Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

O aš savo anytai vaiko nei už ką nepalikčiau. Kažkodėl jos rankos ne tuo galu įstatytos, net nesitiki, kad pati 2 vaikus nesuluošinusi užaugino doh.gif
Apšalus buvau, kai moteriškė vos mėnesiuko mažulėlį nuo vystymo stalo staigiai už pažastų pakėlė! doh.gif Vargšo galvytė taip smarkiai loštelėjo, kad net mano vyras persigando ir puolė sūnų gaudyti verysad.gif
O ir šiaip... nei ji anūkams per didelę meilę rodo, nei norą juos pagloboti ar su jais pabūti. Ir ačiū Dievui! mirksiukas.gif Bent jau nereikia meluoti, kad anūkėlių jai nepaliekam dėl to, ano, trečio ir panašiai...... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 19, 12:25)
Man pasisekė, nes mano vyras vienturtis. Todėl jo tėvai šokinėja aplink vienintelę anukę, kaip aplink Kalėdų eglę biggrin.gif Ir dar prašo, kad dažniau paliktume. Tik man nesinori, jaučiu kažkokį keistą kaltės jausmą kai ją palieku, net trumpam.



Kažin ar nuo to priklauso, kad vienturtis. g.gif Ir aš vienturtė, ir mano vyras - vienturtis. Tai mano tėvai tikrai, kaip kažkokius pasaulio stebuklus dievina mergytes. wub.gif O anyta, ..., ji labai šalta. Lyg ir šypsosi, ir pritaria, bet... nu nėra tos tikros meilės, šilumos. Matyt, čia nuo žmogaus priklauso. verysad.gif
Atsakyti
na mano anyta gyvena kartu su mumis blink.gif kai vaikai nerėkia nezyzia tai naglai lenda ant ranku ima o kai tik suzyzia tai atheša ir palieka ax.gif nesvarbu ka aš darau ar tulike sėdžiu ar valgyti gaminu ar tvarkausi g.gif kitais atvejais nepatikiu savo vaikų schmoll.gif mūsų coliukė vos tik ji ima ant rankų tai kad dės rėkti blink.gif doh.gif anyta jau skundėsi kad coliukė jos nemyli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meilute20 @ 2007 01 11, 15:37)
o mano mamyte (vyro mama)as ja taip vadinu yra superine  thumbup.gif  ji kartais net per daug rupinasi mano mazyliais taip pat nepamirsta ir manes.visada padeda palaiko sunkiomis akimirkomis na ji pats nuostabiausias zmogus jai reiktu paminkla uz jos geruma pastatyti  bis.gif na nzn as su savo kaip sakoma antra mamyte rupesciu neturiu..GALIU TIK PADEKOTI JAI KAD JI TOKIA SAUNI KAD TIEK MUMS PADEJO IR TIEK SUTEIKE ZINIU... ACIU JAI  wub.gif

Nuosirdziai tau pavydziu, labai noreciau,kad ir as galeciau taip apie savaja papaisyt verysad.gif
Atsakyti
mano anytele ir gera, nu kaip sakoma kai kartu negyvni tai ir mielas esi, palikciau drasiai jai vaika zinau ne cyptelet neleistu, tik nesiotu ir buciuotu, bet paskui ri vel beda negali namie susitvarkyti, prie ranku pripranta, tai dabar sakau jei ji viena zaidzia nera ko lysti. rolleyes.gif , o anyta manes labia klauso tongue.gif
bet aisku visokiu buna momentu neveltui anyta-velnio pramanta, o marti - labai karti
Atsakyti
Uosviene dabar jau gera,nes matot turiu su jos sunum mergaite bigsmile.gif Bet pries kokius metelius,buvau jos akyse tik k.....,valkata,....ir visokia kitokia.Nes jos sunelis paliko kita panair pasirinko mane tongue.gif Bendrauju su ja,nes toks gyvenimas,bet savo dukriuko ne uz ka nepalikciau jei schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2007 01 17, 14:11)
Aš savo anyta ir nepasitikiu, bet tik dėl amžiaus, ji gali palikti kiemo vartus atidarytus, o uz ju gana judri gatve, jai atrodo, kad mano vaikas ten neis, o as kitokios nuomones, nezinia kas mazyliui saus i galva. Namie gali patiekti verdancia sriuba ar koki gerima, ji kazkaip nejaucia to karscio, gali imti puodus nuo virimo be sluostes, tas pats su stalo irankiais, peili dvimeciau iduot valgymui  (astru peili) atrodo normalus dalykas. Ir šiaip is vaiko reikalauja ne pagal jo amziu, visada nesveikas atrodo, nepamaitintas, vienu zodziu mes nemokam vaiko augint, ligoni auginam, o pas ja musu vaikas staiga pasveiksta, ir viskas kas gerai  tik pas ja. Del visokiu nieku siulo vaika pas medikus vest. Bet as jau ipratau prie to, toks jau jos budas, pradzioje sokiruodavo kiekvienas pasisakymas, nes iki siol nebuvau sutikusi tokio zmogaus. Labiausiai isiminiau ir niekad nepamirsiu kai nesciai man pasake, pamatysi ka reiskia augint nesveika vaika.




Nu aš net neturiu žodžių dėl to pasakymo paskutinio...Aš jos žmogum nepavadinčiau, moterim tuo labiau... ohmy.gif
Atsakyti
Aš savo mažylio anytai nepalikčiau. Ir ne todėl, kad ji jo nemylėtų, ar bloga jam linkėtų. Na, bet nepasitikiu aš ja kol kas ir viskas. Ji tokia mažytė, smulkutė. Man atrodo, kad išmes mano vaiką netyčia. doh.gif Plius vis prisimena ir man bando priminti visokių senų vaikų auginimo būdų. Kai bandėm jai paaiškinti, kad vaikui čiulptuko neduosim, nes jam jo nereikia, išvadino mus su vyru vaiko kankintojais. Atseit jam nuo to žandikaulis nesivystys. doh.gif blink.gif
Vat kai vaikas paūgės, tai paliksiu drąsiai, nes mano anyta buvo pradinių klasių mokytoja. Ji labai moka su vaikais užsiimti, knygeles jiems skaito, rašyti moko ir pan. Šitas tai man labai patinka thumbup.gif
O savo mama pasitikiu, nors meluočiau, jei sakyčiau, kad labai drąsiai pirmą kartą palikau su savo leliuku. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isida: 17 sausio 2007 - 21:44
QUOTE(Sandruliukas @ 2007 01 17, 13:30)
Uosviene dabar jau gera,nes matot turiu su jos sunum mergaite bigsmile.gif  Bet pries kokius metelius,buvau jos akyse tik k.....,valkata,....ir visokia kitokia.Nes jos sunelis paliko kita panair pasirinko mane tongue.gif  Bendrauju su ja,nes toks gyvenimas,bet savo dukriuko ne uz ka nepalikciau jei schmoll.gif

Mano situacija labai panaši. Labai pykomės, bet kai gimė dukrytė (mat, turi du anūkus), tai ją labai myli ir "nebevaro" ant manęs paskutiniais žodžiais. Palikti pas ją tikrai nepaliksiu, nes nežinau kuo primaitintą rasčiau, bet turiu dar tokią bėdą - ji nuolat kostinti ir visaip kitaip šniokščianti, o va sekmadienį lindo prie mažiukės veidelio, pūtė jai į nosytę. Labai nenorėjau konflikto iš naujo, bet jau šiandien manoji šnopuoja verysad.gif . Jaučiu, jei vyras kitąkart pats nepasakys, tai teks man mandagiai uždrausti, bet įsivaizduoju, kaip bus nepatenkinta. doh.gif
Atsakyti
mieliau vaikiuka anytai palikciau nei savo mamai. ziauriai skamba blink.gif bet kazkaip mano mama laaabai issiblaskiusi, jauciu kad butinai nesuziuretu. nors mus tris kazkaip uzaugino biggrin.gif . o anyta- auksinis zmogus. tik yra kita beda- gali perdaug nucackinti... ai, geriausia patiems vaikus auginti
Atsakyti
viespatie aukstielninkas, nei uz ka tai burtininkei-samanei vaiko nepalikciau, pamisusi del zoliu, nugirdys vaika varnalesom. gyvena salia, tai turim beda, su mielu noru ja i negyvenama krasta issiusciau user posted image
Atsakyti
lotuliukas.gif o as su mielu noru palieku....bet svarbiausia matau,kad vaikas patenkintas....gaila,kad gyvenam toli nuo uosviu,bet grizus atostogoms ar jiems atvaziavus i svecius ,anyta gali net varle pavaidinti,kad tik anukui itiktu..... lotuliukas.gif
pasitikiu 100 procentu..... thumbup.gif
Atsakyti