Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

jei per stora sako vandens duoti??normaliai....tegu dziaugiasi,kad anukele sveika o ne kad per stora ar per kuda...siaubas.pilnai tave suprantu...maniske irgi panasi...pasiima maziuka ir klausia"ar arbeteles tau mama duoda atsigerti?"....nors 100kart sakiau,kad jam nieko nereikia,tik motinos pienuko.tai matai gi ji duodavo,tai amzinai turi tai priminti ir prikisti,kad va as tai neduodu...vos ne "uoj kokia bloga mama".....pries pora savaiciu lekem i vestuves.labai skubejom tai nedaug pienuko spejau nusitraukti.palikau maziuka tevam,sakau suvalgys ta pieneli ir grisiu.bet tik isvaziavus jis ta pienuka ir suvalge smile.gif tai paprasiau tevu,kad nupirktu tutteli vienkartini pienuka,kad nebutu alkanas ir turetu pienuko jei kas.tai sokas buvo....anyta vakar zaidzia su maziuku ir sako"va mama pieno neturejo,maitino tave misinukais..."taip ziuriu i ja ir nesuprantu ka cia svaigsta..... blink.gif visad turejau ir turiu to pieno....o ji zaidzia su juo ir sneka jam,bet taip kad as girdeciau...siaube siaube....bloga darosi....nebezino ka besugalvot....
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 27, 15:35)
jei per stora sako vandens duoti??normaliai....tegu dziaugiasi,kad anukele sveika o ne kad per stora ar per kuda...siaubas.pilnai tave suprantu...maniske irgi panasi...pasiima maziuka ir klausia"ar arbeteles tau mama duoda atsigerti?"....nors 100kart sakiau,kad jam nieko nereikia,tik motinos pienuko.tai matai gi ji duodavo,tai amzinai turi tai priminti ir prikisti,kad va as tai neduodu...vos ne "uoj kokia bloga mama".....pries pora savaiciu lekem i vestuves.labai skubejom tai nedaug pienuko spejau nusitraukti.palikau maziuka tevam,sakau suvalgys ta pieneli ir grisiu.bet tik isvaziavus jis ta pienuka ir suvalge smile.gif tai paprasiau tevu,kad nupirktu tutteli vienkartini pienuka,kad nebutu alkanas ir turetu pienuko jei kas.tai sokas buvo....anyta vakar zaidzia su maziuku ir sako"va mama pieno neturejo,maitino tave misinukais..."taip ziuriu i ja ir nesuprantu ka cia svaigsta..... blink.gif visad turejau ir turiu to pieno....o ji zaidzia su juo ir sneka jam,bet taip kad as girdeciau...siaube siaube....bloga darosi....nebezino ka besugalvot....

uzjauciu.... jauciu tuoj prades sodinti po kokio menesio... ir aiskins kad va pagalvem apkamsyk ir sodink... mano anyta vaiki sodino nors jis dar galvos nelaike... o kai vyras pasake nesodink tai labai nekaltu ir graziu veideliu isaiskino as NESODINU... gun_bandana.gif gun_bandana.gif gun_bandana.gif bash.gif bash.gif bash.gif
Atsakyti
Oi tos uosvienes..... as tai kelis kart i vieta pastaciau ir ramu dabar lotuliukas.gif aisku mes negyvenam kartu mega_shok.gif maziui buvo pora metuku kazkur, nuvaziavo, ten aisku stalas padengtas, t.t. zodziu paprasiau patraukti toliau peilius, kad mazas nepasiektu, nu labai mandagiai graziai paprasiau..... jokios reakcijos...... ziuriu mazas peili nusitveres mosikuoja blink.gif as kaip atlekiau is kito kambario, kaip uzvairavau visiems, pradedant vyru.... mol ko neziuri susizeisti gali ir t.t. zodziu ispyliau morala su visom pasekmem... uosve tychariai visus peilius surinko ir virtuven isnese...... daugiau peiliu kiek bevaziuotume viesai padetu nera clap.gif paskutinis bajeris.... nuvaziuojam o vyro brolis savo vaikezams motoroleri nupirkes..... zodziu visi tuoj soka mano maziu vezyti, pareiskiau ramiai bet kategoriskai , kad jis per mazas ir gali nukristi..... nu ku jus galvojat mad.gif tik nunesu triobon krepsius girdziu birbia scare.gif islekiu vyro po akim nepagaunu, ale kieme ir uosve ir vyro brolis, nu galvoju suauge zmones ale fool.gif kaip pakrikau, vyras izgirdes ataleke paknostom, uosviene uz padurku ir bigom per kaima maziaus ieskoti.... greit rado tease.gif ale jau senai suprato kad vaiko auklejime as esu mama ir mano nuomones privalo paisyti friends.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2008 08 27, 16:29)
Oi tos uosvienes..... as tai kelis kart i vieta pastaciau ir ramu dabar  lotuliukas.gif  aisku mes negyvenam kartu  mega_shok.gif  maziui buvo pora metuku kazkur, nuvaziavo, ten aisku stalas padengtas, t.t. zodziu paprasiau patraukti toliau peilius, kad mazas nepasiektu, nu labai mandagiai graziai paprasiau..... jokios reakcijos......  ziuriu mazas peili nusitveres mosikuoja  blink.gif  as kaip atlekiau is kito kambario, kaip uzvairavau visiems, pradedant vyru.... mol ko neziuri susizeisti gali ir t.t. zodziu ispyliau morala su visom pasekmem... uosve tychariai visus peilius surinko ir virtuven isnese...... daugiau peiliu kiek bevaziuotume viesai padetu nera  clap.gif  paskutinis bajeris.... nuvaziuojam o vyro brolis savo vaikezams motoroleri nupirkes..... zodziu visi tuoj soka mano maziu vezyti, pareiskiau ramiai bet kategoriskai , kad jis per mazas ir gali nukristi..... nu ku jus galvojat  mad.gif  tik nunesu triobon krepsius girdziu birbia  scare.gif islekiu  vyro po akim nepagaunu, ale kieme ir uosve ir vyro brolis, nu galvoju suauge zmones ale  fool.gif  kaip pakrikau, vyras izgirdes ataleke paknostom, uosviene uz padurku ir bigom per kaima maziaus ieskoti....  greit rado  tease.gif  ale jau senai suprato kad vaiko auklejime as esu mama ir mano nuomones privalo paisyti  friends.gif



o viespateliau, nu ka kaip vaiku darzelyje, ne suauge zmones, o kaip vaikai, vapse nemasto logiskai. doh.gif  nei apie pasekmes, nei apie vaika. tai gerai, kad as anglijoj, o uosviene Lietuvoj. bigsmile.gif  gal ji taip ir neaiskintu, bet nenoriu isvis net pagalvot apie joki vadovavima ir komentavima anytu schmoll.gif 

Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2008 08 27, 16:29)
Oi tos uosvienes..... as tai kelis kart i vieta pastaciau ir ramu dabar  lotuliukas.gif  aisku mes negyvenam kartu  mega_shok.gif  maziui buvo pora metuku kazkur, nuvaziavo, ten aisku stalas padengtas, t.t. zodziu paprasiau patraukti toliau peilius, kad mazas nepasiektu, nu labai mandagiai graziai paprasiau..... jokios reakcijos......  ziuriu mazas peili nusitveres mosikuoja  blink.gif  as kaip atlekiau is kito kambario, kaip uzvairavau visiems, pradedant vyru.... mol ko neziuri susizeisti gali ir t.t. zodziu ispyliau morala su visom pasekmem... uosve tychariai visus peilius surinko ir virtuven isnese...... daugiau peiliu kiek bevaziuotume viesai padetu nera  clap.gif  paskutinis bajeris.... nuvaziuojam o vyro brolis savo vaikezams motoroleri nupirkes..... zodziu visi tuoj soka mano maziu vezyti, pareiskiau ramiai bet kategoriskai , kad jis per mazas ir gali nukristi..... nu ku jus galvojat  mad.gif  tik nunesu triobon krepsius girdziu birbia  scare.gif islekiu  vyro po akim nepagaunu, ale kieme ir uosve ir vyro brolis, nu galvoju suauge zmones ale  fool.gif  kaip pakrikau, vyras izgirdes ataleke paknostom, uosviene uz padurku ir bigom per kaima maziaus ieskoti....  greit rado  tease.gif  ale jau senai suprato kad vaiko auklejime as esu mama ir mano nuomones privalo paisyti  friends.gif


10 balu tau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Bet jauciu tave v tixaria furija vadina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Apus @ 2008 08 27, 16:29)
Oi tos uosvienes..... as tai kelis kart i vieta pastaciau ir ramu dabar  lotuliukas.gif  aisku mes negyvenam kartu  mega_shok.gif  maziui buvo pora metuku kazkur, nuvaziavo, ten aisku stalas padengtas, t.t. zodziu paprasiau patraukti toliau peilius, kad mazas nepasiektu, nu labai mandagiai graziai paprasiau..... jokios reakcijos......  ziuriu mazas peili nusitveres mosikuoja  blink.gif  as kaip atlekiau is kito kambario, kaip uzvairavau visiems, pradedant vyru.... mol ko neziuri susizeisti gali ir t.t. zodziu ispyliau morala su visom pasekmem... uosve tychariai visus peilius surinko ir virtuven isnese...... daugiau peiliu kiek bevaziuotume viesai padetu nera  clap.gif  paskutinis bajeris.... nuvaziuojam o vyro brolis savo vaikezams motoroleri nupirkes..... zodziu visi tuoj soka mano maziu vezyti, pareiskiau ramiai bet kategoriskai , kad jis per mazas ir gali nukristi..... nu ku jus galvojat  mad.gif  tik nunesu triobon krepsius girdziu birbia  scare.gif islekiu  vyro po akim nepagaunu, ale kieme ir uosve ir vyro brolis, nu galvoju suauge zmones ale  fool.gif  kaip pakrikau, vyras izgirdes ataleke paknostom, uosviene uz padurku ir bigom per kaima maziaus ieskoti....  greit rado  tease.gif  ale jau senai suprato kad vaiko auklejime as esu mama ir mano nuomones privalo paisyti  friends.gif







super thumbup.gif saunuole mirksiukas.gif kad man tiek drasos 4u.gif kazkaip geriau nutyliu,laikau savy viska....zinau,kad negerai,turiu vaikiuka reikia uz ji kovoti....
Atsakyti
QUOTE(fedoska @ 2008 08 27, 18:38)
10 balu tau  thumbup.gif   thumbup.gif   thumbup.gif  Bet jauciu tave v tixaria furija vadina  lotuliukas.gif

a tu zinai dzin kaip ji mane vadina lotuliukas.gif i akis mes viena kitai sypsomes ir viskas ciki lotuliukas.gif lotuliukas.gif vyras pas mane gudras, kazkada pasake " tu su manim gyveni ne su ja" ( anksciau biski problemu buvo su uosve, bo marcia ne tokia gavo tongue.gif karviu nemelzia, sieno neveza, darzu neravi lotuliukas.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Apus: 28 rugpjūčio 2008 - 12:18
ir teisingai darai, dar cia ko, tegu dziaugiasi, kad is vis atvaziuoji.
as irgi netyliu, pasakau viska ka galvoju, ji is tokiu zmoniu, kurios i akis sypsosi, o velnia galvoja... tiesa pasakius, as jos net negerbiu, nes kai po musu su vyru vestuviu mano vyras del savo mamos buvo iki asaru davarytas, o po paskutinio musu pokalbio (atvirom kortom), isvadino mano mama melage (netiesiogiai), kas neisaukleta ir kokia ji nuostabi, davare mane iki asaru (aisq, jos akyse laikiaus tvirtai ir ne vienos asaros nemate), o as buvau nescia su antru savo leliuku, po pokalbio kaip niekur nieko paklause "ar draugausim, ar busim drauges?" vos antausio neskeliau, o taip norejosi. Ji mane, kad po to pokalbio as su ja labai susibiciuliausiu, oj kaip ji skaudziai klydo, pas ja nuvaziuoju tik del vyro, bet man ji NIEKAS, jei dar gali mano tevus izeidineti!!!!
Atsakyti
Ale ir bjaurios tos bobos g.gif As dziaugciausi kad mano vaika jo zmonele myli ir anuku man padaro thumbup.gif Maniske uosviene irgi panasiai masto, tik pabedavoja, kad dabar viskas kitaip vaiko auginime, bet nepiktai ir ant galo sutinka, kad siais laikais visgi protingiau daroma smile.gif
Atsakyti
kartais pagalvoju,o jei ir as tokia furija kazkada busiu?! blink.gif dievinu savo vaikiuka,jis man geriausias,nuostabiausias,vienintelis....aisku kad noresiu jam geriausios zmonos,auksto issilavinimo...ir labai bijau kad tokia nepasidaryciau,kaip sitos baisios musu aprasomos uosvienes.....net neabebojoju,kad jos savo vaikam linki pacio geriausio,tik jau per daug ir per agresyviai kisasi i ju gyvenimus.gal sunku susitaikyti,kad buvusi vienintele ir brangiausia mama,kuri naktim nemiegojo,supavo,dainas dainavo....o dabar mylimas sunelis glaudziasi kitos glebyje ir tik jos klauso....dabar kai pagalvoji tai pavydas ima...niekam neatdisuosiu sūnucio savo.... verysad.gif o va tokios mintys manau ne i gera....pavirsiu poto ragana baisia....
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 29, 11:33)
kartais pagalvoju,o jei ir as tokia furija kazkada busiu?! blink.gif dievinu savo vaikiuka,jis man geriausias,nuostabiausias,vienintelis....aisku kad noresiu jam geriausios zmonos,auksto issilavinimo...ir labai bijau kad tokia nepasidaryciau,kaip sitos baisios musu aprasomos uosvienes.....net neabebojoju,kad jos savo vaikam linki pacio geriausio,tik jau per daug ir per agresyviai kisasi i ju gyvenimus.gal sunku susitaikyti,kad buvusi vienintele ir brangiausia mama,kuri naktim nemiegojo,supavo,dainas dainavo....o dabar mylimas sunelis glaudziasi kitos glebyje ir tik jos klauso....dabar kai pagalvoji tai pavydas ima...niekam neatdisuosiu sūnucio savo.... verysad.gif o va tokios mintys manau ne i gera....pavirsiu poto ragana baisia....


...mane tas irgi baugina ir jau dabar savo vyrui ir artimiesiems sakau,kad butinai mane sustabdytu,jei bandysiu panasiai kaip manoji anyta elgtis...stengsiuos valdytis ir nesisavinti vaiko,o tuo labiau anuko...Duok Dieve,kad neperzengciau tos ribos tarp rupescio ir savininkiskumo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 29, 11:33)
kartais pagalvoju,o jei ir as tokia furija kazkada busiu?! blink.gif dievinu savo vaikiuka,jis man geriausias,nuostabiausias,vienintelis....aisku kad noresiu jam geriausios zmonos,auksto issilavinimo...ir labai bijau kad tokia nepasidaryciau,kaip sitos baisios musu aprasomos uosvienes.....net neabebojoju,kad jos savo vaikam linki pacio geriausio,tik jau per daug ir per agresyviai kisasi i ju gyvenimus.gal sunku susitaikyti,kad buvusi vienintele ir brangiausia mama,kuri naktim nemiegojo,supavo,dainas dainavo....o dabar mylimas sunelis glaudziasi kitos glebyje ir tik jos klauso....dabar kai pagalvoji tai pavydas ima...niekam neatdisuosiu sūnucio savo.... verysad.gif o va tokios mintys manau ne i gera....pavirsiu poto ragana baisia....

tiesiog reikia nesisavinti vaiko.... tada ir darzeli lengviau palikti ir mokykla negazdina.... ji reikia myleti, ir nesisavinti..... po to ir marcios geros bus blush2.gif tongue.gif
Atsakyti