Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Šiaip mano anyta labai gera moteris,ir sutariu su ja labai gerai,bet apie vaikų priežiūrą tai geriau patylėsiu doh.gif po to karto kai buvau jai trumpai palikusi 2 mėn. sūnelį ,o ji valgydino jį trintom braškėm blink.gif tai niekada jai nebepaliekam vaikų schmoll.gif įsivaizduojat,pareinu o ji išdidžiai sako kaip mano vaikas,2 mėnesiukų ,skaniai trintų braškių pora šaukštelių suvalgė mad.gif gun_bandana.gif bash.gif nu žinokit vos šoko negavau,va tada tai pasiutau,o vargšas vaikas visą naktį paskui prasikankino,tiek pilvelį skaudėjo verysad.gif nuo tada jei būtinai reikia,tai paliekam tik mano mamai,ja tai 100% pasitikiu.
Atsakyti
Savąja negaliu skųstis, pataria, bet savo nuomonės neperša. Žinau, kad paaugusį geriausiai mokins močiutė, savo pirmąjį anūką visko išmokino.
Atsakyti
Savo anyta negaliu skustis, ji gera moteris. Del vaiku prieziuros, tai is esmes ji uzaugino savo anuka (kito sunaus vaika) iki 3 metu - nuo kudikystes kiekviena diena priziurejo tevams dirbant.
Dabar mes laukiames, o ji tirpsta is dziaugsmo ir labai nori musu vaikiuka auginti smile.gif Problema ta, kad ji is tos dideles meiles ir rupescio iseina is krasto. Pvz auginta anuka ji grynai nupenejo - vaikas ja vis neprivalges atrodydavo, kol galiausiai prisere ji tiek, jog jis, deja, atrode kaip parsiukas. Po to kazkada pasakojo, kad jam dar kudikiui sergant sloga, ji paruose specialu gydomaji misinuka is kazkokiu zoleliu ir jam sugirde blink.gif

Tai taip kazkaip nesinori jai patiketi musu vaiko auginimo, nors man reikes grizti i darba 3 menesiai po gimdymo. Kita vertus, svetimos aukles irgi nesinori. Nezinau, gal galima bus su anyta susitarti, kad klausytu musu nurodymu del maitinimo ir kitu dalyku...

Savo mama 100% pasitikeciau bet ji toli gyvena ir pati yra dirbanti.
Atsakyti
sveikutes,esu isiskyrusi su pirmu vyru,anyta pries 10 metu buvo kaip ragana.Atsimenu atnese man knygu kad zinociau kaip auginti vaika,o viena karta palikau 2 valandom,gryzusi radau vaika mieganti,bet galejai matyti kad jis labai smarkiai verke pries uzmigdamas,veidelis buvo raudonom demem nusetas.Mano buvusioji anyta labai idomus zmogus,jai sakysi kad cia balta spalva,o jai atrodys kad juoda ir jos nuomones nepakeisi. doh.gif Na o mano antroji anyta toli toli nuo musu,as nevedusi bet ja vadinu anyta.Mano,galima sakyti antras vyras turkas,tai ir anyta is turkijos,matomes tik per kompiuteri,manau kad ji sauni moteris,pati uzauginusi 10 vaiku ir pas ja namai pilni anuku. 4u.gif 4u.gif 4u.gif man atrodo kita vasara teks su susipazinti,tada parasysiu daugiau. biggrin.gif
Atsakyti
Mano anyta visai nebloga moteris, niekada nera manes iskaudinusi. Taciau kazkodel ja vistiek nepasitikiu. Pati anyta uzaugino du sunus, yra sakiusi, kad labai norejo dukters, tai anukei meiles ir demesio tikrai negaili.
Kai atvaziuoja mano mama, tai ramiai abi jas isleidziu i lauka ir dirbu namie. Taciau su anyta dazniausia einama visos trys, o jei paleidziu vienas, bunu kaip ant adatu, vis skambinu, klausiu. Jos elgesys su anuke stebimas pro padidinama stikla: viena karta parvede susalusia (minusas), kita karta susilusia (du minusai), nesusziurejo ir dujryte parkrito sededama ir galva uzsigavo (isvis tragedija).Tiesa pasakius, kartais net pati save gedinu, kad taip priekabiauju blush2.gif O jau taip mano anyta nori su anuke buti, man vis pasakoja, kaip jos drauge su anukem pajury atostogauja ir sako,kad kai Karina paaugs, abi vaziuos. O as mintyse tik pamastau, kad "gali toliau svajoti"...ne savo suns jai nepatikiu...nezinau net kodel blush2.gif
Atsakyti
as deja irgi gyvenu su anyta vienam name doh.gif kaip ir kitoms, ji aiskina savo...ir ne tiek tarybiniais metodais, kiek liaudies medicina...itikejusi Malachovo patarimais,kaip dievu, visokias zoles kemsa pati ir mums siulo bei nevengia fiks ideju kaip ant maziuko jas panaudot schmoll.gif todel nenuleidziu akiu,kai ji salia...nesakau,kad zoleles blogai, bet ji nejaucia skirtumo tarp naudos suaugusiam ir kudikiui...
jam dar tik 3 men,o jau nori uogu prikist,nes jis "laabai norinciom akytem ziurejo"... doh.gif ...vaikas stipriai isiverke del suskaudusiu dantenu, tai ji atleke reaktyviniu greiciu(nors taip beveik nevaiksto) ir vos neplesia vaika is mano ranku!!!Tipo jos ranka lengvesne ir i akis man isrezia,kad as blogai ji priziuriu...pastoviai bando aiskinti ir man, ir mano vyrui, kad vaikas neprivalges(sveria 7.2kg), is kur cia to MP gali pakakti,kai as tokia kuda(sveriu 67kg doh.gif ), kad man pogimdyvine ant nosies ir pan. mad.gif blink.gif jau pradedu galvoti,kad ji tikslingai mane nori isvryti is proto...
Blogiausia dabar tai,kad vyras zada kita savaite keliom dienom i komandiruote isvaziuoti, tai ji neiseis is musu auksto...as isprotesiu!!ka reikes daryt?negi uzsirakinti?!
Atsakyti
As nesenai palaidojau savo MAMYTE ( anyta ) ,paprasciausiai negaliu rasyti is mazosios raides ,kartu isejo ir dalele manes verysad.gif . Kai tekejau uz savo vyro ( is reikalo ) ,otas reikalas dideles meiles vaisius!!! buvau naslaite . Visus tuos metus ( 27 ) nesu girdejusi nei grubaus zodzio nei ikiriu pamokimu ( tik patarimus good.gif ) ,tai vienintelis zmogus kuriam mes su vyru galedavome patiketi savo vaikus ir nors trumpam uzsimirsti .Be galo dauk is JOS ismokau ( visose sferose ) . Stengiuosi tokia buti ir savo marciai ,kad buciau visada laukiama Jos namuose. Uzjauciu tas ,kurioms su anytomis nepasiseke .STIPRYBES JUMS !!!
Atsakyti
As taip pat savo anyta negaliu skustis.Ji puiki moteris, motina ir mociute.Palikdama savo dukryte esu 100% rami, zinau, kad mano mergyte paciose geriausiose rankose.
Atsakyti
mano anyta kol nepasigimdziau buvo LIUX, bet kai vaikas gime VAJE doh.gif pas ja dabar nenorom einu i svecius doh.gif vos tik ateinu vaika griebia is ranku ir niurko visa ta laika,kaip kaciuka, kol iseisim. bet dar cia normaliai. vaika pamaitinu o ji ima ant ranku ji vel kol jis atpila, bet net nereaguoja kad vaikas nuo jos niurkejimo atpilineja wacko.gif
mano mama nesikisa kaip as vaika auinu, o anyta net labai. mano vaikas neima soskes, net nepatinka jinai. vaikas pradejo verkti tuoj pat sako "duokit tiute" mes jos neduodam tai jinai sako "as nueisiu ir pati nusipirksiu kad tureciau". nu baisiau jau nebeali buti gun_bandana.gif fear.gif
nu tiesiog visur viska aiskina, tu nedaryk to ano. nepersildyk pieno, nepersaldyk piena, nu baisu
anuko atsiradimas ja pakeite g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziaugsmux @ 2008 08 05, 15:32)
as deja irgi gyvenu su anyta vienam name doh.gif kaip ir kitoms, ji aiskina savo...ir ne tiek tarybiniais metodais, kiek liaudies medicina...itikejusi Malachovo patarimais,kaip dievu, visokias zoles kemsa pati ir mums siulo bei nevengia fiks ideju kaip ant maziuko jas panaudot schmoll.gif todel nenuleidziu akiu,kai ji salia...nesakau,kad zoleles blogai, bet ji nejaucia skirtumo tarp naudos suaugusiam ir kudikiui...
jam dar tik 3 men,o jau nori uogu prikist,nes jis "laabai norinciom akytem ziurejo"... doh.gif ...vaikas stipriai isiverke del suskaudusiu dantenu, tai ji atleke reaktyviniu greiciu(nors taip beveik nevaiksto) ir vos neplesia vaika is mano ranku!!!Tipo jos ranka lengvesne ir i akis man isrezia,kad as blogai ji priziuriu...pastoviai bando aiskinti ir man, ir mano vyrui, kad vaikas neprivalges(sveria 7.2kg), is kur cia to MP gali pakakti,kai as tokia kuda(sveriu 67kg doh.gif ), kad man pogimdyvine ant nosies ir pan. mad.gif  blink.gif jau pradedu galvoti,kad ji tikslingai mane nori isvryti is proto...
Blogiausia dabar tai,kad vyras zada kita savaite keliom dienom i komandiruote isvaziuoti, tai ji neiseis is musu auksto...as isprotesiu!!ka reikes daryt?negi uzsirakinti?!



siaubelis kažkoks, o ne anyta.
laikykis ... console.gif
na, maniškė tai kaip tik taip vengia mūsų, kad matė anūkę vos kelis kartus.
pirmą - ligoninėj, o antrą - namuose, nors visaip to norėjo išvengti blink.gif
ai, žodžiu, nepasakosiu tų visų keistumų, bet dabar kviečiasi į svečius, tikiuosi, daug pamokymų nesulauksiu, nes man jau pamokymai ir iš mamos pusės kartais pradeda gerokai erzinti, nors su ja ir negyvenu. ai ir šiaip moko visi, kas netingi doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
na mano anyta, toli. mes gyvenam anglijoj, o ji lietuvoj, kaip ir mano mama. tai istikro nera blogai. maniau, kad anyta gera. zadejo atvaziuot kai vaikas gims, padet pora savaiciu, bet jai buvo operaciaj, akmenlige.
zodziu birzeli sventem sunaus krikstynas ir vestuves. sunus dalyvavo visame sventime. kai pavargo, buvo paguldytas miegot kambaryje, o tada visi paeiliui nubegdavome paziuret kaip miega. mano mama ir taip ji priziurejo, ir pamaitino ir pagulde, leido man kaip nuotakai svente dziaugtis.
kai buvo jau gan velu, mano mama paprase, mano anytos, kad truputi pabutu su anuku, kol miega. o ji isreze "Einu kitu anuku suguldyt" taip ismove namo. blink.gif
nuvaziavom antra diena pas ja, lauktuviu nuvest, yra dar vienas jauniausias anukas (dukters sunus) 3metu. aplink ji sokineja. gerai, na jis jau vaikas dydelis, jo kilnot nereikia, nes jai po operacijos nieko sunkiai kelt negalima. zodziu. vaiko dvirati kilnoja, ir nieko. mad.gif kuri dar ir man reikia sveikatos ji pakelt. nes ratus reikejo nuplaut. blink.gif
kai paklausiau, kad atvaziuosit i svecius i anglija, pareiske, kad mums vaiko neziures, nes neturi sveikatos g.gif
o dabar kai mes isvaziavom, dukra paliko savo 3metu sunu Lietuvoj, nors ji taip pat gyvena anglijoj. anyta 3meciui turi sveikatos, bet ne sunaus vaikui. teisingai sakoma, kad anytos- velnio pramanytos. man tai, kas man ji anyta, bet stai vyras tai labai uzsigavo, kad taip elgiasi motina, o dar pries tai aiskino, kaip ji pades mums vaika paziuret. unsure.gif :
tai, ka gali daugiau tokiai mielai anytai sakyt, ir kaip elgtis reikia???
mano mama dar ir dabar supykusi del vestuviu, kaip ji isreze, kad kitu anuku eina guldyt...
Atsakyti
Savo anyta pasitikejau, pati isaugino 4 vaikus, bet su savo patarimais, kad reikia duoti pries miega vaiui ,,putra" t.y. misini su manu kruopom, uzkniso. Bet cia dar nieko , nes viena grazia diena pamaciau, kad mano 4 menesiu angelui pries duodama tiute pati ja aplaize ..... pakraupau. Pati taip niekada nedarau, o cia, atsiprasant sena boba. Kilo skandalas ir aisku ja tikrai nebepasitikiu ir palikti prieziurai vengsiu kiek galesiu.
Atsakyti