Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Zynote merginos,as tai patarciau netyleti ir pasakyti,kad jums nemalonu ,kai matinate ,kai i jus spokso,nes manau tokie dalykai labai trukdo mamai atsipalaiduoti ir sukelia itampa.Jos nesupranta,arba apsimeta,kad turi teise dalyvauti vaiko maitinime :,tai ir pasakykite ka galvojate,o jei negalit tai uzsirakinkit,gal tada susipras.Gal laikas nubrezti ribas,jus juk jau mamos ir turite teise spresti kas geriausia jums ir jusu mazyliui 4u.gif
Papildyta:
[quote=mazgiuke1,2008 08 22, 22:20]
ir dar kas labiausiai erzina,kad vis aiskina jos as pieno neturiu!!!!!kad jo neuztenka.turiu sakau as to pieno.sako nusitrauk ir paziurek!
Manau tu pati geriau zynai todel neklausyk tu jos doh.gif gal jinai pati neturejo pieno ,kad taip del to rupinasi.
Atsakyti
Jau tikrai reiktu pasakyt, kad as noriu biski daugiau privatumo 4u.gif As tai neistverciau ne dienos taip, turiu omeny mazgiuke1 pasakojima ax.gif Siaubas kazkoks doh.gif Jei jau neisdrisciau jai pati pasakyt, tai vyra priversciau pasakyt, jog man trukdo ir t.t.
Atsakyti
[quote=gagrate,2008 08 24, 20:02]
Zynote merginos,as tai patarciau netyleti ir pasakyti,kad jums nemalonu ,kai matinate ,kai i jus spokso,nes manau tokie dalykai labai trukdo mamai atsipalaiduoti ir sukelia itampa.Jos nesupranta,arba apsimeta,kad turi teise dalyvauti vaiko maitinime :,tai ir pasakykite ka galvojate,o jei negalit tai uzsirakinkit,gal tada susipras.Gal laikas nubrezti ribas,jus juk jau mamos ir turite teise spresti kas geriausia jums ir jusu mazyliui 4u.gif



mirksiukas.gif pritariu!
mirksiukas.gif Mano uosviene tai pati iseidavo,matyt pati nesusipatogindavo doh.gif Bet jei pati nesusipranta,tai reikia tiesiai-sviesiai pasakyti,aisku is pradziu "nedraskant " akiu,o paskui jei tai nepadeda- "lepteleti",kad tau nemalonu doh.gif Aisku,nepatiks,bet veliau nesielgs taip,pamegink mirksiukas.gif
Atsakyti
man budavo labai nemalonu kai mano anyta ziuredavao kaip as maitinu, tai as i kita kamb iseidavau, laimei ji kitam mieste gyvena thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 08 25, 22:11)
man budavo labai nemalonu kai mano anyta ziuredavao kaip as maitinu, tai as i kita kamb iseidavau, laimei ji kitam mieste gyvena thumbup.gif

Laimei mes atskirai gyvenam, bet kai svečiuose būnam ir ateina laikas maitint tai į kitą kambarį išeinu, tikrai kažkokia nesamonė būtų maitint prie žiurovų ph34r.gif . O šiaip mane tai nervina kai ji manosi geriau žinanti ko mažoji nori nei aš, žinanti kas jai geriau, nu negaliu pakest tų tarybinių atsiminimų "o aš tai taip dariau ir va kokie vaikai užaugo", bet aš netyliu, viską ką galvoju tą ir pasakau, tai truputuką tvardosi, nors neaišku ką apie mane galvoja tease.gif bet koks skirtumas tongue.gif
Atsakyti
mazgiuke1 , o ko tavo vyras jai normaliai nepasako? As gyvenu su anyta, tai vyras ja svelniai atpratino net i musu kambari uzeit, jei as pati neiseinu ar duru atviru nepalieku thumbup.gif O tu kai maitini, eik i vonia! Kedute sau maza pasistatyk ir kaifuok nuo buvimo su vaiku lotuliukas.gif
Atsakyti
Na geras ,tuoj ir itualeta su vaikais pradesite vaikscioti swoon.gif , bet juk jai ir ten gali ko nors prireikti irnesakyk.gif
Atsakyti
Baikit,vat butent ir nereikia slaptytis ir byjoti,o pasakyti tiesiai sviesiai kaip yra,kad norite buti viena su vaikeliu kai maitinate,juk liezuvis nenukris doh.gif pasakyti ramiai ir normaliai,nu negi nesupras :hmIr kam cia slapstytis,zemintis ,juk esat mamytes su kudykeliais,reikia dziaugtis ir didziuotis ir vaiksciot iskelus galva ir jei kas nors trukdo pasakyti ko jus norit,o laukti ,kol susipras galit ir nesulaukti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagrate: 26 rugpjūčio 2008 - 19:17
Na man tai atrodo, kad ta boba nesupras, juk mamyte jai aiskiai rodo, kad jai tai nemalonu, o ta nereaguoja doh.gif Ir pasakymas nieko neduos, ji gal net specialiai darys atvirksciai. Is kitos puses - anuke gyvena JOS namuose, taip kad ji bosas lotuliukas.gif Ir naglas bosas schmoll.gif Vyras turi ja apramint
Atsakyti
tai kad vyro zodziai jai nelabai idomus bus...tik pasako"neaiskink,as pati zinau ka darau"ir viskas...tuom pasibaigia.o vyras irgi i gincus veltis nenori...ai,dabar kai maitinu ji ieina,tai net nereaguoju,nekreipiu demesio,kaip nematoma butu.tai apsisuka ir iseina smile.gif susivoke gal biski.....kazkuri cia rase apie tarybinius patarimus thumbup.gif jo....ziauriai uzknisa jie...isvis nervas ima kaip kazkas kazka patarineja.jei neklausiu nieko,tai ir butu malonu negirdet kaip ten kas ka augino ir ka dare.... doh.gif vistiek darysiu savaip,kaip man atrodo geriausia mano maziukui,tai tie patarimai neidomus....jau po biski atsibosta,pradedu atkirtinet griesciau,kad suprastu..bet susipykti irgi nenoriu...gyvenam jos namuose...dieve dieve,kad tik greiciau turet savo atskira kampa.kur butu tylu,ramu ir niekas nemaisytu....na tikiuosi jau antra vaikeli ramiai auginsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 06 26, 19:36)
aš saviške visiškai nepasitikiu,ji pastoviai man priekaištauja,kad aš tą ar aną blogai darau,taigi vaiko jai tikrai nepalikčiau ir ji mano nurodymų tikrai neklausytų schmoll.gif  schmoll.gif jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t


nu cia tai normaliai... doh.gif
Atsakyti
As saviske pasitikiu blush2.gif Kazkaip gerai sutariam "tpfu tpfu tpfu"... Nors teko tik karteli dukryte palikti,bet viskas lyg normaliai rolleyes.gif
Atsakyti