Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Buvo puiki tol kol isejo i pensija ir uzsieme anuko ir marcios auklejimu... doh.gif Dabar jau daryk ta , nedaryk to, duok ta, as tai neduociau ir t.t. baigia galva issuzti, ir jei prasau neduoti pvz. banano, tai ji o ka?reikia jau maziukui ir kas cia tokio? Daviau biski(pasirodo vos ne puse...)Ka tu savo vaika marini badu maitindama iki 6men tik pieneliu? ir t.t. doh.gif Siaubas, dar galvoju gerai butu isejus i darba palikti vaika uosvenei auginti, dabar jau stipriai keiciasi nuomone, manau tada nei su vaiku nei su uosvene nesusikalbesiu bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
Mano anyta šauni moteris, bet aišku, kai kartu gyveni, tai nesu daug kuo sužavėta, bet... taip jau yra šiam gyvenime 4u.gif
Kas liečia mano dukras, kai auginau pirmą nelabai norėdavau jau palikti prižiūrėti, nu gal labai buvau prisirišusi tiesiog sulipusi su vaiku, dabar gal močiutė kiek per daug lepina didutę, bet juk močiutė, o va mažiukę dabar kartais kelioms valandoms palieku, kai noriu kur išlėkt, ir palieku ramia sąžine, nes ji moka su vaikais užsiimt, pilnai ja pasitikiu, savo lelią su močiute randu prižiūrėtą, linksmą, ji kaip moteris, kaip motina turi tą jausmą, supratimą ko reikia vaikui, o va pvz. palik su vyru tas nesusitvarko ir verkia, taip, kad aš sakau mano anyta myli, gražiai elgiasi su mano mergytėm wub.gif
Atsakyti
Saviške negaliu pasitikėti, nes vaikai tikriausiai ir galvas nusisuktų. Moterytė ji gera, bet palikusi nors keliom minutėm, randu sušlapusias iki ausų, nes įkišo rankas į vandenį(žiemą blink.gif ), kur nors įlindusias, vaistų savo nepasideda, o be to, prie mano akių įstatė dukrą su visais batais į kibirą su vandeniu doh.gif , nors užsukom tik pusvalandžiui, vėlgi buvo žiema, o kaip tada namo grįžti!!??? Tai su pasitikėjimu šiaip sau schmoll.gif
Atsakyti


Bent už 100 km gyventu, tai būtų viskas paprasčiau g.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(giedregie @ 2007 01 22, 02:08)
ir as noriu pasidalint patirtim apie usviene - mano vyras ja taip i vieta yra pastates ir prigrasines, kad ji net telefonu man paskambinti bijo, o kai paskambina tai pirmas 5min atsiprasineja, kad paskambino ir kad man trugdo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ateina pas mus i svecius i menesi karta, pabuna pora val ir uztenka thumbup.gif (cia taip kai vyras juroj, o kai namie, tai tada jam po 10 kartu skambina blink.gif ) , nors is darbo kiekviena diena vaziuoja pro sali rolleyes.gif palikt vaiko as kazkaip jai nesiverziu, nes zinau, kad nuo ranku nepaleis, o jei ir padetu ant kokios lovos, tai garantuoju, kad jis atsidurtu ant zemes  blink.gif , nes ji kokiu telefonu uzsipliurptu!
ir dar man kazkaip labai pavydas ir savinikiskumo jausmas asiranda, kai vaiks pas ja ant ranku, o kai pasako savo firmine fraze "oi, koks musu vaikas" tai tada norisi  gun_rifle.gif
nu ner ana bloga motera, nu bet kazkaip nelimpa man jinai schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
o jum taip buna??? g.gif

drinks_cheers.gif as ir analogiskai jauciuosi kai vaika ant ranku nesioja
Atsakyti
QUOTE(Darra @ 2007 01 22, 17:04)

Kažkox nepasitikėjimas jaučias, "o mėsytės neduosi", "o gal gert norėtų"?... doh.gif



QUOTE(gintuks @ 2007 01 22, 21:00)
Buvo puiki tol kol isejo i pensija ir uzsieme anuko ir marcios auklejimu... doh.gif Dabar jau daryk ta , nedaryk to, duok ta, as tai neduociau ir t.t. baigia galva issuzti, ir jei prasau neduoti pvz. banano, tai ji o ka?reikia jau maziukui ir kas cia tokio? Daviau biski(pasirodo vos ne puse...)Ka tu savo vaika marini badu maitindama iki 6men tik pieneliu? ir t.t. doh.gif Siaubas, dar galvoju gerai butu isejus i darba palikti vaika uosvenei auginti, dabar jau stipriai keiciasi nuomone, manau tada nei su vaiku nei su uosvene nesusikalbesiu bigsmile.gif


Čia jūs apie uošvienes kalbat, bet aš savo mamą atpažįstu verysad.gif Su uošviene bendravimo atstumas per didelis, kad mane reguliuotų, o vat, su mama tai aš atstumo nors truputį norėčiau, o čia ne, viską geriau žino blink.gif Gerai, kad dažnai nesilanko, nes pradėtume pyktis
Atsakyti
kadangi as savosios neturiu tai ir nelabai yra kuom pasitiket, bet va savo mama tai pilnai pasitikiu ir palieku maziuka jei reikai kur isvaziuot, ne kiek nesijaudinu, nes zinau kad ji puikiai su juo susitvarkys smile.gif
Atsakyti
Oi nepasitikiu as ja, galeciau tai i kosmosa as ja issiusciau kad netrukdytu mums gyventi.
Papildyta:
Be teises sugrizti atgal lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke26 @ 2007 01 25, 22:17)
Oi nepasitikiu as ja, galeciau tai i kosmosa as ja issiusciau kad netrukdytu mums gyventi.
Papildyta:
Be teises sugrizti atgal  lotuliukas.gif

Aš ir už tai,nes manoji tikras tortas doh.gif nepasitikiu ir niekas neitikins kad galėtų but kitaip schmoll.gif
Atsakyti
Mama pasitikiu kaip savimi tik aišku gerai kai atstumas didesnis, o uošviene nepasitikiu ir nepasitikėsiu, nes vis atrodo, kad tirinėja mane ir mano elgesį, ar viską darau taip ir ne kitaip biggrin.gif
Atsakyti
Savo anyta pasitikiu labiau nei savo tėvais, tiesiog turi moteriškė patirties su mažiukais ir klauso mano nurodymų cool.gif , žino, kad jei neklausys, anūkelį matys laaabai retai cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jadziūnė: 07 vasario 2007 - 19:00
anyta jau buvo mirus, kai susipažinau su vyru, bet per tiek laiko visvien apie ją kalbėta ir girdėta, tai mano atveju būtų buvę anyta velnio pramanyta devil.gif šiaip ji buvo nuostabus žmogus, bet mes tokios skirtingos ir skirtumai iš tos pusės kurie vienas nuo kito stumia ax.gif o štai šešuras wub.gif bet irgi savo pirmąjį anūkėlį kartą tespėjo pamatyt cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laurin22: 16 vasario 2007 - 12:19
nelabai, nemoka nei pamperso pakeist, nei paimt, gal jau pamiršo. O šiaip tai niekada nesikiša, neaiškina kaip daryt, nelygina mano vaiko su kitais.
Neutrali.
Atsakyti