Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

O aš visiškai nepasitikiu schmoll.gif dar nebuvau jos vienos su vaiku palikus nė 1 min doh.gif Per daug prisižiūrėjau, kaip savo pirmojo sūnaus vaiką prižiūrėjau doh.gif Tad tokios klaidos su savo vaiku nedarau. O savo mama pasitikiu 100%, nes ji medikė ir dirba su naujagimiais ax.gif Tad jai ir nakčiai kartą palikau, o va anytai paliksiu gal tik kai jau vaikas kalbėt mokės g.gif
Atsakyti
QUOTE(aukaja @ 2008 02 19, 18:35)
O aš visiškai nepasitikiu schmoll.gif dar nebuvau jos vienos su vaiku palikus nė 1 min doh.gif Per daug prisižiūrėjau, kaip savo pirmojo sūnaus vaiką prižiūrėjau doh.gif Tad tokios klaidos su savo vaiku nedarau. O savo mama pasitikiu 100%, nes ji medikė ir dirba su naujagimiais ax.gif Tad jai ir nakčiai kartą palikau, o va anytai paliksiu gal tik kai jau vaikas kalbėt mokės g.gif


Net ir tada nepaliksiu mad.gif
Atsakyti
as nei pirmosios nepalikau, nei maziuko schmoll.gif nepasitikiu nei per nago juodyma, nes iki siol man jos pasakojimai apie "auginta" sunu yra mistiniai..pvz 3metuku vaikas grizdavo vienas is darzelio, uzsirakindavo vonioje ir maudydavosi be niekieno prieziuros...cia tik vienas is pvz, kaip ji augino sunu...ir kai mano dukryte pradedavo verkti, tai nieko kito negali buti kaip ausu uzdegimas, arba neprivalgo is mano krutines, nesvarbu kad pilna pieno, nes man turi buti kaip ir jai buvo doh.gif dabar i maziuko auginima nesikisa, nes musu santykiai is vis tragiski, ir ji bijo man ka pasakyti, o vyras nekreipia demesi i jos svaiciojimus schmoll.gif
kam palieku ir visada pasitikiu tai mano mama, manau ateity ir bus jinai vaikiuku aukle, kada as pradesiu i darba keliauti blush2.gif
Atsakyti
o as anyta nepasitikiu, pagal vyro issauklejima matau, kad vaikai jai sudetingas uzsiemimas doh.gif pati sake kai tingedavau maitint pienu tai vandens is krano duodavau. arba dabar kai buvom sveciuose sakau einu su mazium laukan, tai ji pasiule vezima palikt lauke (mol matysim viska is 4 auksto), o man pasilikti pietauti blink.gif doh.gif supratau, kad negaleciau jai palikti vaiko, ka as zinau kaip ji dar sugalvotu supaprastinti sau gyvenima. o va mama savo pasitikiu. tik ji megeja budavo pasaukt ant manes vaikysteje, tai jei pamatyc ja bereikalo saukiant ant anuko, gautu pylos. schmoll.gif
Atsakyti
as anytai niekada nepalikciau savo maziuko, tiesiog ne tas zmogus kuris galetu priziureti. ji savo vaiku nelabai augino , mociute priziuredavo , o ka kalbeti apie anuka schmoll.gif
Atsakyti
mano uosviene tvirtina, kad jeigu geri metu arbata, tai pienas krutyse uzsitraukia, kaip manot ar tiesa tai? ir dar ji sako, kad vaikas na kudikelis jeigu devi kepurele, tai jam smegenis nuo silumos greiciau vystosi, ar tiesa ji sako?
Atsakyti
QUOTE(Linute22 @ 2008 02 23, 21:11)
mano uosviene tvirtina, kad jeigu geri metu arbata, tai pienas krutyse uzsitraukia, kaip manot ar tiesa tai? ir dar ji sako, kad vaikas na kudikelis jeigu devi kepurele, tai jam smegenis nuo silumos greiciau vystosi, ar tiesa ji sako?


nu del metu arbatos nezinau, bet jau kad smegenys nuo silumos vystosi geriau tai garantuotai briedas, skant, nesamone. blink.gif schmoll.gif
Atsakyti
genialia anyta turiu kitaip sakant, ko tik nesumasto ji..grr..
Atsakyti
Mano anyta super. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo N-e-r-i-n-g-a: 24 vasario 2008 - 14:11
as savaja anyta nepasitikiu,per daug ji jau isivaizduoja,ka dviska moka ir viska zino.O kai zinau,kaip mano vyra augino ir auklejo,tai man plaukai piestui stojasi.
Savo mama pasitykiu,ji labai gera szmogus savus 3uzauginusi ir jau 3anuka turi.
Atsakyti
nepasitikiu schmoll.gif kai ji paima i rankas taip ir norisi atimti savo maze ax.gif o jau tie pamokslai kaip auginti vaika doh.gif atrodo,kad as esu visiska nevykele unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 04 30, 20:37)
nepasitikiu schmoll.gif kai ji paima i rankas taip ir norisi atimti savo maze ax.gif o jau tie pamokslai kaip auginti vaika doh.gif atrodo,kad as esu visiska nevykele unsure.gif


va va drinks_cheers.gif ir as tokia turiu blink.gif jau geriau nereikia doh.gif tas uztikrintas zinojimas, kad ji viska geriau zino ir ismano... doh.gif jei galeciau rinktis jai savao vaikelio nepalikciau - tokio nenuosirdaus zmpgaus savo rate dar neturejau... lipsni i akis, o uz akiu, tai vienas Dievulis tezino ka kalba... Visa laime, kad ji gyvena toooli ir as ne taip ir daznai ja matau smile.gif o jei ji dar man neskambinetu, tai visai ramiai gyvenciau drinks_cheers.gif
Atsakyti