Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

siaip man pasiseke - mano uosviene labai gera, labai myli mazyle. Siaip neesam palike jos vienos su mazyle (mus skiria atstumas didelis), bet manau, kad tikrai labai rupestingai priziuretu, gal net su baime.Kol dukrele budavo visai mazyte i rankas tik su pagalvele paimdavo smile.gif
Atsakyti
O man atvirkciai,gal savo mama isvis nepalikciau,bet jei reiktu uosviennei palikti tai turbut ne galvos neskaudetu. thumbup.gif .As gal nuo pradziu "parodziau" kad kito nuomone galiu tik isklausyti ,o darysiu kaip man atrodo teisingiausia.Ji kartai pataria taip ar anaip,bet neprimeta savo nuomones.Yra jaunatviska domisi mada, megsta gerai atrodyti,tai ir stereotipai nepasene.Na o mamai negaliu iaiskinti,kad mane augino pries dvidesim kelis metus ir daug kas nuo to liako yra pasikeite.Man ji liepia vistit,klijukus virt nors tu ka. mad.gif .Jau nepavydziu kas tokias usvienes turi,o dar blogiau kam su jom reikia dalytis vienu plotu box.gif
Atsakyti
nu mano uosvenelabai myli anukele ir nuo ranku nepaleidzia ir pati migdyt bega.bet niekada nepalikciau jai dukrytes!!!!!!! viena kart kazkaip dave su bananu jai pazaist,sakau tik neislupk ir neduok valgyt.tik nusisukau ziuriu mano mazoji puse banano NULUPTO susigrudus i burnyte blink.gif .ir taip paspringo,kad net melynuot pradejo cray.gif taip isigandau,kad net nezinojau ka daryt,tai ta pati uosvene ir atspringdino. unsure.gif tai po to karto net vienos kambay su dukryte nepalieku schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . ir siaip pastoviai sako kad duokit jai normaliai valgyt,ka cia badu marinat su tom tyrelem.palikit mums pamaitinsim,lasiniu duosim.nors tada mergytei buvo 6men. blink.gif blink.gif . nu esme ta kad nepaliciau uosvenei nei uz ka!!!!!
Atsakyti
QUOTE(linxmutee @ 2008 01 11, 14:34)
siaip man pasiseke - mano uosviene labai gera, labai myli mazyle. Siaip neesam palike jos vienos su mazyle (mus skiria atstumas didelis), bet manau, kad tikrai labai rupestingai priziuretu, gal net su baime.Kol dukrele budavo visai mazyte i rankas tik su pagalvele paimdavo smile.gif

smile.gif musu situacijos labai panasios!!! mano uosvyte gyvena labai labai toli, uz juros, dukryte mato tik per skype ir nuotraukose, bet kai grysim vasara atostogu, tikrai zinau, kad paliksiu jai paziureti ir be jokios baimes, kad darys ka nors ne taip...
uzjauciu tas mamytes, kurios negali atsiremti i savo uosveles!!! ir taip pat didele uzuojauta toms uosvytems, nes savo poelgiu jos daug ka praranda, o svarbiausia - tai buti mociute, o ne tik ja vadintis!
Atsakyti
Pasitikiu uošviene, nors kartais pasiūlo ką nors, kaip ji senovėje darė, bet įkyriai nekiša mirksiukas.gif
Atsakyti
kol kas manau, kad turiu pacia geriausia uosvene... vaika labai myli, nors gyvena toli, padeda kuo gali, ir siaip nei pamokymu, nei siaip jokiu neigiamu emociju nekelia
si savaitgali kaip mes sakome ja "pakrikstijome" - buvome palike valandai laiko su mazyle smile.gif

o turiu drauge, kuriai ir mama sake visai nepades, nes nejaucia malonumo is vaiku auginimo... cia jau kaip kuris zmogus, visi su savais charakteriais...
Atsakyti
kai maniske 6 menesiu vaika vos varsketukais neprimaitino, nuo tos dienos, ji gali pamirsti, kad kada nors anuke liks pas ja. smile.gif
Atsakyti
Mano anyta gyvena kitam Lietuvos gale, todėl matomės retai. Mano mama nepalyginamai daugiau rodo noro matytis su anūkele thumbup.gif Man taip dar geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-edita- @ 2008 02 13, 17:12)
dukryte mato tik per skype ir nuotraukose

uzjauciu tas mamytes, kurios negali atsiremti i savo uosveles!!! ir taip pat didele uzuojauta toms uosvytems, nes savo poelgiu jos daug ka praranda, o svarbiausia - tai buti mociute, o ne tik ja vadintis!



Mano mamai deja teko tokia dalia,kad anukeli tik nuotraukose mato. unsure.gif
aisku dabar jau ner problemu su keliavimu,kai lektuvu bilietai tokie pigus.O ir ta Vokietija ne taip jau toli.Bet visvien labai gaila,kai negali anukelio augant matyt.

Mes gyvenam kartu su uosviais viename name.Aisku kartais uzknisa,bet jei norim kur iseit,tai jokiu problemu.As su savo uosvienyte gerai sutariu ir ja pasitikiu.
O anuka ji tiesiog dievina. Visgi pirmas anukelis. smile.gif
Atsakyti
kad ir kaip myli anyta mano maziuka,stengiuosi isvengt palikt juodu vienus blush2.gif issiblaskius ji man,nors per naujaka draugavo ir viskas lyg ir gerai sekesi kiek as zinau cool.gif
Atsakyti
o as pasitikiu savo anyta smile.gif kai reikia isvaziuot pasikvieciu ja kad pabutu..nors tiesa pasakius, man nepatinka vaika kam nors palikt, todel stengiuos suktis kaip galima greiciau..bet va kita sestadieni varau i paskaitas nuo ryto iki vakaro, tad teks jai draugaut su mano mazyliu cool.gif
Atsakyti
Anyta pasitikiu visais 100 procentų! Jeigu mes su vyru pasakom, kad to ar ano negalima, tai vadinasi negalima rolleyes.gif Vat man sunkiau su mano mama. Ji kaip ir suprantas, bet vistiek kartais savaip padaro, nes matai, ji taip augino ir nieko bloga neatsitiko! doh.gif
Atsakyti