Įkraunama...
Įkraunama...

Uošvienė

Nežinau tokios temos neradau, o gal kiek ir tingėjau ieškot... blink.gif Tai klausimukas toks, kad ar pasitikite uošviene/anyta palikdamos vaikutį porai valandų ar visai dienai?Kalusiu dėl to, kad paskutinį kartą labai suabejojau savosios atsakingumu... doh.gif 3 mėnesių dukrytę buvau palikusi porai valandų ir ką gi radau ją... pasodintą tarp pagalvių... : bash.gif Nu žinot suprasčiau jei būtų vaikų neauginusi, bet turiu stiprų, drūtą vyrą jos dėka(turbūt)... g.gif .Taigi papasakokit kaip jums su tom uošvienėm/anytom???
Atsakyti
uosvienes, anytos, vienu zo - seneles tikrai nenori nieko blogo maziukui. tiesiog jos savo vaikus augino kitaip.
as pati savo mamai aiskinu ka ir kaip daryt, nes ji augindama mane daug ka dare kitaip.
ir sakyciau vertetu bent pasistengt pasitiket tom senelem. jos, manau, geriau nei kokia svetima aukle
Atsakyti
Mano uosvienike tai l. puiki moteris, pirma karteli buvo kiek baisoka palikti, bet jau poto ji igavo mano pasitikejima, nes tikrai dukrytei maciau kad su ja gerai, beto uosviene laikosi visu mano nurodymu, skambina klausia ka daryti, jei pamirsta kada reikia duoti valgyti, na zodziu manoji puiki aukle, kai to reikia... mirksiukas.gif
Atsakyti
Tomike, nesijaudink del to sodinimo. Jei vaikas dar nepasirenges sedeti, jis pats nuslinks nuo pagalviu. O jei pasirenges - papildoma manksta jam nepakenks mirksiukas.gif As savo kinderi irgi pries menesi (kai jam buvo 3.5 men.) pradejau remti pagalvemis. Labai jau tas kleckas norejo vazinetis vezime ir pasauli stebeti doh.gif

Nereikia taip is karto uzsipult senosios kartos. Juk ne visada ju taikyti auginimo metodai yra prastesni uz siuolaikinius mirksiukas.gif

Man pvz. senieji maniezai labai patinka. Tie, kur ne tinkline medziagele sonai aptraukti, o paprastu tinklu (kur tinklo akys mazdaug 4x4 cm). Uz jo kabindamasis vaikas ir atsisest, ir atsistot greiciau ismoksta. Ir tarybiniu laiku barskuciai patogesni vaikui negu kai kurie siuolaikiniai tongue.gif Aisku, yra ir nepakeiciamu siuolaikiniu zaislu, bet nereikia peikti be isimties visko, kas buvo anksciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
aš saviške visiškai nepasitikiu,ji pastoviai man priekaištauja,kad aš tą ar aną blogai darau,taigi vaiko jai tikrai nepalikčiau ir ji mano nurodymų tikrai neklausytų schmoll.gif schmoll.gif jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t
Atsakyti
QUOTE(linciuxx @ 2006 06 26, 16:36)
jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t


Čia, aišku, irgi lazda perlenkta.
Įdomu, ką ji pasakytų apie mano vaiką, kuris sveria 7200 (ūgis 71) būdamas keturių mėnesių g.gif biggrin.gif Kaip man jį sumažint? g.gif
Atsakyti
va va va aš irgi norėjau parašyt, kad mūsiškė tik ketvirtą mėnesį eina, o jau virš šešių kg, o dėl anytos, na pas mane ji velnio pramanyta, galima sakyti visais gyvenimo aspektais, bet nesiginčiju ir nediskutuoju aš su ja palinksiu galva ir gerai, o dėl palikimo tai už jokius pinigus nepalieka mano vyras, tai turbūt ir pasako viską 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linciuxx @ 2006 06 26, 19:36)
aš saviške visiškai nepasitikiu,ji pastoviai man priekaištauja,kad aš tą ar aną blogai darau,taigi vaiko jai tikrai nepalikčiau ir ji mano nurodymų tikrai neklausytų schmoll.gif  schmoll.gif jei Ugnytė atrodo per stora,tai liepia dažniau vandenuką duot nei pienuką ir t.t



niu cia tai geras blink.gif
maniskei 1 men svere 6kg! nes gime ne mazute blush2.gif tai ji man isvis pasiulytu nemaitint vaiko doh.gif g.gif
viskas priklauso nuo zmogaus. o sakykit, cia jus taip apie anytas. o kaip su jusu paciu, mamytes, mamom??? visgi yra skirtumas - anyta ar mama. ax.gif
Atsakyti
As savo mamai ir teciui ramia sazine palieku maziu, nes zinau, kad nieko neleistino nesugalvos padaryti ir jis su jais tikrai gerai jauciasi thumbup.gif . O vat uosviene... gerai, kad gyvena kitam mieste. Aisku, tai nepatikrinta ir vaizda susidariau is kalbu ir kai kuriu veiksmu, bet... As iki siol maitinu pati ir tik neseniai pradejau primaitinti, o ji man vos jau ne nuo pirmo menesio, kai atvaziuoja, pasakoja, kaip ji savo sunu maitinu klijukais, kaip gerai buvo, tipo, gal ir tu pabandyk, galiu pamokyti issivirti blink.gif . Vis sakydavau, kad gal veliau ir taip issisukdavau, bet tikrai neduosiu nei jokiu klijuku, nei dar kokio velnio, kai vaikui pilnai uzteko mano pieno, o dabar jau valgo tyreles.
Beje, ir maniski laike pasodinus, kai jam dar buvo ankstoka. Tada mes ji dar tik pasodindavom ir po minutes paguldydavom, o ji ramia sazine pasisodino ir laike, kol nepasiemiau
Vienu zodziu, nepalikciau as jai savo vaiko
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2006 06 26, 19:17)
Čia, aišku, irgi lazda perlenkta.
Įdomu, ką ji pasakytų apie mano vaiką, kuris sveria 7200 (ūgis 71) būdamas keturių mėnesių  g.gif  biggrin.gif  Kaip man jį sumažint?  g.gif

matai, mano anyta dedasi visų galų meistre blink.gif pas juos kaimynuos yra berniukas beveik vienuolikos mėnesių ir sveria 12,5 kg,tai ji aiškino kad jis toks storas nes jam lengvas daunizmo sindromas doh.gif doh.gif
o savo mamai aš palieku vaiką ir visai dėl nepergyvenu ,nes ja visiškai pasitikiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš irgi savo mama labiau pasitikiu, praktiškai visu 100%.Dabar kai buvo sesija(mokausi neakiuvaizdžiai),dukrytę stengdavausi palikt mamai, arba esant bėdai sesei(jai 18 m).Tai palikdama sesei esu garantuota, kad viską atliks pagal mano nurodymus.Ji be galo tvarkinga pana, tad zinau, kad dukra visada sausa, iš švaraus buteliuko pamaitinta(vieną kartą teko uošvienę mokint, kad prieš kiekvieną maitinimą reikia buteliuką išplaut, nes netyčia buvau pagavusi verysad.gif )...
Atsakyti
Vyro mama gal ir darytų kai ką savaip, bet nemanau, kad blogo norėdama. Juk savo vaikus užaugino ir išties neprastai išauklėjo. Tik, kad gyvena ji kitame Lietuvos pakrašty... O savo mama tai visiškai pasitikiu, vyras atrodo irgi.
Atsakyti