Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

QUOTE(Mega13 @ 2006 06 26, 16:29)
Nežinau tokios temos neradau, o gal kiek ir tingėjau ieškot... blink.gif Tai klausimukas toks, kad ar pasitikite uošviene/anyta palikdamos vaikutį porai valandų ar visai dienai?Kalusiu dėl to, kad paskutinį kartą labai suabejojau savosios atsakingumu... doh.gif 3 mėnesių dukrytę buvau palikusi porai valandų ir ką gi radau ją... pasodintą tarp pagalvių... :  bash.gif Nu žinot suprasčiau jei būtų vaikų neauginusi, bet turiu stiprų, drūtą vyrą jos dėka(turbūt)... g.gif .Taigi papasakokit kaip jums su tom uošvienėm/anytom???

Aš niekada nesu palikusi ir artimiausius kelis metus tikriausiai garantuotai nepaliksiu savao vaiko anytai...Juk užsižiopsos savo serialus, o vaikui kažin kas gali nutikti...Jos veidas pasitikėjimo nekelia, nors nemažai metų ją pažįstu.
Atsakyti
QUOTE(Sparkling @ 2008 05 12, 15:10)
Savo mamai išvis kalbos nėra  schmoll.gif . 4mėnesių dar buvo leliukas tai ir bulvių košės sugrūdo ir šokolado  blink.gif .Vos infarkto negavau užtikus.Ir dar ginčijas-"o mūsų laikais...  doh.gif " .Kada jos supras,kad tie laikai keičiasi..viskas keičiasi.


Siaubelis blink.gif

Mes turesim palikti anytai po poros savaiciu vienam vakarui. Tai sakem su vyru suslepsim visas arbatas, viska - kad nesugalvotu vaikui duoti. Nes su tom arbatom ir aiskinimu kaip augint ir ka vaikui duoti, tai jau jinai man isipykus.
Atsakyti
Maniske tai kazkaip su patarimais nesikisa. Matyt mato, kad viena dukryte visai neblogai auginau biggrin.gif . Pirma vaikeli auginant, teko pusdieniui palikti. Tai nieko, nei prigirde kazko, nei primaitino, nors tuo metu pamokinti buvo linkusi. O antrosios mazes dar neteko niekam palikti. Nors visumoje, tai savo uosviene pasitikiu, nes sunu tai gera isaugino thumbup.gif .
Atsakyti
Na mano uosviene tai super thumbup.gif niekada man nieko nepriekaistauja, ne taip kaip mano mama!!! JI visada man pataria jei ko paklausiu ir as jai tikrai savo vaikucio nebijau palikt. Su malonumu tai daryciau dazniau jei ji tik laiko turetu ji priziuret! 4u.gif
O vat su mano mama tai kitas reikalas. Jai as visada viska ne taip su mazium darau, tai per siltai aprengiau, tai per daznai ir per daug valgyt duodu doh.gif zodziu...
Atsakyti
QUOTE(julijaph @ 2008 05 15, 20:17)
Na mano uosviene tai super  thumbup.gif niekada man nieko nepriekaistauja, ne taip kaip mano mama!!! JI visada man pataria jei ko paklausiu ir as jai tikrai savo vaikucio nebijau palikt. Su malonumu tai daryciau dazniau jei ji tik laiko turetu ji priziuret!  4u.gif
O vat su mano mama tai kitas reikalas. Jai as visada viska ne taip su mazium darau, tai per siltai aprengiau, tai per daznai ir per daug valgyt duodu  doh.gif zodziu...


tai pasiseke smile.gif maniske tai ketriu menesiu dukrytei saslyko norejo ikist doh.gif tai kaip po to galima net i rankas duot? neeeee schmoll.gif jokiu budu jai neduosiu
Atsakyti
Mano uosviene labai gera. thumbup.gif Jei reikėtų, palikčiau vaiką.
Atsakyti
Ir mano anyta gera, bet labai daug dirba, tai mazyle visada paliekame uosviui thumbup.gif. Jis susitvarko puikiai ir kiekviena karta ja ka nors naujo ismokina lotuliukas.gif doh.gif ja. Jinai tik pas ji ir sedi kai mes atvaziuojame i svecius. Mano uosvai neleidzia sau mane kritikuoti, tik gyria tongue.gif
Atsakyti
O as rami jausciausi palikusi tik savo mamai 4u.gif
Atsakyti
Savo uošvienei be problemų palikčiau nes žinau kad tikrai bus prižiūrėtas wub.gif
Atsakyti
Laimingos tos kurios geras anytas gavo.
Nu, mano, viskas jai negerai. Ji teisi, ji 4 sunus uzaugino viska zino. Po gimdimo as ligoninej 2 savaites praeidau, tai ji ziurejo anukeli, grizau tik tada suzinojau, kad ji po kranu 2 dienu maziuka maude, Sveciu prisikviete, kad padetu jai. Visus mano daigtus isrause, jos pasiteisinimas buvo kazko ieskojau dabar nepamenu.
Pykstu ant jos labai.
Bendrauju tik tik, kad vyras itikciau, vis gi jo mama.
Atsakyti
gerai, kad mano tėvai ir uošviai gyvena kituose miestuose, nes kitaip, jaučiu, nusišaučiau, jei jie dar ir akivaizdžiai pradėtų mane mokyti doh.gif mad.gif

šiaip motinai tik vieną kartą esu palikus vaiką - išsiunčiau ją su vežimu į parką. galvojau, pasivakščios ramiai, kol vaikas miegos.
tai ji visą laiką su blicu fotkino vaiką gun_bandana.gif įkiša galvą į vežimą po gaubtu - ir pleškina pleškina pleškina gun_bandana.gif gun_bandana.gif

o kai vaikas laimingas bendraujantis guli - schmoll.gif tokio nereikia, geriau į kompą nusisukti.

dar mačiau, kaip ji su brolio vaiku elgiasi... brolis atveža sūnų ir sako: "šokolado neduoti, vaikui diatezas". tai per porą valandų motina vaikui sumaitino 6 šokoladinius saldainius doh.gif

apie anytą tai aš išvis patyliu wacko.gif nes iš jos pusės visos kalbos tik apie tai, kaip ji augino savo neišnėšiotą vaiką doh.gif

ai, karoče....... išsiliejau.... nepykit, mamkos 4u.gif
Atsakyti
Nu mano uošvienė yra tiesiog puiki biggrin.gif
bet gimus vaikeliui kažkas pasikeitė, ji pradėjo nuota mokyti, pamokslauti, kad jos laikais buvo kitaip, kad ant manų košės kelios kartos sveikų vaikų užaugę ir kad sulčių nuo 3 mėn. reikia duoti, ir vieną kartą mes mandarino davė 4 mėn. kūdykiui.
kažkaip buvau kantri, vis tylėjau, tik vyriui pasiguosdavau. tai vieną dieną jam nervai neatlaikė ir pasakė mamai, kad tu gal nesikišk ir nemokink. tai viskas grįžo į senas vėžes.
manau jai irgi sunku buvo, nes čia pirmas anūkas labai mylimas ir lauktas, atrodo kad iš tos laimės abiem uošviam protas pasivertė biggrin.gif
dabar net visai parai buvom palikę uošviams vaikutį ir tikrai jaučiausi rami.
Atsakyti