sav. po 2 vnt. nuotraukytes .Lankiausi valdiskoje poliklinikoj, i echo einam su MB ir sunum ir visa laika labai issamiai aiskina wub.gif Per paskutini echo jau pasake kad turesime broliuka thumbup.gif net ir parode visa jo turta ax.gif Dabar gyd. pasake kad eisiu kai bus 30 sav.
Atsakyti
turiu jau dug nuotrauku paduoda iskarto po ecoscopo nei prasyti nereikia smile.gif
Atsakyti