Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

o mano uošvienė anūką yra mačiusi 3 kartus rolleyes.gif , o ant rankų nera laikiusi. o gyvena netoli mūsų, gerai kad nesu girdėjusi jokių pamokymų, nes man jų užtenka iš mano močiutės (vaikui prosenelė) tenka net susibarti, tipo išeina kad vaiko nemoku augint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 30, 21:37)
nepasitikiu schmoll.gif kai ji paima i rankas taip ir norisi atimti savo maze ax.gif o jau tie pamokslai kaip auginti vaika doh.gif atrodo,kad as esu visiska nevykele unsure.gif

thumbup.gif thumbup.gif as irgi negaliu pakesti kai ji paima ant ranku tokia vista atrodo dar ismes
Atsakyti
QUOTE(Zuviukas:) @ 2008 04 30, 21:22)
jei ji dar man neskambinetu, tai visai ramiai gyvenciau drinks_cheers.gif



jei kelsi kas trecia -ketvirta karta, tai maziau skambines. Bent jau man suveike, dabar is viso nebeskambina biggrin.gif
Atsakyti
aš savo uošviene pasitikiu blush2.gif , nes kaip pasakau taip ir daro, jei noriu palikti vaikus pas ja turiu iš anksto susitarti, kad ji galėtų susitvarkyti ir poto visą laiką skirti anūkams, pas mus tokia tvarka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dali01 @ 2008 05 07, 11:04)
aš savo uošviene pasitikiu blush2.gif , nes kaip pasakau taip ir daro, jei noriu palikti vaikus pas ja turiu iš anksto susitarti, kad ji galėtų susitvarkyti ir poto visą laiką skirti anūkams, pas mus tokia tvarka ax.gif



labai dziaugiuosi, kai skaitau tokius komentarus, kad visgi yra tu geru anytu. Isivaizduojate, kaip vyrai dziaugiasi, kai jo dvi brangiausios moterys graziai bendrauja wub.gif
Atsakyti
As noreciau pasitiketi, bet negaliu, nes tokiu nesamoniu pridaro su tais vaikais, kad baisu darosi.. o aiskink jai neaiskinus savo daro ir viskas doh.gif nu ir nesuprantu, kaip savo 2 uzaugino unsure.gif
Gal kai ne savo vaikai tai ir ziuri taip atmestinai.
Atsakyti
Aš tai pasitikiu ir netgi labai. Su meilu noru palieku ir ramia širdimi, nes žinau, kad tikrai gerai pasirūpins anūkais. Labai geras žmogus mano anyta ax.gif
Atsakyti
pasitikiu, bet tik porai valandu ax.gif bet bijau ne del to, kad uosviene ka nors prisigalvos, bet del uosvio doh.gif jis man pastoviai aiskina, kad reikia vaikui jau duoti lasiniu ir apelsinu ir t.t ir pan(dukrytei 3 men) doh.gif todel vaika ir palieku, tik jei uosvis buna darbe smile.gif
Atsakyti
na as taip pat pasitikiu savo anyta, nes labai kruopsciai ir atsakingai priziuri mano maziu, visada kai reikia galiu palikti jai, taip pat kaip ir savo mamai. jei reikia man kazkur islekti tai ji ir is darbo atsipraso, pati atvaziuoja pas mus ir pabuna su maziuku, jau nuo 1,5 men jai patikiu maziuka bent karta per savaite thumbup.gif
Atsakyti
As ko gero nepasitikeciau. Dar neesu savo mergytes jai palikus priziureti, bet ir bijociau blush2.gif
Uzteko man pasiklausyti jos pamokymu ir supratau, kad ne ne ne schmoll.gif man nereikia jos patarimu.
Ji man liepe 1 men leliukui arbatas girdyti, nes jai kazkodel atrode, kad ji visada alkana tipo nepavalgo ir reik duot nors arbatytes atsigert fool.gif
Tai isivaizduoju, jei jai palikciau tai dar gal ir koses sugalvotu duot doh.gif
Atsakyti
Aš taip pat kažkodėl nepasitikiu , buvo vieną kart pas mane atėjus vaiko prižiūrėti porai valandų, kai mažylei buvo 5 mėnesiukai, tai grižus radau besiruošiančia maitinti vaiką bananų, supjausčius jį riekutėmis ir sudėjus į liekštutę, doh.gif mat vaikui kištu po visa gabalą blink.gif , čia dar nemokančiam vaikui kramtyti, nu jau nežinau , kaip baigtusi tas maitinimas.
O be to bunant mum su vaiku pas ja sviečiuose, tai visai nesaugo vaiko, mum sėdint kambary atidaro balkoną ko nors pasiimti ir nesusimasto uždaryti iš kitos pusės, visai negalvodama, kad vaiką gali perpust. Nu jau ne...
Atsakyti
Nu ne. Jokio noro jai pailkti priziureti. Jau uztenka, kad pastoviai aiskina, kad vaikui arbatas duoti reikia, o vaikui tai 3 men ir maitinu MP. Kai vaikas verkia, tai tik supa, soskes kaisioja, nors abu su vyru sakom, kad soskes jis neima ir nusiramins jei stacia paimsi - bet ne, jai reikia savais metodais. Kai nieko neisgauna, tada jau eina nosi nukabinus. Ir vis ji geriau zino, ko mano vaikas nori ir ka jis sugeba. Sakau galva prilaikykit, kai laikot ant ranku, nes jis pats dar nenulaiko. O ji - taigi laiko jau jis galva doh.gif Baisu ziuret. Jau vyrui pasakiau, kad arba isaiskink tu savo motinai, arba jinai nematys to vaiko. blush2.gif
Atsakyti