Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

[quote=Grazke,2006 07 12, 00:11]
mes gyvenam pas anyta,ir dar pusmeti gyvensim,kaip zmogus ji gera,bet tas kismasis kur nereikia.

As tave labai suprantu, pati gyvenu ne su anyta o su savo mociute, tai ne ka geria. Man tas kisimasis labai nusibodo. verysad.gif
As tai neileidziu i kambari kai vaika maudom blush2.gif , nes vis tiek prisigalvos kas ne taip. O anyta as kaip tik labai pasitkikiu, ne taip kaip savo mama, ji visada iesko ligu ar siaip vis kas nors atrodo jai negerai. O mes tai su vyru is viso nieko nesuprantame pagal mano mociute ir mama. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazke @ 2006 07 12, 00:11)
mes gyvenam pas anyta,ir dar pusmeti gyvensim,kaip zmogus ji gera,bet tas kismasis kur nereikia.

mum 3 savaites ,o ji aiskina vandeni girdyti,paskui sako va einu sauksteli morku sultyciu mergytei ispausiu blink.gif
ir pastoviai moko,bet as skundziuosi vyrui,nes kai jsi buna namie ja greit apramina biggrin.gif

siandien sako,kam jus tuo vandeniu vaika maitinat[misinukas],todel mergaite ir neprivalgo,kudute.na cia ji pati nusprende kad neprivalgo.sako bent iki menesio maitinti reikejo, jausmas,kad as pati nusprendziau jog 2 savaite pienukas dings doh.gif

kariavom kol isaiskinau,kad vyras ir as maudysim,jai vis nedasilo kad ji mergytes nemaudys..tenka vonioje uzsirakinti,nes viena karta iejo vidury maudyniu ir sako,negaliu iseiti,skersvejis blink.gif o kai iejo tai skresvejo nebuvo..

laiaku mergyte ant ranku,o ji spardosi labai,tai anyta atejus griebia vaika,sako nusoks lotuliukas.gif

daug tokiu smulkmenu kurios uzknisa,zinau ji mergytes nenuskriaus,bet kadangi ivedineėja savo tvarka,tai noras kazkada palikti dingsta.

Vaje, kaip tave suprantu doh.gif
"Ar pažiūrėjai, ar ne karštą pienuką duodi" blink.gif , o geriausia tai kai apsirgo manoji, ir truputi kosėjo, tai naktį prie mūsų lovos stovėjo blink.gif doh.gif (mes miegam visi trys blush2.gif )
Kuo greičiu bėkit iš ten, aš jau 1,3 m gyvenu su uošviene, tai stogas jau slysta , bet žiemai jau turėsim kur išsikelti smile.gif
Atsakyti
deje,bet negaliu jusu suprasti.nuo anytos gyvename atskirai,sutariam irgi neblogai,bet savo vaiko jai nepatikeciau.galvojome vyresneli nuvezti i vandens parka bet mazylei tokia kelione butu per sunki.anyta pasisiule paziureti g.gif .mes atsisakeme.juk ji nieko nezino unsure.gif nei kada irkiek valgo,kada nori miegelio,kas patinka o kas ne. verysad.gif ji jau amziuje ir paziuros kitokios.nemanu kad ji susitvarkytu bent pora valandu biggrin.gif
Atsakyti
Na, kadangi mes gyvename atskirai nuo tevu, tai anyta nera man bloga, ir manau, kad galeciau ja pasitiketi. Taciau tik kelioms valandoms, ne ilgiau schmoll.gif . Pakolkas niekam dar negaleciau patiketi savo maziukes ilgiau nei trims valandoms, net ir mamai ar vyrui. Man atrodo, kad kiti nemokes jos pamaitinti, nesupras ko jai is tikruju reikia ax.gif . Visada kai iseinu, palikus trumpam pasaugot vaika, bijau, kad grizus galiu rast uzsiklykusia maziuke, taciau dazniausiai randu ramiai miegancia doh.gif wub.gif .
Atsakyti
Savo kleckiu,kolkas palikdavau savo mamai,mat uosviene gyvena kiek toleliau.Bet manau,kad ja pasitikeciau,nes pati yra uzauginusi 5-kis vaikus,manau jos mokyti tikrai nereiketu.Ir dar vasara i kaima suvaziuoja didziulis burys anuku,ir ka ,susitvarko thumbup.gif .
Atsakyti
Niekad neteko man palikti ir tikiuosi neprireiks mirksiukas.gif Bet savo mama aš daug labiau pasitikiu nei uošviene. Bet ji tikrai gera moteris. jeigu ką ir daro ne taip tai tikrai ne iš piktos valios. Visada atiklausia visko mirksiukas.gif thumbup.gif
O senolių išmintis man labai dažnai pasitarnauja ir šiais laikais, tai nėra ko baidytis močiučių jos tikrai tiktai gero linki biggrin.gif
Atsakyti
As irgi turiu tokia "laime" gyvent su uosviene verysad.gif Ji - moteris gera, bet butu dar geresne, jei gyventu nors uz keliu namu....
Savo mama pasitikiu labiau nei uosviene ir nebijociau palikti vaikucio, nes ji mus 5 uzaugino ir nei vieno nenumarino, o ir brolio sunu padejo augint. O uosviene nepasitikiu, nes ji per daug kisasi ir moko tarybiniais metodais, be to - ji kurcnebyle - bijociau palikt, kad vaikas nebutu pastoviai ant ranku tampomas. Maze nelabai megsta buti nesiojama paguldyta, greit susyla ir bijau, kad nesusirgtu, o uosviene ja tik paguldyta nesioja po kambari ir nesupranta, ko tas vaikas verkia.
Atsakyti
ousvienei nepalikciau nes ji nemėgsta vaikų, jai tai būtų baisus vargas ir tik iš didelės bėdos pažiūrėtų. Todėl ir kas benutiktų jai nė už ką nepalikčiau schmoll.gif
Atsakyti
Vat as tai pirma mėn. gyvenau su mama labai sunku jau buvo ji visdėlto senesniu pažiu tai visko teko patirti, vėliau persikraustėm pas anyta i nama erdvės daugiau na pas mama tai trys kambariai tai gyvenom susispaude bet ir mama ir anyta siule visko buvo ir geru patarimu, bet buvo ir tokiu kurie ne trupučio nepatiko nei man nei vyrui.. kai po keli mėn. persikraustėm i savo buta net atsikvepiau sava erdve ir gyventi lengviau.. bet pagalbos ir dabar neatsisakau.. gerai kai išleidžia.Dabar kai sunuj jau 9mėn nebijau palikti nei mamai nei anytai..kadangi anyta turi 8m. sūnu ji šiuolaikiškesniu pažiuru tai viskas tvaroj, o mama jau išmokiau ir jai dabar palikti galiu be baimės ir išvažiuoti galime toliau ir ilgiau pasisvečiuoti..viskas labai gerai net džiaugiuosi kaip man pasisekė..labai džiaugiuosi kai sūnus pas anyta nuvyksta gamtoje beveik visa diena išbuna, nes man truputėli sunku iš penkto aukšto sūneli ir vežima ištemti..žodžiuviskas tiesiog thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingavysnia @ 2006 08 17, 15:31)
Vat as tai pirma mėn. gyvenau su mama labai sunku jau buvo ji visdėlto senesniu pažiu tai visko teko patirti, vėliau persikraustėm pas anyta i nama erdvės daugiau na pas mama tai trys kambariai tai gyvenom susispaude bet ir mama ir anyta siule visko buvo ir geru patarimu, bet buvo ir tokiu kurie ne trupučio nepatiko nei man nei vyrui.. kai po keli mėn. persikraustėm i savo buta net atsikvepiau sava erdve ir gyventi lengviau.. bet pagalbos ir dabar neatsisakau.. gerai kai išleidžia.Dabar kai sunuj jau 9mėn  nebijau palikti nei mamai nei anytai..kadangi anyta turi 8m. sūnu ji šiuolaikiškesniu pažiuru tai viskas tvaroj, o mama jau išmokiau ir jai dabar palikti galiu  be baimės ir išvažiuoti galime toliau ir ilgiau pasisvečiuoti..viskas labai gerai net džiaugiuosi kaip man pasisekė..labai džiaugiuosi kai sūnus pas anyta nuvyksta gamtoje beveik visa diena išbuna, nes man truputėli sunku iš penkto aukšto sūneli ir vežima ištemti..žodžiuviskas tiesiog  thumbup.gif

mano uošvienė iš viso įdomi moteris. Mūsų sūnus pirmasis berniukas toje šeimoje,gal ir galėčiau ja pasitikėti , tačiau ji dirba aukle su svetimais vaikais, mums nepadeda iš viso- ko gero galvoja jūsų vaikas jūs ir auginkit , tai mes auklę samdom. Kažin ar dar yra tokių uošvienių? g.gif
Atsakyti
Mano vyro tevai gyvena Druskininkuose.Vaziuojam pas juos karta i menesi savaitgaliui.Kol neturejom vaiko tai su anyta sutarem ne kaip,bet dabar kai gime sunelis tai santykiai atsistate,tuo labai dziaugiuosi.Na ji tokia poniute,sunku perprast,bet siaip gera moteris.Kai atvaziuojam tai reikia laiko kol sunus pripranta prie nauju namu,o ir senelius nedaznai mato tai po truputi prisiaukina tada ant ranku eina.Buna taip kad einam su vyru i parduotuve,o vaika paliekam jo tevam,grystam o sunus verkia,nes apsidaires musu neranda ir puola i asaras.As pasitikiu anyta ir palikciau jai(juk uzaugino 3 sunus)bet gi mano pipiras nelieka su niekuo!!!Zinoma kartais uzknisa klausimai kodel as darau taip o ne kitaip,kad ji dare netaip kaip as ir t.t...Bet visvien matau kaip stipriai ji myli anuka,ir kai grystam i Vilniu ji verkia,sako kad liudna bus be anuko...
Atsakyti
Vat uošviene tai aš pasitikėčiau thumbup.gif . Ji tikrai elgtųsi taip, kaip prašyčiau, kaip rekomenduočiau.
Bet vaikučio iki metų amžiaus tai jai nepalikčiau, nes tikrai sunku tokį prižiūrėti (na man taip atrodo). Nebent jau labai extra atvejis būtų.

Bet va su mano mama tai reikalai visai prasti būtų. Ji užaugino tris vaikus, manosi esant neeilinė expertė šiuo klausimu. Tai tik ir girdėdavau: jau sodink, jau apkamšyk, jau duok kokio kito maisto, ne vien tik MP, duok soskę, supk vežimėly, daryk tą, daryk aną... nu užknisa negyvai doh.gif
Aš laikausi nuostatos, kad vaikas pats turi atsisėsti, neramstomas, nekamšomas pagalvėmis - kad stuburas nekryptų, kad šonkauliau "leika" nesiformuotų.
Ir be žinduko apsieis. Tiesiog vaikui reikia dėmesio, o ne gumos gabalo.
Žodžiu, prieš važiuodama pas mamką, sutariu, kad nekiš savo "reikalavimų". O jau leliuko tai tikrai nepalikčiau, nes vistiek padarytų taip, kaip jai reikia. fear.gif
Atsakyti