Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

O kam ta vaikuti gyditi jaigu jis sveikas ,cia kas profilaktika doh.gif .Ah tos bobulkos su savo ziulkomis irnesakyk.gif
Atsakyti
as irgi jei anytos prasau daryti taip ar kiatip tai ji butinai padays kitaip, pagal save, tada as grieztai pasakau, ko as noriu smile.gif
Atsakyti
Gerai kad mano anyta gyvena toli thumbup.gif ja maciau tiek kartu kad galima ant ranku pirstu suskaiciuoti,tai ji man nieko neaiskina smile.gif aisku liudna kad vaikai mociutes napazysta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi_ @ 2008 08 10, 16:07)
kas tau?  rolleyes.gif

anytos -velnio pramanytos... vien nuo minties apie ja norisi trecia pasaulini sukelti... o buvo lyg ir normali moteriske pakol anukas negime
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 08 11, 10:13)
anytos -velnio pramanytos... vien nuo minties apie ja norisi trecia pasaulini sukelti... o buvo lyg ir normali  moteriske pakol anukas negime


sakai?as sakyciau buvo normali kol nesusituokem lotuliukas.gif doh.gif o kas del grieztumo,ne visos tokios palauziamos yra,kitos turi savo tvirta nuomone apie vaiku auginima ir cia nieko nepakeisi doh.gif
Atsakyti
mano irgi gyvena, kitam miesto gale, tai nelabai ir turi galimybe i svecius daznai lotuliukas.gif siaip matomes tik kai mes pas ja nuvaziuojam thumbup.gif
o del zoleliu, tai kol vaikas mamos piena valgo, nereik jam visokiu nesamoniu kaisiot. net diena jei karsta geriau duot paprasto virinto vandens nei arbatu.
Atsakyti
QUOTE(kristi_ @ 2008 08 11, 13:45)

o del zoleliu, tai kol vaikas mamos piena valgo, nereik jam visokiu nesamoniu kaisiot. net diena jei karsta geriau duot paprasto virinto vandens nei arbatu.


deja,deja cia tik mes mamytes suprantam mamos pieno vaidmeni...mociutes aklai nori pakartoti savo auginimo istorija ir nors galva i siena dauzyk doh.gif ...Aciu Dievui greit pakeisiu aplinka - pailsesiu nuo anytos marazmu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 08 10, 17:32)
prieš kelias dienas buvo atvažiavusi madam anyta doh.gif išaiškino man,kad ji tris anūkus užaugino,ir kad klausyčiau jos nurodymų.1.vaikui būtina duoti jonažolių arbatos.2.manų košė yra būtina.3.kūdikis 6mėn.turi valgyti tą patį ką ir mes doh.gif  doh.gif  doh.gif



nu tos anytos gun_bandana.gif man jau kitaip nebeatrodo, kad gali jos pasitaisyti schmoll.gif

1 kam tos arbatos vaikui, jei viskas gerai. 2 manu koses net gydytoja nerekomenduoja, nes is jos jokios naudos, tik mes galvojam kad gera kose, o taip ji mazakraujyste sukelia. taip mano gydytoja sake. 3 tai gal nuo 6men vaikas jau nebe naujagimis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Raganiauskiene @ 2008 08 11, 17:13)
nu tos anytos gun_bandana.gif  man jau kitaip nebeatrodo, kad gali jos pasitaisyti schmoll.gif

1 kam tos arbatos vaikui, jei viskas gerai. 2 manu koses net gydytoja nerekomenduoja, nes is jos jokios naudos, tik mes galvojam kad gera kose, o taip ji mazakraujyste sukelia. taip mano gydytoja sake. 3 tai gal nuo 6men vaikas jau nebe naujagimis?  g.gif

man gastroenterologė sakė geriau manų košės neduoti,ji tik tukina,o naudos iš jos nėra.6mėn.jau didelis vaikas galima ir kilbasos ir bulvių keptų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 08 11, 20:41)
man gastroenterologė sakė geriau manų košės neduoti,ji tik tukina,o naudos iš jos nėra.6mėn.jau didelis vaikas galima ir kilbasos ir bulvių keptų hihihi.gif




man rodos kad nuo šmen, galima ne tik kilbasu ir keptu bulviu mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
viena diena vaziuojant troleibusu ziuriu maziukui cipsa siulo, net pasiurpau, juk jis geriausiu atveju 1 metuku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 08 20, 13:07)
viena diena vaziuojant troleibusu ziuriu maziukui cipsa siulo, net pasiurpau, juk jis geriausiu atveju 1 metuku  blink.gif

mega_shok.gif
Atsakyti