Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Jos manymu as viska darau negerai ir nemoku auginti vaiko, aiskina kaip ir ka turiu daryti, kisasi visur kur nereikia, todel nepalikciau schmoll.gif
Atsakyti
as visa laika lb dziaugiausi savo uosviene, bet matyt per daznas apsilankymas jau iki pykcio mane veda doh.gif reiktu suprats ir paciai kas per daug tas nesveika, ji labai i viska perdetai ziuri doh.gif del menkiausio dalyko isakrt panikuoja ir mane dar i panika stumia, na zodziu ............
Atsakyti
Turiu puikią uošvienę, tiksliau - anytą mirksiukas.gif matomės retai, nes toli gyvenam, ir kiekvienas jos apsilankymas man buvo didžiulė pagalba ir parama. Visiškai pasitikiu ir gerbiu.
Atsakyti
Pavydziu toms kurios gali pasitiket jomis ir sulaukia pagalbos blush2.gif .O man nepasiseke ir anytos geros neturiu ir mano teveliu nebera,tai ir auginame taip,sunku truputi verysad.gif .Anyta pati isvijau,nes kai slapta isgirdau kaip jinai elgesi ir snekejo su 4men.anukeliu,pasiurpau.Esu ramaus budo,bet kai tai isgirdau,nervai neatlaike mad.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
as isvis patyliu apie savaja anyta, niekaip nesupranta-negirdi mano zodziu..apsikakojo vaikas, sako duok pakeisiu, ne sakau as pati, is keliu kartu aiskinau kad as pati keisiu, o kol atsilikau reikala buitini viena ta paeme pries mano zodzius specialiai ir pradejo ta vaika keist...nu negaliu pernest, kad neklauso ka sneku ir taip pastoviai..maigo ir maigo ta vaika, kartu mat gyvenam, ***** jai kad ir pavalges, saku gi tegu paguli kol susivirskins skrandukas, ne kur tau, kol nueinu iki kambario kito, ta jau drasko vaika...nesveika boba..daugiau nieko negaliu pasakyt..sizofrenike..
Atsakyti
nelabai pasitikiu,nors ir nieko blogo zinau kad nepadarys,bet... kai reikia kur isvaziuoti,tai tenka jai palikti,truputi nervas ima,bet pasirinkimo kito nera.tik nervina kad kai grystam,kai klausiu kaip sekesi,sako oi jokiu problemu,galiu buti ir buti,kai suzinau is didziosios dukrytes,kad nelabai jau kaip jai sekesi .Tai nesuprantu kam reikia meluoti?Gal geda prisipazinti kad nebemoka su tokia maza buti? kartais gan graziai mudvi sutariam,bet buna kad nesimato po 2sav,tai ji man skambina,o as paduodu tel vyrui, blush2.gif juik jo mama,tegul kalbasi
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2008 06 23, 22:21)
as isvis patyliu apie savaja anyta, niekaip nesupranta-negirdi mano zodziu..apsikakojo vaikas, sako duok pakeisiu, ne sakau as pati, is keliu kartu aiskinau kad as pati keisiu, o kol atsilikau reikala buitini viena ta paeme pries mano zodzius specialiai ir pradejo ta vaika keist...nu negaliu pernest, kad neklauso ka sneku ir taip pastoviai..maigo ir maigo ta vaika, kartu mat gyvenam, ***** jai kad ir pavalges, saku gi tegu paguli kol susivirskins skrandukas, ne kur tau, kol nueinu iki kambario kito, ta jau drasko vaika...nesveika boba..daugiau nieko negaliu pasakyt..sizofrenike..

maniske irgi tokia, jei tik pamato, kad maziukas paliktas oro vonioms arba zaisti, tuuoj ji ant ranku turi pasiimt bash.gif:
Atsakyti
Nepasitikiu. Kiša cepelinus jau 2 mėn. man akys ant kaktos atsiranda. sakai, bet vistiek nesupranta.
Atsakyti

geriausiai kai jos toli ir aplanko tik retkarciais thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
pritariu, kuo jos toliau - tuo geriau!
Atsakyti
QUOTE(-->BLOOONDINKA<-- @ 2008 06 05, 10:00)
as savo uosvenei nebent suni palikciau, o ir nesu jai davusi palaikyt anuko, pasiziuri ir tiek  rolleyes.gif

Visiškai sutinku 4u.gif Nespėjom parvažiuoti iš gimdymo namų, atsibaste ir subtiliai paaiškino, kad vaikas ne jos sūnaus.. Kai išvariau dar kartą atsivilko ir išdėste, kad aš labai kažkodėl gailėsiuosi,kaip man reikia netausoti nervų, ir kad tada neva laimingesnė būsiu.. Vėliau pradėjo isteriškai rėkti, kad ne tokios motes jos sūnui reikia.. Tai kaip man mielosios bendrauti su tokia boba? g.gif
Atsakyti
Savo uosvenei net suns savo nepalikciau, apie vaika jau nesneku.
Atsakyti