Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

QUOTE(Jacina @ 2007 01 09, 16:55)
apie anyta geriau nieko nerasysiu, nes dar ir is forumo ismes ph34r.gif  smile.gif


bigsmile.gif Tai nori pasakyt, kad kas nors dar ziauriau su tavo anyta? Įdomu įdomu... clap.gif

Papasakok, arba bent užsimink, ar ir tau noris savo anyta gun_rifle.gif ?
Atsakyti
biggrin.gif na jei kas leistu thumbup.gif Pas mus dabar tokia situacija, kad net vyras su savo tevais nebendrauja, na tiksliau jie yra ne biologiniai tevai. Tai va, jis visa gyvenima jiem dirbo, kale babkes, vergavo nuo ryto iki vakaro. Is manes bande irgi tai padaryt protest.gif O, kai suzinojo,kad laukiuose, pasistenge atsikratyt musu, susibardami, nes pagalvojo,kad neduok Dieve cia dar ir padet mum reiks smile.gif Bet kadangi mudu su vyru rankas, kojas turim, duonai uzsidirbsim, tai iskele nosis isejom is ju. Ir daug zmoniu yra, kurie mus palaiko,nes zino mano uosvius. Zodziu be ju daug geriau gyvenam. Va, kad pripyliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jacina @ 2007 01 09, 17:18)
biggrin.gif  na jei kas leistu thumbup.gif  Pas mus dabar tokia situacija, kad net vyras su savo tevais nebendrauja, na tiksliau jie yra ne biologiniai tevai. Tai va, jis visa gyvenima jiem dirbo, kale babkes, vergavo nuo ryto iki vakaro. Is manes bande irgi tai padaryt protest.gif  O, kai suzinojo,kad laukiuose, pasistenge atsikratyt musu, susibardami, nes pagalvojo,kad neduok Dieve cia dar ir padet mum reiks smile.gif  Bet kadangi mudu su vyru rankas, kojas turim, duonai uzsidirbsim, tai iskele nosis isejom is ju. Ir daug zmoniu yra, kurie mus palaiko,nes zino mano uosvius. Zodziu be ju daug geriau gyvenam. Va, kad pripyliau smile.gif


Na jo, gražiai tu mane apdėjai... yahoo.gif Tavo uošviai - o lia lia doh.gif

Bet laikykitės console.gif (Ka manau ir taip puikiai darot thumbup.gif )
Atsakyti
QUOTE(*Lina* @ 2006 06 26, 21:45)
matai, mano anyta dedasi visų galų meistre blink.gif pas juos kaimynuos yra berniukas beveik vienuolikos mėnesių ir sveria 12,5 kg,tai ji aiškino kad jis toks storas nes jam lengvas daunizmo sindromas doh.gif  doh.gif
o savo mamai aš palieku vaiką ir visai dėl nepergyvenu ,nes ja visiškai pasitikiu mirksiukas.gif



Lina, akivaizdu, kad tavo anyta pikta moteris. negana to, kad ji kažkurį vaikutį išvadino silpnapročiu (o gal net taip nėra), tai reikia manyti, kad dar ir tau papriekaištauja ta ar panašia linkme. kas per charakteris. įsivaizduoju, kad net ir ramiausią žmogų tai turėtų veikti.

nekreipk dėmesio, psiūlyk paskaitinėti SM temą didelis vaikučių svoris, ji būtų nuginkluota, ten visi dičkiai, linksmi, sveiki ir šaunūs.
Atsakyti
O aš turiu nuostabią anytą ir jai vaikutį patikiu ramia širdim rolleyes.gif Gyvenam kartu su ja tai mus vakarais iki parduotuvės išleidžia ar šiaip kur. Nors ilgiau kaip 3 val nepaliekam, nes pati maitinu cool.gif O savo mamai dar nesu palikusi, nes gyvena kitame miesto gale ir vebuvo poreikio biggrin.gif bet šiaip manau palikčiau tongue.gif
Atsakyti
Mes savo mažutės anytai nepaliekame. O ji ir pati nerodo labai didelio poreikio bendrauti su savo anūkėle. Mums jau mėnesis ir 19 dienų, o ji buvo aplankyti ligoninėje vieną kartą ir matė anūkėlę kartą,kai buvome per Kalėdas pas ją nuvažiavę. Nors gyvena tame pačiame mieste, ir nesugeba aplankyti. Mano mamai paliekame ramia širdimi mažytę. Ji patiper savaitę atvažiuoja pora kartų, nebegali iškęsti nepamačiusi anūkėlės.
Atsakyti
Aš savo mama irgi labai pasitikiu (ir tėčiu ax.gif ). Kai jiem palieku savo džiaugsmą, tai jie ir linxmi būna su juo pabuvę, ir mažylis linxmas thumbup.gif

o kai anyta žiūri - ir pati nusivarius būna (nors amžius kaip manos mamos), ir mažylis mūsų labai pasiilgsta... blink.gif Gal čia nuo požiūrio viskas priklauso?.. g.gif
Atsakyti
po saviskes zodziu"reik myleti ir lepinti ne vaiko ,o vyra,nes vyras nepaliks,o vaikas paliks" as nusprendziau saviskiai maziuko nepalikti,o dar tias jos kaltinimas,kad jos neatsiklausus gimdziau(siutina)bet jau gerai,nebereaguoja i mane kai vyras ja apsauke biggrin.gif ...maniskiam mano mama atrodo auksine,palyginus su jo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano anyta,tai labai gera moteris.Man patinka,kad ji nesikisa i musu gyvenima ir nekomanduoja thumbup.gif .Leliu be problemu galiu palikti tiek anytai,tiek savo mamai....
Papildyta:
QUOTE(Mama_anarchija @ 2006 12 19, 13:25)
Man pasisekė, nes mano vyras vienturtis. Todėl jo tėvai šokinėja aplink vienintelę anukę, kaip aplink Kalėdų eglę biggrin.gif Ir dar prašo, kad dažniau paliktume. Tik man nesinori, jaučiu kažkokį keistą kaltės jausmą kai ją palieku, net trumpam.

O kas del kaltes as irgi jauciuosi kalta,kad nors trumpam ja palieku....
Atsakyti
biggrin.gif o as is principo nepalikciau,nes anyta yra pripletkinus mano vyrui ant manes ir siaip dideliu simpatiju man nejaucia.o as esu kerstinga ir nebijau to pripazint ax.gif
Atsakyti
Mano su anyta santykiai, na, kaip čia pasakius... man juokingi. Mane juokas ima, kai ji atvažiavusi pirmą kartą aplankyti savo anūkėlės ne apkabino, pabučiavo, pamylavo, bet..... refleksus pradėjo tikrinti. swoon.gif (na ji yra gydytoja, bet vis tiek man keista iki galo). Nesijaučia iš jos šilumos, pvz., kaip mano mama su anūkytėm šiltai bendrauja.
Ir šiaip, jau mums poryt 7 mėn., o anyta nėra žaisliuko lialkai padovanojusi. blink.gif Ji tik butą nupirko ir teigia, kad tai bus anūkei. Aš neesu tokia materialistė. Man norisi šiltai bendrauti čia ir dabar, nudžiugint vaikiukus tuo, ko jiems reikia dabar. 4u.gif
Tai ir mūsų santykiai tokie - kaip marčios ir anytos - ne per daug artimi, mandagiai šalti. verysad.gif
Atsakyti
o mano mamyte (vyro mama)as ja taip vadinu yra superine thumbup.gif ji kartais net per daug rupinasi mano mazyliais taip pat nepamirsta ir manes.visada padeda palaiko sunkiomis akimirkomis na ji pats nuostabiausias zmogus jai reiktu paminkla uz jos geruma pastatyti bis.gif na nzn as su savo kaip sakoma antra mamyte rupesciu neturiu..GALIU TIK PADEKOTI JAI KAD JI TOKIA SAUNI KAD TIEK MUMS PADEJO IR TIEK SUTEIKE ZINIU... ACIU JAI wub.gif
Atsakyti