Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

QUOTE(cipciukas @ 2008 09 02, 12:50)
Ka padarysi, gal kitose sferose daugiau pasiseks, o jus rasykit rasykit as turesiu is ko pasijuokti hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

ax.gif tai kad kartais greiciau verkti ar kaukti norisi... tik po kurio laiko jau ir su jumoru gal pavyksta paziureti... mano inteligentiskoji anyta siule pieno i akis palasinti... ji girdejo kad gerai gydo doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 29, 11:33)
kartais pagalvoju,o jei ir as tokia furija kazkada busiu?! blink.gif dievinu savo vaikiuka,jis man geriausias,nuostabiausias,vienintelis....aisku kad noresiu jam geriausios zmonos,auksto issilavinimo...ir labai bijau kad tokia nepasidaryciau,kaip sitos baisios musu aprasomos uosvienes.....net neabebojoju,kad jos savo vaikam linki pacio geriausio,tik jau per daug ir per agresyviai kisasi i ju gyvenimus.gal sunku susitaikyti,kad buvusi vienintele ir brangiausia mama,kuri naktim nemiegojo,supavo,dainas dainavo....o dabar mylimas sunelis glaudziasi kitos glebyje ir tik jos klauso....dabar kai pagalvoji tai pavydas ima...niekam neatdisuosiu sūnucio savo.... verysad.gif o va tokios mintys manau ne i gera....pavirsiu poto ragana baisia....

Aga...manau visos mamos nori tik ko geriausio savo vaikams.Tik lazdos nereikia perlenkti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 09 02, 13:00)
ax.gif  tai kad kartais greiciau verkti ar kaukti norisi... tik po kurio laiko jau ir su jumoru gal pavyksta paziureti... mano inteligentiskoji anyta siule pieno i akis palasinti... ji girdejo kad gerai gydo  doh.gif

O dieve ko tik neprisigalvoja blink.gif doh.gif
Atsakyti
mano inteligentiskoji anyta siule pieno i akis palasinti... ji girdejo kad gerai gydo




lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif . o gal ir kakiu kur patept, gal irgi geras vaistas, pvz. anytai nuo slogos tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Nepasitikiu... ne tiek del prieziuros, kiek isvis, apskritai... taremes kelios sav pries mano diplomo iteikimo ceremonija, kad paziures mazyle, nes buciau isejus kazkur 6val. Sake gerai, susiderins. Kai liko 3d pareiske, kad negales doh.gif atsakomybes jokios. Daugiau nesitarsiu... ir pati ishsiversiu be jos pagalbos.
Atsakyti
QUOTE(lendra @ 2008 09 02, 21:27)
mano inteligentiskoji anyta siule pieno i akis palasinti... ji girdejo kad gerai gydo
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif . o gal ir kakiu kur patept, gal irgi geras vaistas, pvz. anytai nuo slogos tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif




va cia tai tikrai neblogai butu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 02, 12:50)
Ka padarysi, gal kitose sferose daugiau pasiseks, o jus rasykit rasykit as turesiu is ko pasijuokti hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif





laukiu tu laiku kai ir as pasijuokti galesiu,is to kas buvo...kol kas tai kartais ir asaros rieda,nes nebeimanoma..... doh.gif gal kai gyvensim atskirai ir anyta itin retai matysiu,tada is visko pasijuokt galesiu...kol kas negaliu....tik nervus ji man pastoviai gadina....
Atsakyti
kas del to pieno i akytes,tai skaiciau kad mamos pienas is tikro buna lasinamas i akytes g.gif ale va kur skaiciau tai jau nepamenu doh.gif
Atsakyti
oj, Dieve, Dieve, ko tos anytos tik neprigalvoja... mes kraustomes dabar i kita buta, radom issinuomuoti, pagal sias kainas ir nebrangiai, tai anyta sako, kajus cia sugalvojot, tiek moketi, kelkites pas mane i raseinius, as iseisiu i tvarta gyventi, o kad as mokaus kune ir vyras cia dirba, tai jei dzin ir kiek pravazinetume, ir dar su ANYTA gyventi, net nuo tos minties purto, kai vyras nesutiko kraustytis, tada sako, duokit pauliuka paauginti, nors aukles nereix samdyti, net plaukai pasisiause, o, kad tas pauliukas be mamos ne zingsnio ir, kad turi brolio tai nesumaste doh.gif
Atsakyti
Isivaizduoju , sedi ANYTA tvarte kartu su vistomis ant laktos ,jooooooo geras vaizdelis photo.gif photo.gif photo.gif
Atsakyti
fedoska tai as panasiai ir pasakiau vyrui... tik kad tipo jo mama tai reikia gerbt.. doh.gif bet anukes ji ir taip beveik nemato, nes as nepageidauju pas ja lankytis biggrin.gif bet kartais pati atslenka.. schmoll.gif
Papildyta:
tik va suzinojo kad abi sju mergaite sirguliuojam, tai siandien atejo privirus sriubos, tipo as nemoku ir per silpna pasidaryt... beee.gif
Atsakyti