Įkraunama...
Įkraunama...

Skiepai nuo gripo

QUOTE(vilniusw @ 2008 10 15, 17:58)
Jei gydysime savo vaikus nuo ko senukai mirsta tai gal pradekime vaikuciam duoti vaistukus nuo smegenu ir kaulu retejimo ir t.t. : )

Noriu klausimą tokį kuklų užduot-o kur literatūroje, ponia, radote apie smegenų retėjimą? ax.gif Norėčiau užpildyti išsilavinimo spragas blush2.gif

Kartais tyla būna tokia nerealiai gera byla... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2008 10 18, 01:35)
Noriu klausimą tokį kuklų užduot-o kur literatūroje, ponia, radote apie smegenų retėjimą? ax.gif Norėčiau užpildyti išsilavinimo spragas blush2.gif

Kartais tyla būna tokia nerealiai gera byla... biggrin.gif

zinok cia kalba eina ne tik apie literatura bet kartais ir apie humora ir perkeltine prasme, tai kad geriau "nepildyk tu spragu" nes nuvargsi beiskodama toj literaturoj mano "paslaptingu" issireiskimu lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes apsisprendėm nesiskiepyti mirksiukas.gif
Atsakyti
nesąmonė skiepyti vaiką nuo gripo. pirmiausiai reikėtų išmokti skirti peršalimą nuo gripo. be to gripas kasmet mutuoja, tad kokia tikimybė, kad skiepas pataikys? nukopinau straipsnį šia tema, gal bus įdomu.

Visų laikų absurdiškiausia vakcina yra vakcina prieš gripą. Dabar ja skiepija visus (jei tik sugeba įteigti, kad skiepytis ja reikia) nuo vaiko iki senelio. Visi žino apie gripą ir visi žino apie vakciną prieš gripą, bet retas kuris žino, kad skiepai prieš gripą yra tuščias reikalas. Skiepai prieš gripą patys gali būti gripo priežastimi, o nervų sistemos pažeidimams atstatyti, sukeltiems šios vakcinos, gali prireikti ne vienų metų.
Kaip atrenkami virusai sekančių metų vakcinai? Mokslininkai Azijoje užmuša migruojančias antis, kultivuoja jų virusus ir jų pagrindu ruošiama vakcina sekantiems metams, nes mokslininkai mato ryšį tarp paukščių virusų, kiaulių ir epidemijų, vykstančių sekančiais metais. Tačiau dar prieš gerą dešimtmetį ištyrus 1994-95 metų sezono virusus, paaiškėjo, kad 87% A tipo virusų ir 76% B tipo virusų nesutampa su tų metų vakcinomis. Pašaliniai reiškiniai, pasiskiepijus vakcina prieš gripą: karščiavimas, skausmas raumenyse, galvos skausmas... Jums tai nieko neprimena?
Kasmetiniai skiepai ypač rekomenduojami sergantiems astma ir kitomis plaučių ar širdies-kraujagyslių ligomis. Tačiau pasiskiepijus, būtent šie žmonės dažniausiai kenčia nuo pašalinių autoimuninių reiškinių. Guillam Bare sindromas vienas iš jų. Sekantis komercinis skiepų taikinys – vaikai. Gripo skiepai vaikams rekomenduojami nuo 6 mėnesių tiems vaikams, kurie turi problemų su sveikata, bet nerekomenduojami sveikiems vaikams.
Apytikriai užfiksuojama, kiek žmonių sirgo gripu, bet niekas neveda statistikos, kiek sirgusiųjų buvo paskiepyti, kiek pasiskiepijusių po kiek laiko susirgo nervų, endokrininės sistemos ar kitomis ligomis, na ir pagaliau tuo pačiu gripu. Ar teko kam nors išgirsti iš skiepijusio gydytojo prašymą pranešti statistikai apie gripo vakcinos poveikį? Neteko ir neteks, nes tokia statistika vakcinų gamintojams nereikalinga. Jie ir taip žino, kad skiepijimasis jų vakcina yra beprasmis. Kodėl? Todėl, kad gripo virusas nuolat mutuoja, o tai reiškia, kad antikūnai, pagaminti prieš vakcinos viruso baltymą paskiepytojo organizme, yra nereikalingi – tikimybė, kad toks baltymas pasikartos, yra labai ir labai maža. Baltymas viruso apvalkale, į kurį reaguoja organizmas ir sukuria kaip atsaką kovai su juo specifinius antikūnus, nuolat kinta ir įgytas imunitetas prieš jį yra nereikalingas organizmo alinimas ir bereikalinga našta. Jei gydytojas sako, kad gripo vakcina nieko blogo nedaro jūsų organizmui, tai galite pamiršti kelius pas tokį „gydytoją“. Jis yra paprasčiausias neišmanėlis. Jei gripo vakcina būtų visai nepavojinga, niekada nebūtų komplikacijų(panašių simptomų, kaip ir sergant gripu) po gripo skiepo. Ar gali dabartinis mokslas nustatyti kokį baltymą turės mutavęs gripo virusas sekančią savaitę, mėnesį, sekančiais metais? Žinoma, kad ne. Jei galėtų, skiepai veiktų beveik visu šimtu procentų. Tai kam šaudyti medžioklėje iš patrankos (taip niokojant aplinką) į antis, kurios praskrido tame regione prieš mėnesį ar metus?
Naivumas (o gal kvailumas ar gobšumas) gydytojų pasireiškia tuo, kad jie tiki, jog virusas nemutuos, o jei taip atsitiks, tai mutuos tik į vieną pusę (bus sukurtas tik vienas naujas baltymas gripo viruso apvalkale). Realybėje gripo virusas mutuoja visais 360 laipsnių, tuo pačiu kuriamas vis naujas ir naujas gripo viruso baltymas.
Galimas ir toks variantas: vakcinoje esančio viruso baltymo dalis gali prisitvirtinti prie organizmo kito baltymo molekulės. Pakitus baltymui, organizmas savąjį baltymą atpažįsta kaip svetimą. Tai autoimuninis atsakas ir organizmas pradeda naikinti pats save. Pradėjus gaminti antikūnus prieš save, organizmo būklė taps nepavydėtina.
Didžiosios Britanijos žurnalas "British Medical Journal" 2005 metais paskelbė nepriklausomo medicinos eksperto Tomo Jeffersono išvadas, kad vakcinacija iš esmės nedaro įtakos į ligonines paguldomų žmonių skaičiui, darbingumo ir mirtingumo lygiui. Plačiau apie tai galite paskaityti "Medical Publication of the Year" straipsniuose.
Kokia nauda iš tokių skiepų, jei netiesioginė statistika nerodo pokyčių?
Medicinos ekspertai iš Jungtinių Valstijų laikraštyje "The Denver Post" paskelbė, jog skiepai nuo gripo vaikams yra nepavojingi. Medikai, stebėję daugiau nei 45 tūkst. mažamečių vaikų, kurie buvo paskiepyti nuo gripo, nustatė, jog po vakcinacijos pas gydytojus į klinikų ar ligoninių priimamuosius jie būdavo atvežami ne dažniau nei prieš skiepus.
Bet ir ne rečiau (jei būtų priešingai, būtų rėkiama apie tai garsiai). Kartojame klausimą: kokia nauda iš skiepų, jei netiesioginė statistika nerodo pokyčių?
Ir visai kitokia statistika iš mūsų taip mėgiamos cituoti Japonijos. Joje vaikus pradėjo skiepyti nuo gripo jau 1960 metais, kai buvo paskiepyta 3 mln. vaikų. 1976 metais skiepai nuo gripo buvo paskelbti privalomais ir du kart per metus 17 mln. vaikų jais buvo skiepijama. Visa tai baigėsi visišku fiasko - susirgimas gripu ne tik ne sumažėjo, bet išaugo 12 kartų ( nuo 5 susirgusių 100 tūkstančių iki 60-ties). Nuo 1989 metų skiepijamų vaikų skaičius ėmė žymiai mažėti (nuo 60% iki 20%), bet susirgimų gripu nepadaugėjo. 1972-79 metais buvo paduota į teismą 142 ieškiniai gripo padarytos žalos kompensacijai gauti. Patys sunkiausi atvejai: 50 vaikų nuo vakcinacijos prieš gripą numirė, 35 tapo epileptikais, 49 tapo atsilikusiais savo vystymusi.
Gripas tik viena iš ligų, kurių simptomai yra labai panašūs ir ji ne pirmaujanti šiame sąraše. Kur kas daugiau susirgimų sukelia rinovirusas (apie 40 %) ir kiti, bet "baubu" pasirinktas tas, apie kurį žmonės yra girdėję daugiausiai.

"„Kuo daugiau asmenų kiekvienais metais pasiskiepija nuo gripo, tuo didesnė tikimybė sulėtinti viruso plitimą ir atidėti prognozuojamos gripo pandemijos pradžią“, – Eltai sakė Užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės centro direktoriaus pavaduotoja Nerija Kuprevičienė. Abejojantiems gripo vakcinos veiksmingumu gydytoja priminė, kad šios infekcijos virusas labai greitai kinta, todėl skiepų tikslas nėra sustabdyti patį infekcijos plitimą. Vakcinos pirmiausia rekomenduojamos siekiant apsisaugoti nuo gripo komplikacijų." (59psl)

Štai taip gydytojai-direktorių pavaduotojai pasakoja pasakas gripo skiepų būsimiems pirkėjams: gripas ne greitai, bet labai greitai kinta, bet nuo susirgimo gripu vakcina visgi bus pajėgi dar pasivyti labai greitai besistengiantį kisti virusą. Vienu atveju teigiama, kad vakcina infekcijos plitimo nesustabdys, bet čia pat nuraminama - nuo gripo apsaugos. Ši gydytoja nelabai gaudosi kokias pasakas seka viešai. ir visa tai - žurnale "Farmacija ir laikas", o ne laikraštuke "Traškučių traškinimo technologijos".

Jeigu manote, kad organizmo imuninei sistemai labai sveika laikas nuo laiko duoti papildomo darbo, tai gal pradėkite sau į maistą sąmoningai berti mažomis dozėmis medžiagas, kurios šiaip jau vadinamos nuodais. Sakote kvailai skamba paskutinis sakinys? Mums taip pat kvailai skamba tvirtinimai, kad yra nauda iš vakcinos prieš gripą. Gal ir
Atsakyti
gėda skaityt doh.gif
Atsakyti
g.gif Skiepijamės visa šeimyna jau treti metai ir ačiū dievui nesirgom nė vienas . O vaikai yra po gripo turėję komplikacijų dičkiaims abiem buvo plaučių uždegimai su atkritimais unsure.gif , tai geriau apsidrausti. Bet to kiek žmonių tiek nuomonių ir kiekvienas apsisprendžiam pagal savo įsitikinimus mirksiukas.gif
Linkim nesirgti mirksiukas.gif
Atsakyti
Siūlau paskaityti buvusio skiepų kūrėjo, kuris pats savo vaikų neskiepytų, nuomonės apie skiepus, tai gal praeis noras ir jums savus vaikus nuodyti:
http://www.homosanit..._vakcinu_kureju
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2008 10 29, 12:28)

Jeigu manote, kad organizmo imuninei sistemai labai sveika laikas nuo laiko duoti papildomo darbo, tai gal pradėkite sau į maistą sąmoningai berti mažomis dozėmis medžiagas, kurios šiaip jau vadinamos nuodais. Sakote kvailai skamba paskutinis sakinys? Mums taip pat kvailai skamba tvirtinimai, kad yra nauda iš  vakcinos prieš gripą. Gal ir

jeigu nezinojai, tai anksciau toksai metodas (nuodu naudojimas mazomis dozemis) ir buvo vienas i efektyviausiu apsisaugojimu nuo nuodu. Nes organizmas priprasdavo prie nuodu ( mazo dozes nekenkia), o dozes vs didinant organizmas igaudavo atsparuma prie gan dideles dozes.
Todel jeigu ir norejai ka nors irodyti, tai paskutiniu sakiniu tik parodei savo neismanyma
Atsakyti
As tai niekad vaiku neskiepysiu. schmoll.gif Nes pati pasiskiepijau nuo gripo pries 6 metus,tai sergu ir siandien dar.O liga atrodo paprasta-gerkles uzdegimas.Veliau gerkles gyditojas diagnozavo ir laringotraheita.Beda ta,kad neisnyksta si liga,o rudeni dar paumeja.Isbandziau ivairiu vaistu ir antibiotiku.Tik tam kartui gerkles skausma uzslopina.O prejus savaitei po skiepo prasidejo gerklej visiska velniava:gerkle kas ryta izdziuvus buvo kaip popierius.Veliau paraudonavo,ispyle pulinukais.Panasu i puline angina.Dar veliau(mazdaug menuo po skiepo)is gerkles kvepuojant pajusdavau isenant nemalonu kvapa.Veliau atradau kad ta kvapa skleide mazi balti trupinukai,panasus i varskyte.Juos ir dabar dar kartais ryte prabudus prie gomurio atrandu.Ir kaip jie ten gaminasi? g.gif Ar tai panasu i gerkles uzdegima? blink.gif Jei tai atsitiko man,tai ko negali atsitikt mano vaikams? verysad.gif O juk skiepijaus visai sveika.Tik zinia neilisi i save ir nepamatysi ar jau nesiojies kokia bacila,kuri atrodo tik laukia kada pasiskiepysi.Gal man taip ir atsitiko. unsure.gif Tik kas dabar pasakys,kas atliks tokius tyrimus,kad pasakytu kas ivyko ta karta kai skiepijaus?Zodziu dziaugiuos kad gyvenu..
Atsakyti
Paskiepijau nuo gripo savo maziuke 1.8 metuku ir manau kad padariau didziule klaida, tai jei iki to nebuvom sirge net sloga (maitinau pati iki 2 metu) tai kazkaip sugebejom po skiepo taip pakrist, nu siaubas, kad nezinau po kokiu persalimu, bet birzeli plauciu uzdegimu susirgom, nebuvo tokio tipinio gripo, bet uztat ir manau kad skiepas paslepe jam budingus pozymius, t.y palengvino gal gripo eiga, bet komplikaciju neisvengeme, nes gal neatpazinome gripo laiku g.gif Kaip bebutu, skiepas manau susilpnino mazikes imuniteta, tai kibo viskas kas tik galejo, nes tureti 4 kartus per metus ausu uzdegima tai jau doh.gif doh.gif
Atsakyti
Nu smagu rast protingesniu uz save.
O ka manot apie skiepus nestumo metu, nes gydytojai gasdina virusiniu ligu komplikacijom vaisiui.
Ar saugu skiepytis nesciajai, ar tuo skiepu nepakenksim vaisiui?
Atsakyti
QUOTE(aidaa @ 2008 11 23, 17:44)
Ar saugu skiepytis nesciajai, ar tuo skiepu nepakenksim vaisiui?


saugu, nes vakcinoje nėra gyvų virusų 4u.gif
Atsakyti