Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Man tai tiesa pasakius gaila palikti anytai samo maze, nezinau... atrodo ir gera ir pan., bet vat prabu baisus pavydas maza ka ne taip palaikys,ne taip panesios... gerai ,kad kitame mieste esame tai ir nesipykstame blush2.gif
Atsakyti
O manoji neseniai pareske, kad kai jos anukeliui bus metukai, tai jam jau gales V I S K O ! duoti nu tai ji tada duos vaikui ir saldainiu ir visko kitko. As jai sakau kad dar nereikia tu saldainiu, kuo ilgiau be ju, tuo geriau, visvien spes ju prisivalgyti kai paaugs. Tai ji sako tu ka stupid.gif, tai ko tas anukelis pas mociute vaziuos jei ji jam saldainiu neduos. Kai mama nematys mes visko valgysim. doh.gif Tai as taip ir supratau, kad nuo metuku reikes keliones pas mociute biski apriboti. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jagrus @ 2008 08 22, 13:35)
O manoji neseniai pareske, kad kai jos anukeliui bus metukai, tai jam jau gales V I S K O !  duoti nu tai ji tada duos vaikui ir saldainiu ir visko kitko. As jai sakau kad dar nereikia tu saldainiu, kuo ilgiau be ju, tuo geriau, visvien spes ju prisivalgyti kai paaugs. Tai ji sako tu ka  stupid.gif, tai ko tas anukelis pas mociute vaziuos jei ji jam saldainiu neduos. Kai mama nematys mes visko valgysim.  doh.gif  Tai as taip ir supratau, kad nuo metuku reikes keliones pas mociute biski apriboti.  mad.gif

doh.gif tai pas ja juoko formoje paklauskite o parukyti ir stikliuka kita isgerti irgi duos??? juk jau dickis bus.... ir pas mergas jau laikas... g.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif oi sakes, tuoj apsisiusiosiu is juoko thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif drinks_cheers.gif Niu lina.pukotukas Tavo fraze verta aukso medalio thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kaip keistai tai nuskambetu, bes vyro mama labiau pasitikiu nei savo mama.. ka cia ir sneketi, savaja visai nepasitikiu, o anytai be baimes galiu mazaja palikti.. zinau, kad tikrai bus gerai priziureta.. kad tik as pati tiek meiles ir rupescio tureciau, kiek vyro mama wub.gif wub.gif
Atsakyti
nepasitikejau, nepasitikiu ir nepasitikesiu, akyse as jos nenoriu matyti, bet kartais tenka, del vyro stengiuos blush2.gif , bet kai nemato... lotuliukas.gif
Atsakyti
uoj man tai pavydas didelis kyla kai anyta maziuka paima palaikyti...dar gyvenam kartu,tai grizta is darbo ir lekia pas mus iskart...dziaugiuos jei maziukas miega tuo metu.nervina kai lenda pastoviai,dar jei isgirsta kad verkia,tai atlekia tuoj pat ir griebia is ranku raminti.... doh.gif tai tildau maziu,kad tik ji neisgirstu...dabar jau ne taip,bet pradzioj tai ziauru budavo,kai pastoviai atlekdavo.arba dar,as seip tokia drovuole esu,o anyta atsiseda ir ziuri kaip as maitinu...nu ka as zinau.... blink.gif man tai nemalonu kazkaip....nu zodziu.seip ramu man,zinau kad tinkamai pasirupins,kad nieko neatsitiks,tik va tas lindimas nervuoja ir pavydas dar maziuko mano smile.gif atrodo kad jis pripras prie jos ir manes nebereikes 4u.gif ir dar kas labiausiai erzina,kad vis aiskina jos as pieno neturiu!!!!!kad jo neuztenka.turiu sakau as to pieno.sako nusitrauk ir paziurek!nu nusitraukiau,galvoju kad tik atsikabintu....viskas gerai,tai atstojo trumpam...o dabar vel...."pasitkrink vel ar pieno uztektinai turi" blink.gif uzkniso...nieko nezadu as jai irodinet.zinau kad pieno turiu ir tegu nekvarsina man galvos....suprantu,kad rupinasi,bet jau per daug kartais to rupescio.... unsure.gif noriu pati vaika augint,mokytis is savu klaidu,o ne kad ji pristojus visa laika butu,taip taip daryk tai anaip..... doh.gif ramybes tik reikia,o taip tai ir depresija gali ivaryt....ir taip nesulaukiu kada atskirai gyvensim......
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 22, 18:20)
uoj man tai pavydas didelis kyla kai anyta maziuka paima palaikyti...dar gyvenam kartu,tai grizta is darbo ir lekia pas mus iskart...dziaugiuos jei maziukas miega tuo metu.nervina kai lenda pastoviai,dar jei isgirsta kad verkia,tai atlekia tuoj pat ir griebia is ranku raminti.... doh.gif tai tildau maziu,kad tik ji neisgirstu...dabar jau ne taip,bet pradzioj tai ziauru budavo,kai pastoviai atlekdavo.arba dar,as seip tokia drovuole esu,o anyta atsiseda ir ziuri kaip as maitinu...nu ka as zinau.... blink.gif man tai nemalonu kazkaip....nu zodziu.seip ramu man,zinau kad tinkamai pasirupins,kad nieko neatsitiks,tik va tas lindimas nervuoja ir pavydas dar maziuko mano smile.gif atrodo kad jis pripras prie jos ir manes nebereikes 4u.gif ir dar kas labiausiai erzina,kad vis aiskina jos as pieno neturiu!!!!!kad jo neuztenka.turiu sakau as to pieno.sako nusitrauk ir paziurek!nu nusitraukiau,galvoju kad tik atsikabintu....viskas gerai,tai atstojo trumpam...o dabar vel...."pasitkrink vel ar pieno uztektinai turi" blink.gif uzkniso...nieko nezadu as jai irodinet.zinau kad pieno turiu ir tegu nekvarsina man galvos....suprantu,kad rupinasi,bet jau per daug kartais to rupescio.... unsure.gif noriu pati vaika augint,mokytis is savu klaidu,o ne kad ji pristojus visa laika butu,taip taip daryk tai anaip..... doh.gif ramybes tik reikia,o taip tai ir depresija gali ivaryt....ir taip nesulaukiu kada atskirai gyvensim......


Laikykis brangioji blink.gif niu gal vyras galetu tinkamai paaiskinti, kad Jus sauniai ir be jos susitvarkote (seip jaunai seimai reikia privatumo) O maitinimas ziurint anytai tai virsune g.gif labai gerai Tave suprantu as irgi nejauciu jokio malonumo kai kazkas bando trukdyti siam procesui, tai Tavo ir vaikelio auksinis laikas (butinai turi sioje vietoje pakovoti 4u.gif )Sekmes smile.gif
Atsakyti
Ziuri kaip maitini blink.gif , kaskokia istvirkusi , gal kaifa gaudo ? smileysex.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgiuke1 @ 2008 08 22, 21:20)
uoj man tai pavydas didelis kyla kai anyta maziuka paima palaikyti...dar gyvenam kartu,tai grizta is darbo ir lekia pas mus iskart...dziaugiuos jei maziukas miega tuo metu.nervina kai lenda pastoviai,dar jei isgirsta kad verkia,tai atlekia tuoj pat ir griebia is ranku raminti.... doh.gif tai tildau maziu,kad tik ji neisgirstu...dabar jau ne taip,bet pradzioj tai ziauru budavo,kai pastoviai atlekdavo.arba dar,as seip tokia drovuole esu,o anyta atsiseda ir ziuri kaip as maitinu...nu ka as zinau.... blink.gif man tai nemalonu kazkaip....nu zodziu.seip ramu man,zinau kad tinkamai pasirupins,kad nieko neatsitiks,tik va tas lindimas nervuoja ir pavydas dar maziuko mano smile.gif atrodo kad jis pripras prie jos ir manes nebereikes 4u.gif ir dar kas labiausiai erzina,kad vis aiskina jos as pieno neturiu!!!!!kad jo neuztenka.turiu sakau as to pieno.sako nusitrauk ir paziurek!nu nusitraukiau,galvoju kad tik atsikabintu....viskas gerai,tai atstojo trumpam...o dabar vel...."pasitkrink vel ar pieno uztektinai turi" blink.gif uzkniso...nieko nezadu as jai irodinet.zinau kad pieno turiu ir tegu nekvarsina man galvos....suprantu,kad rupinasi,bet jau per daug kartais to rupescio.... unsure.gif noriu pati vaika augint,mokytis is savu klaidu,o ne kad ji pristojus visa laika butu,taip taip daryk tai anaip..... doh.gif ramybes tik reikia,o taip tai ir depresija gali ivaryt....ir taip nesulaukiu kada atskirai gyvensim......



isprotet nuo tokios galima, o kai maitini maziuka, ar negali kuriam kambary uzsirakint? kad netrukdytu. ir taip pabusi tu ramiai ir anyta nesibraus. nors siek tiek laiko vienumoj? o kalbet nebandei g.gif
Atsakyti
tai ji tarkim ji supuoja,tada pamato kad jau isalkes maziukas,atnesa man ir kai maitinu sedi salia..... doh.gif sedi,bendrauja,juokiasi kaip godziai maziukas ryja ir t.t.is mano veido israiskos(ne itin linksmos) ir nepratarto nei zodzio turetu suprast,kad nemalonu kai ji sedi,bet kazkaip neidomu jai.galetu tai turbut vaikiuka pasiimtu pas save gyvent.atsibodo tie patarimai ir aiskinimas kaip ka turiu daryti..o vyras ka..."taigi ji tik rupinasi",pasako ir viskas....tai ir tyliu....kazkada gi tai pasibaigs.nesu megeja aiskintis santykiu...geriau nutyliu ir kenciu....nors gal tai ir nera gerai... verysad.gif gerai,vasara,beveik namie nebunam,tai pailsiu nuo jos...
Atsakyti