Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

O jeigu dar protezus nesioja blink.gif doh.gif , vieni mikrobai !!!
Atsakyti
na cia kiek suprantu daugumai anytos pasitikejimo nekelia ax.gif ir as tam tarpe ax.gif
Atsakyti
as kai savo anyta pamaciau, pagalvojau nieko tokio, buna ir baisiau rolleyes.gif , bet kai pamaciau ja per musu su vyru vestuves, tai Dieve padek, tox saves kelimas ir savo sunaus iki asaru davarimas, del kazkokiu kvailu nuotrauku, kuriu pati prisidare ir negali susimoketi, o mano tevai paprase susimoketi, nes ir taip mums vestuves visas iskele. kai mano vyras bande issiaiskinti viska, ji pradejo pulti ir pasake "slepkis slepkis zmonos gleby!!!" paskui savaite kankino, kad i ja per vestuves neziurejo, kad ne taip paziurejo, kad nekalbejo, kad nesokdino... o dabar neseniai vasara buvo pas ja 5 dienas, tai, kad nors padetu paziureti, nieko daviaus su 2 vaikais kaip uz tevyne (vyras jai vonia lentelem kale), kai neini valgyti ta minute kai ji pasako, tai baisiausias skandalas, nes mes pasakom, kad vaikai pirma valgys, tai vel skandalas, sakai jai "nevirkit piene koses, nes vaikas dar pieno negauna"- vistiek savo daro arba jus pavalgykit, paskui jus arba jus pavalgykit paskui vaikus uzmigdysit, nors tie jau rekia, nu zodziu...
Atsakyti
nepasitikejau,nepasitikiu ir nezadu pasitiket gyvenime schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
teisingai, as irgo tos nuomones drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(scholastika @ 2008 08 10, 13:30)
teisingai, as irgo tos nuomones  drinks_cheers.gif


ir as drinks_cheers.gif
Atsakyti
aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(lina.pukotukas @ 2008 08 10, 15:42)


kas tau? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Langoza @ 2006 06 26, 16:58)
uosvienes, anytos, vienu zo - seneles tikrai nenori nieko blogo maziukui. tiesiog jos savo vaikus augino kitaip.
as pati savo mamai aiskinu ka ir kaip daryt, nes ji augindama mane daug ka dare kitaip.
ir sakyciau vertetu bent pasistengt pasitiket tom senelem. jos, manau, geriau nei kokia svetima aukle


bet yra zmoniu,kurie zutbut nori irodyt savo tiesa,nesvarbu kad kentes nuo to vaikas..pvz:"sakai negalima?o as taip dariau kaip taves nebuvo,juk nieko blogo nenutiko ane?" blink.gif doh.gif doh.gif ir kas kad savus uzaugino..
Atsakyti
prieš kelias dienas buvo atvažiavusi madam anyta doh.gif išaiškino man,kad ji tris anūkus užaugino,ir kad klausyčiau jos nurodymų.1.vaikui būtina duoti jonažolių arbatos.2.manų košė yra būtina.3.kūdikis 6mėn.turi valgyti tą patį ką ir mes doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 08 10, 16:32)
prieš kelias dienas buvo atvažiavusi madam anyta doh.gif išaiškino man,kad ji tris anūkus užaugino,ir kad klausyčiau jos nurodymų.1.vaikui būtina duoti jonažolių arbatos.2.manų košė yra būtina.3.kūdikis 6mėn.turi valgyti tą patį ką ir mes doh.gif  doh.gif  doh.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif doh.gif doh.gif o ka tos jonazoles duoda? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2008 08 10, 21:07)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  doh.gif  doh.gif  o ka tos jonazoles duoda? g.gif  g.gif

jonažolės pasak jos gydo viską ir vaikas augs sveikas ir žvalus doh.gif
Atsakyti