Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Ilgam palikusi anytai nebuvau. Tik nepilnai dienai kartą, bet pasitikiu ja, ji gera moteris, nenuskriaus vaiko. Na o šiaip tai ji visko atsiklausia ir nedaro taip, kaip mes nenorim. Tiesa, kai vyresnėlis paaugo, būdavo, kad kartais leidus paimti vieną saldainį, ji duoda ir antrą, bet visad paklausia - leiskit močiutei nors truputį anūką palepinti. Na bet niekad neperžengia ribų.
Atsakyti
pas tave gera uosvene!man daug blogiau pasitaike!pas mus salyje,Izraelyje,priimta kad vaikuciui iki menesio darytu apipjaustyma.mes su vyru prisedom ir nusprendem kad pats vaikas turi spresti ar jam reikia to.jei jis mums pasakys kad nori tai ir darysim kai ateis laikas.o mano mieloji uosviene pasake,kad jai geda tureti toki anuka!ok,nieko baisaus,geda tai geda.po to viena diena nuvaziavom i jos darba,o ji pareiske,kad surado zmones kurie nori pirkti vaika blink.gif .nu cia buvo kantrybes lasas,bet nieko nesakiau,apsisukau ir nuejau!ka siuo atveju zmogui galima pasakyti su tokiais pasiulymais.as suprasciau toki pasiulyma jei vaikas badautu ar mes gyventume gatveje,bet ne viskas sekasi gerai,bet...uosvieniai reikia kad mes istisa para dirbtume,o vaikas tam kliutis!
man su tuo pasiseke unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Mano anyta tikrai labai gera man, bet vaiko aš jai dar nesu palikus ir artimiausiu metu nežadu palikti, nes bijau, kad iš tos didelės meilės jam gali pakenkti. Tiesa pasakius bijau, kad rasiu 4 mėn kudikį su kokiu saldainiu burnoj... Nes savo papūgai ji irgi duoda viską t.y. bulves, mėsą ir t.t. Ačiū dievui, kad ir mano vyras tam pritare, jis visad su skaudama širdimi palieką šunį pas savo tėvus (jei kur išvažiuojam ilgesniam laikui), nes grįžus randam peršertą ir atsiprašant su paleistais viduriais... Ir viskas iš tos meilės ir gailesčio...
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2006 09 14, 04:00)
pas tave gera uosvene!man daug blogiau pasitaike!pas mus salyje,Izraelyje,priimta kad vaikuciui iki menesio darytu apipjaustyma.mes su vyru prisedom ir nusprendem kad pats vaikas turi spresti ar jam reikia to.jei jis mums pasakys kad nori tai ir darysim kai ateis laikas.o mano mieloji uosviene pasake,kad jai geda tureti toki anuka!ok,nieko baisaus,geda tai geda.po to viena diena nuvaziavom i jos darba,o ji pareiske,kad surado zmones kurie nori pirkti vaika  blink.gif .nu cia buvo kantrybes lasas,bet nieko nesakiau,apsisukau ir nuejau!ka siuo atveju zmogui galima pasakyti su tokiais pasiulymais.as suprasciau  toki pasiulyma jei vaikas badautu ar mes gyventume gatveje,bet ne viskas sekasi gerai,bet...uosvieniai reikia kad mes istisa para dirbtume,o vaikas tam kliutis!
man su tuo pasiseke  unsure.gif  verysad.gif


uzjauchiu tave del tokios uoshvienes. nors pas mus irgi amerikoj beveik visus berniukus apsipjausto, nes tipo chia higienos reikalas ir t.t. aishku gali ir nepjaustyt. niekas chia nieko nedarys. bet kiek zinau amerikonu, vos ne visi pjausto vaikus.
o mano uoshviene tai pasakishka:) dar nei karto nebuvau jos sutikus:) ji Mexicoje gyvena:) geriau negali but:) proto niekas man negadina:0 bet shiaip ji gera moterishke lyg rodo per telefona:) vis man linkejimus perduoda ir tiek:) beje, ji uzaugino 18 savu vaiku biggrin.gif
Atsakyti
Nors mano uosvene labai myli mano 1,5men suneli ir mes gerai sutarem bet as savo mama labiau pasitikiu nei uosvene.Uosvene vis skundzesi kad vos susitvarke su mano vaikeliu o va mano mamyte sako kad ji moka su juo susitvarkyt ir kad jis labai geras berniukas
Atsakyti
hmmm g.gif mano anyta nėra blogas žmogus, bet labai savotiška. aš su ja beveik nerandam bendros kalbos ir galim išsėdėti tylom visą dieną. anūką myli, bet dabar atrodo, kad tikrai niekada nepaliksiu jai prižiūrėti (dabar mažiui 5,5mėn), o giliai širdį žinau, kad kai paaugs ir išeisiu į darbą, prižiūrės ir kaip bus taip bus g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na mano anyta puiki thumbup.gif daznai jai paliekam ir tikrai ne trumpam,isleidzia mus kartais ir vakarais su draugais i kavine ar dar kur ir nakti pabauna jei uzsibunam ilgiau,,,aisku as jai visada sakau jei jau nesusitvarkot iskart skambinkit..o ir Meida su ja labai mielai buna,na kartais pakelia triuksma doh.gif bet stengiuosi kuo maziau palikinet,nes nelabai malonu man,juk savo vaikais turi rupintis tevais...na iasku ir jiems kartais reikia atsipalaiduot,bet tik KARTAIS thumbup.gif mirksiukas.gif ci mano nuomone ax.gif
Atsakyti
O as anytos neturiu. Neturi mano vyras tevu verysad.gif Mano mama sake: "Dziaukis, nes jai tau papultu tokia anyta, kaip tavo mociute, devil.gif jau iskart galima nusisaut". Nu, as ir dziaugiosi...siaip man labai padeda mama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(meile0409 @ 2006 09 14, 02:00)
po to viena diena nuvaziavom i jos darba,o ji pareiske,kad surado zmones kurie nori pirkti vaika  blink.gif .

blink.gif blink.gif blink.gif užjaučiu unsure.gif Mano uošvienė savotiška, momentais taip "pajuokauja", kad po to mus kartą į metus pas save namuose pamato blush2.gif O ir pas mus nesiveržia, per penkis metus 4 kartus buvo mūsų namuose, nors gyvename vos 25km vienas nuo kito, matyt ne ta marti esu lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai raganai irgi savo angelelio niekada nepalikciau schmoll.gif ji isviso dar nera nekarto macius musu vaikelio schmoll.gif Mano uosviene tikra RAGANA gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(spylka @ 2006 09 28, 11:12)
as tai raganai irgi savo angelelio niekada nepalikciau  schmoll.gif  ji isviso dar nera nekarto macius musu vaikelio schmoll.gif  Mano uosviene tikra RAGANA gun_bandana.gif



blink.gif blink.gif dar ir taip buna ,nu tikrai tada kad ji ragana bash.gif

Man nereikia pagalbos nei is jokiu anytu schmoll.gif ir nenoriu jai palikt savo vaiku ,mes stengiames su vyru issisukt patys .
Atsakyti
tikrai savo anytai maziukes nei min nepalikciau nors ji mazaja ir nesidomi nes as jai neitikau jos fraze "atejai su pilvu uzsisedai mano sunui ant kaklo ir gyveni nachaliavai"

meile0409 tau didele uzuojauta doh.gif
Atsakyti