Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Anytai nė karto nepalikau vaiko prižiūrėti ir tikrai nepaliksiu, nes...........ne tas žmogus, kuriuo pasitikėčiau schmoll.gif
Atsakyti
Savo mažutę esu palikusi kelis kartus po kelias valandas. Ir tai, grįžusi randu vaiką verkiantį. Ilgesniam laikui nepatikėčiau, nes vien nuo kalbų, ka ji darė, kai augino savo vaikus, baisu darosi - pvz.: kai mano vaikai augo, jau 3 mėn. maitinau cepelinais ir lašinių duodavau doh.gif Man tikrai nepriimtinas toks požiūris. schmoll.gif Didesnį vaiką ji puikiai sugeba prižiūrėti, o su mažais ne kas.
Atsakyti
tai vat paneigsiu posaki anyta - velnio pramanyta blush2.gif turim labai gera mociute, kuri mielu noru lieka su anukeliu ir nei kartelio nieko blogo neradau grizusi... ax.gif gal del to, kad jei kyla klausimelis koks ji is karto paskambina man... mirksiukas.gif tikrai esu jai dekinga uz tai kad mudu su brangiausiuoju isleidzia vis kur nors thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Niekada gyvenime nepalikciau, kazkada, kai pas mus dar ne nekvepejo vaikais yra pasakiusi savo sunui ir man, kad musu vaiku nepriziures ir neaugins. Turbut mano, kad jau pamirsau tuos jos zodzius. Ne velnio! Tegu net ir nesvajoja, kad kas nors jos prasys pasilikti su vaiku. Dabar tai vaidina, kad myli anuka, bet as ta vaidyba netikiu, o be to nei paimt moka, nei nesiot, o pamperso is viso nera net maciusi, turbut.
Atsakyti
Nei už ką schmoll.gif , man jau jos svečiuose užteko doh.gif
Vakar vyro tėvai svečiavosi, tai mano vaikas nuo močiutės meilės visą naktį nemiegojo blink.gif ir migdžau 2 val, nu niekaip doh.gif , tai dar mišinuko padariau, tada šiaip taip užmigo ax.gif
Nešiojo nešiojo tol kol jau jis nebegalėjo, tik vinduojasi (juk stuburas dar netvirtai laikosi), seilės pradėjo bėgti , sako dantukai...galvoju paguldyk ant lovos pailsėt, o ne dantukai... blink.gif
Po to jau neiškenčiau, griežtai paliepiau paguldyti ant lovos, tai atsigavo vaikas akyse, apsidžiaugė, kad pailsėt gavo... lotuliukas.gif
o nepasakysi jai, griebia iš mano rankų ir viskas...sakau jam valgyt jau reikia, tai sako, dar ne.. , nu žodžiu, man uošvienės gana doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Hilda @ 2008 01 04, 13:11)
pvz.: kai mano vaikai augo, jau 3 mėn. maitinau cepelinais ir lašinių duodavau doh.gif 



o logiskai mastant, kaip 3ju menesiu vaikas ta cepelina gali praryt (as jau nekalbu apie "sukramtyt")? unsure.gif

QUOTE(agnita @ 2008 01 04, 18:49)

o nepasakysi jai, griebia iš mano rankų ir viskas...sakau jam valgyt jau reikia, tai sako, dar ne..  , nu žodžiu, man uošvienės gana  doh.gif



kodel nepasakysi? as tai pasakau biggrin.gif
Atsakyti
Pirmąjį kai auginau nu "laaaaaaaaabai pasitikėjau" buvau jauna, išlėkt norėjosi nervavo ta pati rutina, viskas tas pats per tą patį, o kam paliksi jei ne brangiai anytai, nes tuo metu su ja gyvenau.Sutikdavau su viskuo, ką ji pasakydavo, kad tik su mažium pasėdėtų... Na o dabar kai savo gerbūvį esu susikūrusi pati, didžiausias džiaugsmas man sėdėti namuose su savo leliuku, kai tėtis ar vyresnėlis namuose padeda, nėra reikalo kreiptis į anytą, o ir" pasitikėjimas" ja kažkur tai išgaravo biggrin.gif
Atsakyti
o as nea nepasitikiu ja,man ji tokia vepla schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2008 01 10, 14:11)
Pirmąjį kai auginau nu "laaaaaaaaabai pasitikėjau" buvau jauna, išlėkt norėjosi nervavo ta pati rutina, viskas tas pats per tą patį, o kam paliksi jei ne brangiai anytai, nes tuo metu su ja gyvenau.Sutikdavau su viskuo, ką ji pasakydavo, kad tik su mažium pasėdėtų... Na o dabar kai savo gerbūvį esu susikūrusi pati, didžiausias džiaugsmas man sėdėti namuose su savo leliuku, kai tėtis ar vyresnėlis namuose padeda, nėra reikalo kreiptis į anytą, o ir" pasitikėjimas" ja kažkur tai išgaravo biggrin.gif


O as nors ir gyvenu su anyta (kol kas) nepasitikiu, o ji ir nepasiliktu, manau. Ne karto ryte nera atejusi ir sakiusi "vaikai pamiegokit, as pabusiu su vaiku". Ir aspkritai, nemoka jinai su vaikais uzsiimti. Kartais vakarais paima panesiot, nesioja is kampo i kampa, tam vaikui nuobodu ir jis ziovauja, o ta dura ir skaiciuoja - "Vienas ziovuliukas, du ziovuliukai..." Kol galiausiai padaro isvada, kad vaikas miego nori ir atiduoda.
Atsakyti
QUOTE(ritoolia @ 2008 01 04, 15:48)
Niekada gyvenime nepalikciau, kazkada, kai pas mus dar ne nekvepejo vaikais yra pasakiusi savo sunui ir man, kad musu vaiku nepriziures ir neaugins. Turbut mano, kad jau pamirsau tuos jos zodzius. Ne velnio! Tegu net ir nesvajoja, kad kas nors jos prasys pasilikti su vaiku. Dabar tai vaidina, kad myli anuka, bet as ta vaidyba netikiu, o be to nei paimt moka, nei nesiot, o pamperso is viso nera net maciusi, turbut.

drinks_cheers.gif mano irgi tas pats,rami būnu kai palieku mamai
Atsakyti
MB mama per aštuonis mėnesius nera mažikės net ant rankų paėmusi, tik iš tolo pažiūri,
ir savo problemomis gyvena. Manau, kad gerai ir daro, pradėtų lysti, tai dar ir susiginčitume, matė, kaip ilgai pagranduką kūrėm, tai dabar leidžia džiaugtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 06 26, 19:36)
aš saviške visiškai nepasitikiu,ji pastoviai man priekaištauja,kad aš tą ar aną blogai darau,taigi vaiko jai tikrai nepalikčiau ir ji mano nurodymų tikrai neklausytų schmoll.gif  schmoll.gif jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t

oi aš ir turiu tokia"gera" uošvene aš taip pat nemoku savo vaiko aginti,taip ji mano blink.gif tai kartais atrodo,kad stogas nuvaziuos jos beklausant wacko.gif taip kad kuo puikiasiai tave suprantu kai reikia bendrauti su tokiu žmogum,baisiau negali būt...... victory.gif tik būtų įdomu ką reikia daryti,kad toks žmogus suprastų,kad savuosius bambino galim ir pačios užsiauginti? g.gif
Atsakyti