Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Palikdama mamai atsipalaiduoju, užsiimu savo reikalais kol nepasiilgstu mažylių, tada mamai trukdau savo skambučiais ir klausimais blush2.gif
O vat anytai palikdama negaliu netgi 2 valandų pabūt ramiai, o tada prasideda.. "mažoji verkia, kas daryt?" doh.gif Arba nors ir prisakau ką mažajai duot valgyt, tai atbėgusi iš kokio susitikimo su draugais randu žviegiantį ir alkaną vaiką, pasiaiškinimas "maniau čia Gabijai košytė" doh.gif Jei jau palieku tai stengiuosi tik valandą ir neilgiau palikt, bo paskum prasideda košmarai ir stresas. O dar jie pyksta, kad dažniau būnu pas savo mamą nei pas juos g.gif Vienžo, linksma unsure.gif
Atsakyti
Na mano mama ir anyta yra puikios thumbup.gif Paliekam kai tikrai reikia, nes toli nuo musu gyvena. Ir tikrai visai nesijaudinu kad ka ne taip padarys. Jos net saziningiau kai kuriuos dalykus padaro nei as pati blush2.gif
Atsakyti
mazylio gimimas sutapo su mano mokslu pabaiga, tad teko nemenkas kruvis kursinio darbo pabaiga, o ant nosies diplominis. Viena niekaip neissiverciau, tad teko prasytis mamos pagalbos, tad ramia sazine galejau ruosti darbus, tik pribegdama pamaitindavau kudikeli. Mano mama senesniu paziuru moterele visad sakydavo, kad as dariau taip, taciau niekada nepirsdavo man savo nuomuones, ir darydavo tai kaip prisakydavau palikdama jai savo maziu. uosvenelei nesu ne karto palikusi mazylio, nors pamokinti buvo megeja. labiausiai nervindavo tos teules, kurios aiskindavo, kaip gerai vaikuciui duoti paciulpti lasiniu brizeli, mane nuo to net saltis nupurtidavo.
Atsakyti
Paskaičius apie daugumos anytas ne koks įspūdis susidaro. Saviškei palikdavau ir nesirūpindavau, jau labai jinai norėdavo pasaugoti ir mus visur išleisdavo, tik vis sakydavo, kad vaikui reikia duoti atsigerti vandenuko. O savo mama aš aišku pasitikiu 100% ir jai dažnai palieku (vyras irgi ja labiau pasitiki g.gif unsure.gif )
Papildyta:
P.s. čia ne į temą, bet žiūriu labai daug Ugnių šitoj temoj thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Su tais iniais man irgi mažni nebuvo šoko blink.gif , kai uošvis rimtu tonu(na man gal taip atrodė) davė ,,gerą'' pasiūlymą jų lyžtelt protest.gif ...Tada ir mane vos šokas neištiko.O kai mažylė dar buvo mažas leliukas uošvienė irgi davė mintį, kad reiktų vandenuko duot atsigert, tai aš tada nenutylėjau ir gražioj formoj pasakiau, kad vaiką auginu aš(nu gal kiek siaubingai atrodžiau, bet čia jau netekusi kantrybės nuo jų tokių pamokymų kaip vaikus augint reikia), o ne lie(uošviai)... mad.gif doh.gif :listen:Uošvienė dar pačioj pradžioj stebėjos, kad dukrą maitinu kada ji nori ir miega kiek nori, bandė sakyt kokias aš čia naujoves įvedinėju, bet ir vėl teko ją šiuolaikiškai truputį paauklėt.Tad ir sakau, kad savo mama pasitikiu be jokių išlygų, nes žinau, kad mano nurodymų ji klauso , nes ir pati visokių nesamonių prisiklausydavo iš savosios uošvienės...Supranta mane... wub.gif
Atsakyti
oi as irgi savo mazyles uosvienei nedrisciau palikti schmoll.gif , nors ji ir uzaugino tris sunus, taciau greiciausiai viska jau seniai pamirso. Kiek kartu bande mane pamokyti ir isbrokyti mano taikoma metodika as visuomet jos neklausydavau ir grieztai paaiskindavau, kad laikai kuomet vaikai nuo triju menesiu mesos ragauja seniai praejo. net ir tuomet kai ji laiko mazaja nuo jos akiu nenuleidziu, o ji tai puikiai pastebi smile.gif nepasitikiu as ja ir tiek!
Atsakyti
As saviske irgi nepasitikiu, nors kaip anyta ji tikrai nebloga, taciau mociute truputi neatidi ir ji masto kitaip. Nors ji man labai stengiasi itikt. Bet kai pamaciau kaip ji mano pirmagimi isdidziai veze vezimeliu, net nemastydama ka daro is pasididziavimo, kad ji mociute... Kas nutiko? Ogi ji eidama gatve masinas .... vezimeliu stabde! Sake: " As su vezimeliu, mane turi praleist" ir kiso mano sunu i gatve pries atvaziuojancias masinas... O kas jei vairuotojas bus zioplas, isgeres, nespes sustabdyt ar pan.??? Ne, nuo to laiko nepasitikiu. Ir vyrui viska papasakojau. Jis irgi pakraupo. Gal ka jai ir pasake, nezinau.
Daugiau neduodam net vezimelio stumt, o ka jau kalbet apie palikima jos prieziurai.
Ji savo nuomones nepersa ir manes nepeikia. Sako, kad per daug pedantiskai vaikus priziuriu. O man tai kaip komplimentas. smile.gif Yra tik uzsiminus, kad jai atrodo keista, kad neleidziu kudikiui parekt, kad iskart duodu valgyt, kai tik jis uzsinori.
Atsakyti
Mano tai anyta tikrai velnio pramanyta
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2006 06 27, 16:18)
As saviske irgi nepasitikiu, nors kaip anyta ji tikrai nebloga, taciau mociute truputi neatidi ir ji masto kitaip.


drinks_cheers.gif
Mano anyta- gera moteris, bet "močiutės-auklės" vaidmuo jai visiškai netinka. Ji prarado visus vaiko auginimo įgūdžius blink.gif , nemoka prieiti prie vaiko, su juo užsiimti schmoll.gif . Iš tolo pakalbina doh.gif . Motyvuoja tuom, kad jai pastoviai skauda nugarą, negali panešioti; aš manau kai nori ir kai moki- atrasi kitą būdą kaip sudomint jį, o ne tik nešioti.
Ačiū Dievui, kad uošvis visiška priešingybė. Jis mielai pasilieka ir aš visiškai nebijau bigsmile.gif . Labai jaučiasi senelio ir anūko ryšys wub.gif
Atsakyti
As tai labai esu laiminga, nes turiu tikrai gera mama ir kita mama (taip vadinu savo anyta) thumbup.gif O vat kas del prieziuros vaiku, tai vyresneli pilnai patikiu savo mamai (jis pas mane su visiska negalia), o mazaji patikiu kitai mamai (anytai), nes mano mama, tai nelabai susitvarko su mazyliu (gal tiksliau nezino ka su juo daryti, kai jis verkia) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lialka @ 2006 06 27, 17:18)
As saviske irgi nepasitikiu, nors kaip anyta ji tikrai nebloga, taciau mociute truputi neatidi ir ji masto kitaip. Nors ji man labai stengiasi itikt. Bet kai pamaciau kaip ji mano pirmagimi isdidziai veze vezimeliu, net nemastydama ka daro is pasididziavimo, kad ji mociute... Kas nutiko? Ogi ji eidama gatve masinas .... vezimeliu stabde! Sake: " As su vezimeliu, mane turi praleist" ir kiso mano sunu i gatve pries atvaziuojancias masinas... O kas jei vairuotojas bus zioplas, isgeres, nespes sustabdyt ar pan.??? Ne, nuo to laiko nepasitikiu. Ir vyrui viska papasakojau. Jis irgi pakraupo. Gal ka jai ir pasake, nezinau.
Daugiau neduodam net vezimelio stumt, o ka jau kalbet apie palikima jos prieziurai.
Ji savo nuomones nepersa ir manes nepeikia. Sako, kad per daug pedantiskai vaikus priziuriu.  O man tai kaip komplimentas. smile.gif Yra tik uzsiminus, kad jai atrodo keista, kad neleidziu kudikiui parekt, kad iskart duodu valgyt, kai tik jis uzsinori.


Nu čia tai virš visko doh.gif Kažin kai jis parėks gal ir valgyt nenorės?
Atsakyti
Nepasitiketi vien del to, kad ji yra anyta, manau butu nelabai protinga biggrin.gif Viskas manyciau priklauso nuo zmogaus. As kai pati esu labai nepasitikinti, tai savo vaika tik profesionalios aukles globai palikdavau ax.gif O kai paaugs, tai vienodai pasitikesiu ir mama, ir anyta. Gal anyta net labiau, nes ji jauniausia vaika 8 metais veliau uz mano mama augino, tai gal daugiau pamena lotuliukas.gif
Atsakyti