Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Pradzioje, tik gimus vaikeliui, mano anyta uzverte patarimais. Kai kurie labai padejo, kai kurie isvis absurdiski atrode. Jai atrode, kad as nemoku, nesugebu pasirupinti vaiku, imdavo ji ant ranku vos tik pravirks, pastoviai siule duot arbateliu ir pan. Jei vyras nueidavo pas uosvius vienas, ji klausdavo, ar as duodu vaikui valgyt? doh.gif Gerai, kad vyras buvo mano puseje, patare nekreipt demesio ir dayt kaip as manau esant teisinga. Ir is tiesu, pamaciusi, kad anukelis auga sveikas ir laimingas, "nusiramino", aisku teko pora kartu rimtai pakalbet. Bet dabar kisasi i vaiko auklejima minimaliai. Sutariam gerai, ir vaikas ten mylimas ir laukiamas.
Atsakyti
Mano uosviene yra super! clap.gif Kai dar laukiausi, tai ir rubeliu pripirko, bet nesiule ikyriai - tiesiog issirinkau, kurie patiko, kitus grazino. Ir patarimu labai geru duoda, labai ziuri, kad tik sveika maista dukryte valgytu, zaidimus zaidzia, kartu groja. Zodziu, moka uzsiimti su vaiku. Ir kai paprasau pabuti, pusdieni visada sutinka, tik visai dienai neapsiima - per sunku jai, nes turi problemu su sveikata. Bet tokiu atveju mano mama i pagalba atskuba. :rolleyes:Savo anyta ir mama pasitikiu 100%! clap_1.gif Aisku, pries paliekant, pravedu "instruktaza" ka duoti valgyti, kaip geriau uzimti, kaip migdyti. Taip man ramiau buna isvaziuoti.
Atsakyti
youste, noreciau ir as tokia uosviene turet. Na, tiksliau, gaunasi taip, kad as neleidziu jai tokiai but. Siulesi kelis kartus dukryte paziuret, bet as vis atsisakau. Tai jauciu, kad papykusi dabar. siaip ji nesikisa i auginima ir neaiskina ka ir kaip daryt, tik kartais nusistebi, kad maitinu MP ir nieko daugiau neduodu.
O siaip problema ta turbut, kad ji toliau gyvena, o mama visai salia ir as kazkaip labiau ja pasitikiu... ax.gif
Atsakyti
neduok dieve tokios uosvienes,kaip mano..truputi persistengia,nori kad auginciau leliuka pagal ja..
Atsakyti
Pirma karta anytai dukryte palikau 1 val, kai jai buvo apie 7 men, bet gryzusi radau uzsiverkusia baisiai todel sakiau, kad daugiau nebepaliksiu 4u.gif Bet kartais nieko kito nelieka kaip tik skambinti anytai, kad atvaziuotu paziureti mazes (jau 2 kart taip buvo) ir jau kai 9 men, visai neblogai, bet tik neilgam, max 2 val tinka. lotuliukas.gif Nes poto gali buti dudos doh.gif
O savo mama manau, kad kiekviena is musu labiau pasitikim 4u.gif As savo dar nebuvau palikusi, nes baisia dirbantis zmogus yra, bet jau kai ateinam i svecius ar ji pas mus, turiu laisvo laiko tikrai. bigsmile.gif
Atsakyti
Aš tikrai nepasitikiu, kai buvau vieną kartą palikus porai valandų (žiauriai reikėjo) tai sūnų radau užmigdytą ir paguldytą ant vystymo lentos (ant lovytės) blink.gif . O jei būtų nusiridenęs? Kitam kambary tai nepamatysi. O mama tai 110%, galėčiau užsimerkus palikt. Labai gerai jie sutaria thumbup.gif Vaikis būna net ramesnis, nes su juo vis šneka, liūliuoja čiučiuoja ir t.t. smile.gif
Atsakyti
as ir savo anyta nepasitikiu, ir nei karto nebuvau palikus schmoll.gif nes ji tokia atrodo žiopla verysad.gif , toks vaizdas kad pati vaiku neauginus, nei paimt normaliai nemoka, ir lelytei mano nelabai patinka, nes jau tokia perdėtai "saldi". kai atvažiuoja ir maniške miega tai būtinai turi prikelt. nervai tik jama

o savo mamai tai drasiai palieku thumbup.gif liuks mamukas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Imute: 22 gruodžio 2006 - 18:57
QUOTE(irmusia @ 2006 12 21, 18:23)
O savo mama manau, kad kiekviena is musu labiau pasitikim  4u.gif

Auksiniai zodziai biggrin.gif ,mes su vyru nesenai palikom,tik i parduotuve nulekem ir atgal blink.gif Ziuriu mano kudikelis i vilnoni kombinezona ikistas fool.gif ,o namas tai gerai pasildytas sakyc bash.gif,nu o mamka mano irgi kokiu ''bajeriu'' pameto,paskutini syki vos neapsivoziau,vaikas kumsti sau ciulpia, atvare mamka-vaika uz rankyciu paeme ir pakele nuo lovos aukstyn ohmy.gif Sako taip kudikius i baseina metydavo uz ranku paeme bash.gif.Pagrindinis veikejas liko patenkintas lotuliukas.gif As tai paprasiau,kad tokiu akrobatiniu triuku daugiau nebutu.Bet saviske visvien labiau pasitikiu.Anyta nors ir vyro mama,bet visgi svetimas zmogus.
Atsakyti
Niekada nesu turėjus jokių problemų su uošviene, visada kai tik reikia galiu kreiptis tiek į savo mamą, tiek į vyro mamą visada padės kiek galės bigsmile.gif
Atsakyti
O aš tai papasakosiu apie savo anyta... Mus prispyre (o kad taip jum nepasitaikytu) reikalas paprašyt, kad anyta i svecius pagyvent atvaziuotų iš kito miesto (atrodė tokia nieko motera... nu tik atrodė), nes pradėjau dirbt anksčiau nei tikėjaus, o mažuliui buvo tik 10 mėn. verysad.gif
Tai negana to, kad visi tokie "tai ka tu jam to neduodi", "tai ka tu ano nedarai..." Dar uz mano vaika kalba "sakyk, mamyte, man dabar salta". Siutino mane kaip tik galėjo doh.gif
Bet taurė persipildė kai mano mazutis sloguot pradėjo ir nesidavė nosytės išvalyt, o aš girdėjau, kad jei nevaloma - gali sinusitas būt, tai mes, plyštančia širdim su vyru mažiuką prirėmę valėm (juk gero norėdami 4u.gif ), jis, aisku verkė. Ji išėjo iš kambario ir sako : "mes taip savo vaikų nekankinom" doh.gif . Nu žo, po to kai gerą porciją nevilties išverkiau, vyras paguodė, sakė, kad aš teisi ir t.t

Bėda ta, kad dabar nebegaliu jos gerbt...Esu įsižeidus, tik gaila vyro, kuris jaučia dėl mūsų įtampą... verysad.gif
Papildyta:
Tiesa, dabar žinoma ji kartu nebegyvena thumbup.gif

blush2.gif
Atsakyti
apie anyta geriau nieko nerasysiu, nes dar ir is forumo ismes ph34r.gif smile.gif
Atsakyti
Paskutiniu metu mano uošvienė pasitaisė, arba aš subrendau ir nebereaguoju į kaikurias replikas...Tiesiog neturiu nei laiko nei noro su ja nesąmonėm užsiimt...Pčioj pradžioj būdavo visokių nesamonių, bet neapsikentusi gražiuoju pasakiau, kad tai mano vaikas, tai ir mano taisyklės mirksiukas.gif ...Gal ir nepatiko kas, bet čia tik jai spręsti.....Bet žinot moteriškės pas mane dar kitas reikaliukas yra, reiktų čia dar užvest kitą temą apie UOŠVIUS(uošvienės vyrą tongue.gif ), nmes pas mane tai neduok tu dieve....Mat žmogelis turi įmonę ir savo darbuotojus tai dar visom pastangom bando ir mane ten įkišt(mat ten visaa giminė pas jį dirba)...Griežtai pasakiau, kad ieškosios pagal specialybę darbą tai kaip supratu įsižeidė...Nu bet čia ne ta tema tai nekišiu jos kur nereikia mirksiukas.gif
Atsakyti