Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Mano uosviene gera,per 8 metus ne karto nesusipykom,bendrauju kaip su mama.Bet vaiko ilgam nepalikciau,zinau,kad priziuretu,bet ji kazkaip nelabai moka su vaikais,nors ir labai myli anukele,bet nuramint neiseina.Gal kai bus didesne tada ir paliksiu.
Atsakyti
mano anyta tai jau pensijinio amziaus todel dar palikti anukeles nelabai noriu, nes bijau blush2.gif Buvau palikusi viena karta 1.5 val, tai gryzus maciau kad mazoji uzsiverkusi ir taip puole pas mane, kad kai norejau paduoti, kol batus nusiimsiu, o ji kaip pradejo verkti verysad.gif siaubas kaip gaila buvo....Nezinau kaip ten jos draugavo, bet manau, kad per anksti jai palikti....nelabai ji ismano apie tuos mazuciukus doh.gif
Atsakyti
mano anyta taip pat labai gera moteriske, taciau jai vaiko nepalikciau ne del to, kad blogai priziuretu, daugiau pasitikiu savo mama zinau kad su ja mazyle bus saugi ir jai nieko netruks drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristina2006 @ 2006 06 27, 14:49)
oi as irgi savo mazyles uosvienei nedrisciau palikti  schmoll.gif , nors ji ir uzaugino tris sunus, taciau greiciausiai viska jau seniai pamirso. Kiek kartu bande mane pamokyti ir isbrokyti mano taikoma metodika as visuomet jos neklausydavau ir grieztai paaiskindavau, kad laikai kuomet vaikai nuo triju menesiu mesos ragauja seniai praejo. net ir tuomet kai ji laiko mazaja nuo jos akiu nenuleidziu, o ji tai puikiai pastebi smile.gif nepasitikiu as ja ir tiek!

as savaja nepasitikiu ir tiek lotuliukas.gif !mama visai kitaip reaguoja i vaika kai jis nori guguot,sest, mama palaikydavo mane kai vaikuti kamavo diegliukai. o uosve tai dyvinasi kaip tai gali buti, taip anksti nori kalbet.... tokiu zmoniu turbut reta, nors ji dar nepersenus, vaiko as jai nepalieku nei uz ka. o vyras mano mama pasitiki smile.gif
Atsakyti
Aš šiandena kaip tik pirmą kartą paliksiu savo mažuliuką anytos priežiūrai unsure.gif
Vat keista, kai buvau neščia, anyta bvo baisiausias priešas. Kritikavo mane dėl viršsvorio, sekė kiekvieną mano kąsnį, dėl to pradėjau labai jos vengti. Bet kai gimė mažiukas, anyta tiesiog pasikeitė. Man viskas galima, esu netgi pagirta kaip gera mama cool.gif O ir anyta pakankamai išsilavinusi motersi ir man jokių senovinių auginimo metodų nesiūlo. Kaip tik mane informuoja apie naujausias tendencijas (matyt slapta skaito supermamą biggrin.gif )
Vien žo, mažiuką drąsiau palikčiau su anyta nei su mama (mano mama laabai senamadiška ir šalta)
Atsakyti
Na, pasidalinsiu ir as savo patirtimi, jog vaika patikesiu daugiau tik savo mamai. Anytai ne uz ka nei val. vezimo pastumdyti. Is pradziu nenorejom vaikelio iki kokio men rodyti svetimiems, tai ji savaitgaliais isvezusi i lauka slapcia visiems (draugems ir pan.) rode. Stai kas slepesi po jos ''geranoriskumu" padeti. Visi pamate - daugiau nereikejo "padet". jau reikejo man susimastyti, nes kai buvo silciau, tai net nepasiziurejo, kad gal vaikas perkaites vezime guli, juk buvo toks siltas ruduo, o isejus ryte 12 val. iki 15 val. oras tikrai silo ir galima prakloti. Tai dar nieko. Maniau, kad mano pavydas sukilo, jog tik as mokesiu geriausiai pasirupinti. paskutinis lasas praeita savaitgali, kai kiek oras atveso -- "aukle" nusalde 2 men lialei nosi. Skambinu, kad parvezkit jau, tai sugebejo tik po geros val parstumti. Nu nebuvo ne kur begt ieskot, kur rasi, nes neklauso, kai sakau kur vaziuot, kad vejo nebutu. Sakyciau butu kokia kaimo boba neismananti, betgi gydytoja, kuri turetu si ta suvokti. Ech...
Atsakyti
o manoji taj thumbup.gif nors ji gyvena kiame mieste, pora kartu buvom palike, taj nieko blogo negaliu pasakyt, klause mano nurodymu ir viskas buvo ok. ji siajp labaj geras zmogus, taj visaj nesibajminu tongue.gif
Atsakyti
Nu ir as niekada nepatikesiu savo mergaites anytai. schmoll.gif Jei nebutu kur palikti, geriau jau draugei. Mano vyras be to irgi ja nepasitiki. Taciau pilna pasitikejima rodo, kai vezu savo mociutei (dukros promociutei) arba savo mamai.
Atsakyti
Man irgi teko dukart po keleta val palikti mažių anytai... doh.gif Asaugok Dieve, visus mažylius nuo tokių anytų. gun_smilie.gif Maža to, kad palikus vaiką paskaitose niekaip negalėjau susikaup vis mąstydama ką toji veikia su mano džiaugsmeliu, bet grįžus sužinojau, kad sūnelį maitino taip kaip JAI šovė į galvą - davė karvės pieno (PIRMĄ KARTĄ ir iškart APIE 1 LITRĄ) 6mėnesių vaikeliui gun_bandana.gif gun_rifle.gif antaninių obuolių krūvą, dar burokų sulčių norėjo duot.... BET nesu tikra ar nedavė. bash.gif stupid.gif Kai atėjau vaikas klykė pamėlęs, o kitą dieną buvo pasodintas tarp pagalvių TIESIAI TIESIAI priešais teliką (per metrą nuo vaiko didžiulis telikas) doh.gif ir įjungta "Daktarė Kvin" ar kaip ten vadinas... bet esmė ta-kad anytą tokių nesamoningų filmų nežiūri, reiškias teliką įjungė vaikui. aggressive.gif
Daugiau nepaliksiu vaiko pas ją. NE. NE. NE. doh.gif
Atsakyti
mano uosviene irgi labai gera, bet savo vaikucio niekda jai nebepaliksiu. uzteko palikt ir kai pasemiau vaikuti, tai jis dar automobilyje atpylė kotletais ir bulvėmis, nors jam dar tebuvo 5 men. gynesi, kad nieko nedave, bet vistiek yla islindo is maiso.nepasitikiu ja ir taskas. kartais ji man visai nieko, bet turiu pakankamai faktu, kad vaikucio jai palikt tikrai negaliu
schmoll.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasuole20: 10 lapkričio 2006 - 19:55
O o o kad mano uosviene gyventu tame paciame mieste-tai galeciau ramia sirdim jai palikti vaika nors ir savaitei.Na nebent islepintu. Labai gerai sutariu su uosviene. Jinai niekur nedirba (bet dar nepensijinio amziaus), todel keleta vaikuciu yra priziurejusi kaip aukle. Visos mamos buvo patenkintos. Labai gaila, kad as negaliu tom pasinaudoti, bet kai nuvaziuojame pas juos i namus-tai vaiko as nematau. TAi pas uosviene-tai pas uosvi.Yra numyletas, nuglamonetas. LAbai dziaugiuosi, kad likimas man suteike laime sutikt ne tik gera vyra, bet ie uosvius thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai savo kačiuko anytai nė už jokius pinigus nepaliksiu! Visų pirma dėl to, kad nepasitikiu ja dėl senyvo amžiaus. Antra, vos gimusio vaiko atėjo lankyti su vaikiška kakava ir vaikišku sūreliu doh.gif - tipo čia vaikiški, vaikams galima. O trečia, pastoviai šneka apie tai, kaip ji vaikus augino ir mane bando priverst daryti taip pat, o viskas kaip mes vaiką auginam susilaukia jos nuostabos ir priekaištų. Galėtų ji kokiam kitam mieste gyventi....
Atsakyti