Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

skaičiau skaičiau ir nusprendžiau savo patirtim pasidalint. gyvenam su tuo auksu kartu tai va palikom pasižėti vaiką grįžtam o jis miega po 5 min kad pradės klykti blink.gif vienas paliktas 2,5 mėn kūdikis blink.gif o ji gerulė alc.gif pas draugelka mat į angliją išsiruošė tai kaip neišlydėsi... kai MB užklausė kodėl palikai atsakymas gi miegojo. viskas nusprendžiau nebepaliksiu ir nepasitikėsiu. nors pasak jos: myliu anūkėlį labai... na jau galvoju kitaip po tokio jos poelgio....
Atsakyti
niekada nepalieku savo mazyles anytos prieziuroje. schmoll.gif ja nepasitikiu.nemoka elgtis bijau, kad nemoka ir priziureti.ji gyvena netoli musu,bet bendrauja su mumis mazai,ir dziaugiuosi tuo. thumbup.gif kai pirmas vaikas gime ji mane skaite nemoksla,kiekviename zingsnyje aiskindavo kad viska ne taip darau.ir kai supykusi isdejau viska,tai nuo to laiko nelenda vsiskai.gal ir negraziai pasielgiau blush2.gif

-----------------------------------------

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(K.KEITE @ 2007 01 20, 12:52)
niekada nepalieku savo mazyles anytos prieziuroje. schmoll.gif ja nepasitikiu.nemoka elgtis bijau, kad nemoka ir priziureti.ji gyvena netoli musu,bet bendrauja su mumis mazai,ir dziaugiuosi tuo. thumbup.gif kai pirmas vaikas gime ji mane skaite nemoksla,kiekviename zingsnyje aiskindavo kad viska ne taip darau.ir kai supykusi isdejau viska,tai nuo to laiko nelenda vsiskai.gal ir negraziai pasielgiau blush2.gif

-----------------------------------------

user posted imageuser posted image

gal ir negraziai, bet uztat gal supras ir nebelis i aki drinks_cheers.gif
Atsakyti
Per 4m.ne karto nesu savo dukrytes palikus anytai,nes visiskai ja netikiu ir nepasitikiu!! Penktadieni buvom kaime ,o vaikas sako galvyte skauda,paziurejau-karsta!!! Pprasiau termometro,tai ai nezinau kur ir.t.t vaikas prisigalvoja!!! Kai pasakiau,kad tikrai karsta,prasau paieskokit-tada nuejo!!! Ir ka 38.5temp. O jai buciau palikus jai tai nezinia kaip galejo baigtis!!!
Atsakyti
oi ne, anytai tai tikrai ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dunja @ 2007 01 19, 23:52)
gyvena salia, tai turim beda, su mielu noru ja i negyvenama krasta issiusciau user posted image


100% pritariu, pas mane tokia pati situacija, negaliu pakęst kai pradeda aiškint, kad kūdikiui mamos pieno neužtenka, sako, duok karvės pieno. Nu tai kaip tokia pasitikėt doh.gif
Pastebėjau, kad su vyru dėl jo vis dažniau pradėjom pyktis. Va čia tai negerai. schmoll.gif
Bent už 100 km gyventu, tai būtų viskas paprasčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(juraga @ 2007 01 21, 13:57)
100% pritariu, pas mane tokia pati situacija, negaliu pakęst kai pradeda aiškint, kad kūdikiui mamos pieno neužtenka, sako, duok karvės pieno. Nu tai kaip tokia pasitikėt doh.gif
Pastebėjau, kad su vyru dėl jo vis dažniau pradėjom pyktis. Va čia tai negerai.  schmoll.gif
Bent už 100 km gyventu, tai būtų viskas paprasčiau  g.gif

neduok nieko schmoll.gif man irgi rekdavo kad vaika troskuliu noriu numarinti, kad karsta vasara vaikui vandens neduodu doh.gif juk mano pieno jam visiskai uztenka troskuliui numarinti thumbup.gif pati kai pieno savo neturejo, misiniiais serdavo, tai ir nenusimano apie nieka, o dar aki drasko user posted image
Atsakyti
as tai tikrai nepalieku schmoll.gif , nes maniske visko prisigalvoja: tai sokoladu pamaitint, tai apelsinai nuo kada vaikam negalima, tai vel ko...
Atsakyti
ir as noriu pasidalint patirtim apie usviene - mano vyras ja taip i vieta yra pastates ir prigrasines, kad ji net telefonu man paskambinti bijo, o kai paskambina tai pirmas 5min atsiprasineja, kad paskambino ir kad man trugdo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ateina pas mus i svecius i menesi karta, pabuna pora val ir uztenka thumbup.gif (cia taip kai vyras juroj, o kai namie, tai tada jam po 10 kartu skambina blink.gif ) , nors is darbo kiekviena diena vaziuoja pro sali rolleyes.gif palikt vaiko as kazkaip jai nesiverziu, nes zinau, kad nuo ranku nepaleis, o jei ir padetu ant kokios lovos, tai garantuoju, kad jis atsidurtu ant zemes blink.gif , nes ji kokiu telefonu uzsipliurptu!
ir dar man kazkaip labai pavydas ir savinikiskumo jausmas asiranda, kai vaiks pas ja ant ranku, o kai pasako savo firmine fraze "oi, koks musu vaikas" tai tada norisi gun_rifle.gif
nu ner ana bloga motera, nu bet kazkaip nelimpa man jinai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
o jum taip buna??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giedregie: 22 sausio 2007 - 01:09
Mano uosviene puiki moteris, mama su ja viskas gerai, bet savo mama as pasitikiu labiau, o ir Gustei su ja kazkaip smagiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedregie @ 2007 01 22, 02:08)
nu ner ana bloga motera, nu bet kazkaip nelimpa man jinai schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
o jum taip buna??? g.gif



Nu man taip ir yra, aš irgi sakau, gal ir neblogas žmogus, nu bet... g.gif Kažkaip tarsi kažką užslėpto galvoja, atrodo, kad visiems visą perpasakoja, nu nejauku, nejauku... schmoll.gif

Kažkox nepasitikėjimas jaučias, "o mėsytės neduosi", "o gal gert norėtų"?... doh.gif
Atsakyti
Pasitikiu kaip savim mirksiukas.gif
Atsakyti