Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Siaip tai as neiviena nepasitikiu, nei savo motina nei anyta...O jei labai labai reikia tai palieku anytai,(jei ji namie buna, nes megsta iseiti pabaliavot pora savaiciu doh.gif )savo motinai negaliu palikt, nes ji beveik visada girta buna.... bash.gif Tai tenka visur su mazaja tampytis, nori nenori, nes daugiau niekam negaliu, o ir neturiu, kam palikti.....Na bet ka padarysi...verysad.gif
Atsakyti
Mamai visada,o anytai esu palikus tik 1 kartą per 11metų. thumbup.gif .Ir gerai ,ir visa nenoriu jai palikt tongue.gif
Atsakyti
mes gyvenam pas anyta,ir dar pusmeti gyvensim,kaip zmogus ji gera,bet tas kismasis kur nereikia.

mum 3 savaites ,o ji aiskina vandeni girdyti,paskui sako va einu sauksteli morku sultyciu mergytei ispausiu blink.gif
ir pastoviai moko,bet as skundziuosi vyrui,nes kai jsi buna namie ja greit apramina biggrin.gif

siandien sako,kam jus tuo vandeniu vaika maitinat[misinukas],todel mergaite ir neprivalgo,kudute.na cia ji pati nusprende kad neprivalgo.sako bent iki menesio maitinti reikejo, jausmas,kad as pati nusprendziau jog 2 savaite pienukas dings doh.gif

kariavom kol isaiskinau,kad vyras ir as maudysim,jai vis nedasilo kad ji mergytes nemaudys..tenka vonioje uzsirakinti,nes viena karta iejo vidury maudyniu ir sako,negaliu iseiti,skersvejis blink.gif o kai iejo tai skresvejo nebuvo..

laiaku mergyte ant ranku,o ji spardosi labai,tai anyta atejus griebia vaika,sako nusoks lotuliukas.gif

daug tokiu smulkmenu kurios uzknisa,zinau ji mergytes nenuskriaus,bet kadangi ivedineėja savo tvarka,tai noras kazkada palikti dingsta.
Atsakyti
QUOTE(Grazke @ 2006 07 12, 00:11)
mes gyvenam pas anyta,ir dar pusmeti gyvensim,kaip zmogus ji gera,bet tas kismasis kur nereikia.

Gyvenimo kartu "privalumai" doh.gif doh.gif doh.gif Manau ir pas mus tas pats būtų, jei gyventume kartu smile.gif O gyvenant atskirai tokios trinties nėra, tad ir noras palikti būna, nors ir retai...
Atsakyti
Na mano vaiką anyta prižiūrėjo metus laiko, kai išėjau į darbą. Jos neatsakingumu nesuabejojau nė minutei. Kiekvieną rytą kai ji ateidavo, pravesdavau instruktažą smile.gif ir būdavau rami, žinodavau, kad ji viską darys pagal nurodymus. Aišku buvo privalumas, kad ji jau nedirba, pencijoj, todėl nereikia auklės samdyt, bet kai susirgdavo ji pati, kviesdavausi savo mamą, kuri dirba ir negali taip dažnai pabūti. Pastebėjau vieną dalyką, nuo kurio pati buvau apakus blink.gif anyta pasitikiu labiau nei mama. Mano mama iš tos didelės meilės anūkui, primaitindavo šokoladais, saldainiais ir dar visokiems principams nusižengdavo, nors būdavo griežtai pasakyta, jog nuo saldumynų vaiką beria, ant puodo nesodint ir pan. pan. pan.
Taigi, negalima smerkti nei anytos nei mamos, nes jie saviti žmonės kaip ir mes, su savo pliusais ir minusais mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai nelbai noreciau palikti savo anytai, nes ji daugiau moka pasneketi negu ka nors padaryti doh.gif
Atsakyti
Oi, man tai sunku net isivaizduot, kad mano vaika anyta priziuretu bent valanda doh.gif
Atsakyti
Labai teisingas posakis:"anyta -velnio pramanyta" thumbup.gif mano anyta tokia ir yra doh.gif doh.gif doh.gif jau gal pumetį nebendrauja uošviai su mumis ir mes su jais schmoll.gif ir vaiko savo tikrai nepalikčiau jiems schmoll.gif pavydžiu toms kurios grąžiai bendrauja su uošviais ir palieka savo vaikučius jiems ax.gif mano ex uošvienės tikrai faini žmonės tik jų sūnus nekokie rolleyes.gif o dabar atvirkščiai sūnus geras, o uošviai -velniai doh.gif
Atsakyti

QUOTE(ramkis @ 2006 07 12, 09:36)
Na mano vaiką anyta prižiūrėjo metus laiko, kai išėjau į darbą. Jos neatsakingumu nesuabejojau nė minutei. Kiekvieną rytą kai ji ateidavo, pravesdavau instruktažą  smile.gif ir būdavau rami, žinodavau, kad ji viską darys pagal nurodymus. Aišku buvo privalumas, kad ji jau nedirba, pencijoj, todėl nereikia auklės samdyt, bet kai susirgdavo ji pati, kviesdavausi savo mamą, kuri dirba ir negali taip dažnai pabūti. Pastebėjau vieną dalyką, nuo kurio pati buvau apakus blink.gif anyta pasitikiu labiau nei mama. Mano mama iš tos didelės meilės anūkui, primaitindavo šokoladais, saldainiais ir dar visokiems principams nusižengdavo, nors būdavo griežtai pasakyta, jog nuo saldumynų vaiką beria, ant puodo nesodint ir pan. pan. pan.
Taigi, negalima smerkti nei anytos nei mamos, nes jie saviti žmonės kaip ir mes, su savo pliusais ir minusais mirksiukas.gif


na cia tai kaip apie mane parasei biggrin.gif
as su anyta gan gerai sutariu, yra kai kurie dalykai, kurie mane erzina, bet del to tikrai neriboju jos bendravimo su vaiku. mano vaikas labai ja myli, jam su ja patinka, ir as matau, kad visa diena ji skyria demesi tik tai jam:zaizdzia, skaito knyguites ir pan.
as jai esu labai dekinga 4u.gif
as yra tarp musu tam tikru nesusitarimu, bet as nebijau jai issakyti savo nuomone, ir ignoruoju jostrukumus.
va taip ir gyvenam mirksiukas.gif
Atsakyti
nu as pries anyta nieko pries neturiu, bet palikti vaika nors ir porai valandu negaliu, kazkaip nepasitikiu, kodel- nezinau. ir apskritai savo vaika galiu patiket tik savo mamai, o kitiem- tik kai as salia (gal cia dar per stiprus motiniskas instinktas veikia, kuris veliau susinormalizuos g.gif )
nors savaitgali pakviesti i vestuves, tai teks patiket mazaja anytai verysad.gif
Atsakyti
mano anyta pati sako, kad nebemoketu siais laikais vaiku augint - tiek visokiu naujoviu ir pribumbasu lotuliukas.gif nesuprantu kodel ja galeciau nepasitiket - pati 2 vaikus kuo puikiausiai ishaugino, tai ar pajimt nemokes? ar nuramint? nesamone schmoll.gif palikt kol kas pas ja nenoriu, nes pati maitinu, o be to ir nematau kol kas reikalo.
Atsakyti
As savo mazyte mielai palieku anytai. Ji moka su ja elgtis: guguoja, myluoja, uzmigdo. Mano tik geri atsiliepimai. Mano mama sakyciau maziau savimi pasitiki negu ji. biggrin.gif
Atsakyti