Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

QUOTE(MonikisSs @ 2008 05 08, 13:03)
pasitikiu, bet tik porai valandu  ax.gif  bet bijau ne del to, kad uosviene ka nors prisigalvos, bet del uosvio  doh.gif  jis man pastoviai aiskina, kad reikia vaikui jau duoti lasiniu ir apelsinu ir t.t ir pan(dukrytei 3 men)  doh.gif  todel vaika ir palieku, tik jei uosvis buna darbe  smile.gif

Gal jis juokauja taip? smile.gif Mano uosvis irgi tokias nesamones paisto, bet paskui sako, kad siaip juokauja.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Verdaina @ 2008 05 09, 12:22)
Nu ne. Jokio noro jai pailkti priziureti. Jau uztenka, kad pastoviai aiskina, kad vaikui arbatas duoti reikia, o vaikui tai 3 men ir maitinu MP. Kai vaikas verkia, tai tik supa, soskes kaisioja, nors abu su vyru sakom, kad soskes jis neima ir nusiramins jei stacia paimsi - bet ne, jai reikia savais metodais. Kai nieko neisgauna, tada jau eina nosi nukabinus. Ir vis ji geriau zino, ko mano vaikas nori ir ka jis sugeba. Sakau galva prilaikykit, kai laikot ant ranku, nes jis pats dar nenulaiko. O ji - taigi laiko jau jis galva  doh.gif Baisu ziuret. Jau vyrui pasakiau, kad arba isaiskink tu savo motinai, arba jinai nematys to vaiko.  blush2.gif


Kai jie kažin savo vaikus užaugino? Gal jau viską pamiršo?? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agmineta @ 2008 05 08, 13:15)
na as taip pat pasitikiu savo anyta, nes labai kruopsciai ir atsakingai priziuri mano maziu, visada kai reikia galiu palikti jai, taip pat kaip ir savo mamai. jei reikia man kazkur islekti tai ji ir is darbo atsipraso, pati atvaziuoja pas mus ir pabuna su maziuku, jau nuo 1,5 men jai patikiu maziuka bent karta per savaite  thumbup.gif

šakės kaip pavydžiu verysad.gif
Atsakyti
as savo uosviene tai pasitikiu, nors tik viena karta buvau palikusi pusei dienos, bet man labiausiai patinka kad viska issiklausineja ka daryti ir kada daryti ir laikosi visko ka pasakau. Tikrai nuostabus zmogus, tik nelabai sveikatos turi ilgiau pabuti. Kai paskaitau kaip aiskina tai tšikrai tas mamytes suprantu, nes man taip pat nepatiktu, bet dziaugiuosi kad man taip nera ir mes ja labai mylime wub.gif
Atsakyti
anytos savo nemegstu, bet zinau kad myli anuke ir tikrai galiu pasitiketi
Atsakyti

Tik neilgam,nes iš po anytos po to nuo rankų negaliu paleist schmoll.gif
Atsakyti
palikciau jei galeciau, nes ji seimos gydytoja, manau tikrai geraj pasirupintu, bet deje, gyvename skirtingose salyse, taj neimanoma .... verysad.gif bet patarimu dudoda mirksiukas.gif tik kartais biski nervuoja, nes i viska labai ziuri is mediskos puses rolleyes.gif
Atsakyti
Uošvenei palikt galiu tik keliom valandom(extra atveju).Prižiūri ji tą vaiką ir myli.Bet..per daug leidžia.Po valandos kartu su ja negaliu susitvarkyt su vaiku blink.gif doh.gif .Duoda kvepalus pažaist,su magais visokiais.Stalčiuose knistis(kur dokumentai ir šiaip visokie š..).Vaikas gi nesupranta kodėl paskui mama neleidžia doh.gif .
Savo mamai išvis kalbos nėra schmoll.gif . 4mėnesių dar buvo leliukas tai ir bulvių košės sugrūdo ir šokolado blink.gif .Vos infarkto negavau užtikus.Ir dar ginčijas-"o mūsų laikais... doh.gif " .Kada jos supras,kad tie laikai keičiasi..viskas keičiasi.
Atsakyti
labiausiai pasitikiu savimi, o visais kitais tai mmm...nzn rolleyes.gif
Atsakyti
Nu nezinau as vaikiuko kolkas dar neturiu, bet kai ir turesiu tai tikrai vienai bet musus su vyru prieziuros nepaliksiu. Ir taip dabar megsta pas kaimynes nueiti duris namu palikt atidarytas ir dar sugeba gryzti burnele islenkus. tai kur tau vaika priziuret. Kad namie net dabar nepadeda tvarkytis. Tipo jus padarote remonta tai jusus reikalas ir susitvarkyt. Jauciu kad su vaiku irgi taip pat bus. smile.gif
Atsakyti
Aš savo uošviene pilnai pasitikiu thumbup.gif Jei reikėtų, palikčiau vaiką taip pat, kaip mamai blush2.gif Mano anyta labai gera, mažai kas tokią turi thumbup.gif
Išsilavinusi, supratinga, nesikiša kur jai nereikia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilmutukas @ 2008 05 15, 13:20)
Nu nezinau as vaikiuko kolkas dar neturiu, bet kai ir turesiu tai tikrai vienai bet musus su vyru prieziuros nepaliksiu. Ir taip dabar megsta pas kaimynes nueiti duris namu palikt atidarytas ir dar sugeba gryzti burnele islenkus. tai kur tau vaika priziuret. Kad namie net dabar nepadeda tvarkytis. Tipo jus padarote remonta tai jusus reikalas ir susitvarkyt. Jauciu kad su vaiku irgi taip pat bus.  smile.gif


Tai tikrai, su tokia net nenorėčiau kartu gyvent ph34r.gif
Papildyta:
QUOTE(Atisa @ 2008 05 15, 13:34)
Aš savo uošviene pilnai pasitikiu  thumbup.gif  Jei reikėtų, palikčiau vaiką taip pat, kaip mamai blush2.gif  Mano anyta labai gera, mažai kas tokią turi  thumbup.gif
Išsilavinusi, supratinga, nesikiša kur jai nereikia  thumbup.gif


O jums tai pavydžiu , nes mano uošvienė atrodo ir išsilavinusi ir ne durna, bet atėjus lankyti ką tik gimusi kudikėlį, atnėšė drabužėlių , tai padėjo man ant vystymosi staliuko, kad rengčiau vaika neplautais rubeliais doh.gif
O kai buvom svečiuose pas ja, tai norėjo vaikui įpilt į buteliuką sulčių iš pako, kur iš koncentrato, tai kai pasakiau, tai net įsižiojo, tai gi čia , sako brangios sultys lotuliukas.gif
Atsakyti