Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Mano anyta irgi labai jau nori savaip anukele aukleti. Na, siaip ji nebloga moteris, bet kartais uzknisa, kad pradeda man aiskinti, kad vaika reikia primaitinti, aiskina, kad paaugusiai anukei duos lasiniu gabaliuka paciulpti, nes visiems anukams duodavo ir jiems tai patikdavo. As jai aiskinu, kad dabar nebe tie laikai - dabar yra pirkti ivairiu kramtuku, todel vaikui nereikia ciulpti lasinio gabalo kaip anksciau schmoll.gif Zodziu, nervina toks kisimasisir aiskinimas wink.gif
Atsakyti
o maniske visaj neaiskina kas ir kajp smile.gif jaj tinka kajp yra thumbup.gif
Atsakyti
Mano anyta man nebruka savo pasenusiu normatyvu, nes ji supranta kad dabar daug kas kitaip, ji tik dziaugiasi savo anukeliu wub.gif
Atsakyti
schmoll.gif
QUOTE(Tomike @ 2006 06 26, 17:29)
Nežinau tokios temos neradau, o gal kiek ir tingėjau ieškot... blink.gif Tai klausimukas toks, kad ar pasitikite uošviene/anyta palikdamos vaikutį porai valandų ar visai dienai?Kalusiu dėl to, kad paskutinį kartą labai suabejojau savosios atsakingumu... doh.gif 3 mėnesių dukrytę buvau palikusi porai valandų ir ką gi radau ją... pasodintą tarp pagalvių... :  bash.gif Nu žinot suprasčiau jei būtų vaikų neauginusi, bet turiu stiprų, drūtą vyrą jos dėka(turbūt)... g.gif .Taigi papasakokit kaip jums su tom uošvienėm/anytom???


sveikos mamos smile.gif maniske anyta irgi tokia pati kaip tavo tomike.gyvenam pas ja namuose nes atsikraustem nes vyrui cia pat darboviete, tai tenka ja pakest.ateina pas mum i kambari pasnekina ramu musu suneli bet kai isgirsta kad jau jis prades rekt tai nesirupindama dinksta schmoll.gif ji mum kaip ligu pribureja:Ltik vaikas pradeda rekt tuoj ateina i kambari ir pradeda priburinet ligas nors zinau kad sunus rekia is inorio kad paimciau ant ranku.jau net piktis ima paskutinem dienom
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2006 06 26, 18:29)
Nežinau tokios temos neradau, o gal kiek ir tingėjau ieškot... blink.gif Tai klausimukas toks, kad ar pasitikite uošviene/anyta palikdamos vaikutį porai valandų ar visai dienai?Kalusiu dėl to, kad paskutinį kartą labai suabejojau savosios atsakingumu... doh.gif 3 mėnesių dukrytę buvau palikusi porai valandų ir ką gi radau ją... pasodintą tarp pagalvių... :  bash.gif Nu žinot suprasčiau jei būtų vaikų neauginusi, bet turiu stiprų, drūtą vyrą jos dėka(turbūt)... g.gif .Taigi papasakokit kaip jums su tom uošvienėm/anytom???

Mano uošvenė saugojo pirmą sūnų metus ir aš buvau l. patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 06 26, 18:36)
aš saviške visiškai nepasitikiu,ji pastoviai man priekaištauja,kad aš tą ar aną blogai darau,taigi vaiko jai tikrai nepalikčiau ir ji mano nurodymų tikrai neklausytų schmoll.gif  schmoll.gif jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t

g.gif įdomiai masto moteriškė,jei kelių mėnesių kūdikį pataria"ant dietos" sodinti doh.gif Mano berniokas sveria jau virs 6kg nors dar tik dviejų mėnesių.Turbūt lieptų pabadaut....
Mano anyta nesikiša į mano reikalus,tik bėda,kad be savo šuniukų ji niekaip negali.O palikt vaiką su šunimis man nesinorėtų schmoll.gif
Atsakyti
Savo mazyli patikiu tik vyrui,tuomet man ramu,nes zinau,kad puikiai supranta ko kada lelius nori,ir jis mano manymu priziuret sugeba ji lygiai taip pat kaip ir as rolleyes.gif .Tik tuomet esu visiskai rami,kad jam nenutiks ko tais blush2.gif.Manau,su laiku praeis tongue.gif
Atsakyti
savo anytos gyvai dar nemaciau, nes ji jau 6-7m JAV gyvena, bet kiek is tel pokalbiu, tai man ji patinka. manau pasitikeciau ax.gif
Atsakyti
As irgi visiskai nepasitikiu savo uosvene, dar vaikeliui negimus jinai jau deste savo teorijas kaip buvo jos laikais ir buvo netgi supykus kai jos manymu pripirkau vaikeliui visokiu nesamoniu su ja nepasitarus, o tos nesamones yra ciuzinukas i vonele, aspiratorius,soske, muiliukas maudymui ir t.t. O kai vaikelis pavalgo jinai lenda prie jo ir pradeda tampyt uz rankyciu ir kojyciu atseit reikia manksta daryt ko pasekoje mano mazyle jau nekarta atpyle. Ir dar norejau paklaust ar galima 3 savaiciu kudyki gulinti tempti uz rankyciu nu ta prasme kelti? As manau kad taip daro tik biskutuka didesniem leliukam kai jie isikimba i maos pirsciukus ir bando atsikelti, o mano uosvene mazyle paemus uz rankyciu kelia juk jai dar net galvyte nesilaiko linguoja, o jinai sako kad taip reikia daryt. Man tai jau kazkaip itartinai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Malvyna @ 2006 12 13, 14:11)
. Ir dar norejau paklaust ar galima 3 savaiciu kudyki gulinti tempti uz rankyciu nu ta prasme kelti? As manau kad taip daro tik biskutuka didesniem leliukam kai jie isikimba i maos pirsciukus ir bando atsikelti, o mano uosvene mazyle paemus uz rankyciu kelia juk jai dar net galvyte nesilaiko linguoja, o jinai sako kad taip reikia daryt. Man tai jau kazkaip itartinai atrodo.

blink.gif tikrai dar per anksti,taip gali daryti tik gydytojas.ir tai turi pats vaikas įsikabinti į pirštus ir tada po truputį švelniai kelti.
taip kad neleisk taip daryti schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
mes dukryte anytai paliekam tik keletui valandu ir retai. o siaip ir mums esant paklausia ar galima duoti to ar ano. cia ypac aktualu mazesnei buvo, dabar kai valgiarastis prasiplete jau zino, ka duodam valgyti. o del sodinimu ir pan. nebuvo problemu. taip, kad ramiai jai galim palikt anukele tongue.gif
Atsakyti
Anytai labai nepasitikiu,o butent del valgio:kai dukrytei buvo 9 men.jinai bande vaikiukui ikisti cepelino,gerai kad maziuke uzsyspire ir nevalge.kai as pasaliau kad dukrytei dar anksti-tai atsake,kad jos vaikai valge cepelinus nuo 6 men.ir pasake kad as vaika alkana laikau:pieno neduodu (gere misinuka),varskes namines(is turgo pirkta).O baisiausiai buvo,kai savaite gulejau lygonineje,tai jau pirma vakara vyras paskambino ir pasake,kad dukrytei l.bloga,vemia ir pilvukas skauda.o isaiskinau,kad anyta dukrai (1.5m.)vakarenei dave karbonada su ryziais.mano mama nevaiksto,todel jai ir negaliu palikti.
Atsakyti