Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

as tai apie savo uosviene tai geriau patylesiu... doh.gif ji galvoja kad as badu marinu jos vaika(vyra) nemoku priziuret vaiko, ji irgi badu marinu.. pastoviai sako
kad nebemaitinciau dukrytes savo pienuku, kad tipo save pasilepinciau, nors ji mano vyra iki 3 metu zinde...kai tik nuvaziuojame pas juos paima is manes mergaute ir i rankas neduoda, net kai ji is alkio galima sakyti zviegia, sako tai ji gal valgyt nori ir toliau nesiojasi.. pasakyt neizodzio neimanoma, nes pagal ja as durna dar visai...nu zodziu siaubas... frusty.gif
dar beto ssko:palikit jus man augint Emilija, as jau ne viena uzauginau tai ir sita uzauginsiu, o jus galesit lakstyt... nju zodziu mes negalim but tevais nes tipo jauni..
pasidalinkit savo patirtim, gal kuriai teko panasi anyta? doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emilmama: 29 rugpjūčio 2008 - 14:35
Mano anyta - nereali wub.gif Susiskambinam daznai, papliurpiam daznai, vaikus palieku esant galimybei visiskai ramiai, i musu gyvenima nesikisa absoliuciai thumbup.gif Super, kaip man pasiseke wub.gif
Atsakyti
tai tau tikrai pasiseke fanta* smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emilmama @ 2008 08 29, 15:33)
as tai apie savo uosviene tai geriau patylesiu...  doh.gif  ji galvoja kad as badu marinu jos vaika(vyra) nemoku priziuret vaiko, ji irgi badu marinu.. pastoviai sako
kad nebemaitinciau dukrytes savo pienuku, kad tipo save pasilepinciau, nors ji  mano vyra iki 3 metu zinde...kai tik nuvaziuojame pas juos paima is manes mergaute ir i rankas neduoda, net kai ji is alkio galima sakyti zviegia, sako tai ji gal valgyt nori ir toliau nesiojasi.. pasakyt neizodzio neimanoma, nes pagal ja as durna dar visai...nu zodziu siaubas...  frusty.gif
dar beto ssko:palikit jus man augint Emilija, as jau ne viena uzauginau tai ir sita uzauginsiu, o jus galesit lakstyt... nju zodziu mes negalim but tevais nes tipo jauni..
pasidalinkit savo patirtim, gal kuriai teko panasi anyta? doh.gif



As bjauri boba, tai vaiko tokiai uosvienei isvis nerodyciau schmoll.gif Butu vyrui pasakyta - arba tvarkai savo motka, arba anuko nemato schmoll.gif Didelio nuostolio vaikui nebutu . Tokia mociute, kuri zemina ir nepripazista mamos schmoll.gif
Atsakyti
Nepasitikiu visiskai. Gal senstu... Ale per pusvalandi su mazium sugeba paleisti ji is akiu, sis nusiridena nuo lovos, paspringsta maistu, kuri jam duociau tik po keliu men... Vienzo, atrodo, kad ji vaiku nebutu auginusi..
Atsakyti
siaubas kazkoks....nu ir temele smile.gif niekad nepagalvociau,kad tiek anytu blogu yra...o va pasirodo..ir taip mazai kalbama,rasoma apie tai...galetu kokia laida parodyt,gal pasiziurejusios kai kurios susiprastu kazka....blogiausia kad anytos pasikeist negalima...tampa seimos nare ir nieko nebepadarysi...atskirai gyventume,tai jauciu net nebebendrauciau su ja,o dabar tenka doh.gif
Atsakyti
nu mano anyta tai tokia visai nieko smile.gif i gyvenima nesikisa, nieko nenurodineja, tik dziaugas, ka tokia marcia savo jauneliui gavo, sako, i doros kelia atvedei blush2.gif bet palikt mazuli su ja neramiau negu su savo mama ax.gif labiausiai bijau, ka neislepintu per daug. nos cia praeita savaite teko pirma karta anyta su mazuliu palikt. turejau i paskaitas isvaziuoti. mano mama dirba, o anyta ne, tai teko jos pagalbos prasyt. labai bijojau ka nesusitvarkys. bet viskas gerai buvo. ir anyta, pradzioj labai panikavusi, kad mazulis gali verkt be perstojo, buvo labai laiminga thumbup.gif sako, auksinis vaikas, toki ziuret ir ziuret thumbup.gif pavalgo, pasnekini ir uzmiega thumbup.gif na aisku matysim kaip bus toliau... prasidejo mokslo metai, i sesijas dazniau reiks isvaziuot, vaikutis auga, prades dantys dygt, gal tada jau prades ir anyta sprecytis, nebenores mazulio dabot... na bet tikekimes geriausio thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Na cia kai paskaitai apie anytas tai ( labai atsiprasau uz si zody ) susimyst gali , o jau fedoska tai good.gif good.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(cipciukas @ 2008 09 01, 20:13)
Na cia kai paskaitai apie anytas tai ( labai atsiprasau uz si zody ) susimyst gali , o jau fedoska tai good.gif  good.gif  good.gif

mirksiukas.gif tai ir jus jau gal anyta ???
Atsakyti
Taip ,jau anyta ,bet mes laaaaabai geros drauges ,pasisnekame visomis temomis, ir is jos esu sulaukusi ne viena ACIU ir netgi buckiu, gal todel ,kad ir as su anyta buvome geros drauges, man atrodo ,kad taip ir turetu buti mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
super....tokios anytos ir as labai noreciau!!!tikiuosi sugebesiu buti tokia faina savo sunelio mergaitei 4u.gif saunuoles!!!tokias anytas ant ranku nesiot reikia smile.gif gaila man nelabai pasiseke siuo klausimu...ka padarysi....
Atsakyti
Ka padarysi, gal kitose sferose daugiau pasiseks, o jus rasykit rasykit as turesiu is ko pasijuokti hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti