Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(izabela @ 2006 10 07, 21:34)

tarp kitko,tavo ir mano sunus gime ta pacia diena( 02.09.) ir ta pati menesi,tik mes metais vyresni biggrin.gif
Papildyta:



biggrin.gif lotuliukas.gif

Va turim vietoj ausų gydytoją, bet labai rimtą. Tai Marijų pas jį ir vedu dėl ausų problemų nors ir brangu... Bet jau kuris laikas ausys tvarkoj, ir dėl adeniudų kol kas laukiam. Gal nereikės ir operuot.
Stomatitas jau pagerėjo, o gydau pati.. blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(migliux @ 2006 08 25, 11:43)
Neskaičiau visos temos, galbūt jau tavo problemos nebeliko, bet mes irgi buvom susidūrę su šita problema ir tik visai neseniai ją išsprendėm. Mano sūnus (dabar jam 7 metai) nuo 2 metukų labai sirgo: 1 savaitę darželyje, mėnesį namie ir taip visą laiką iki 6 metų. Bandėm bronchomunalį, druskų kambarius, bet nepadėjo, pinigai kaip į balą. Bet praeitą rudenį išoperavom adenoidus. Dar pradėjau jam duot limfozilį ir nuo to laiko per metus sirgo tik 3 kartus: 2 kartus buvo kosulys ir dar  vėjaraupiai. Manau kad mūsų ligų priežastis ir buvo adenoidai. Be to stengiuosi gydyti natūraliais metodais ir homeopatiniais vaistai. Žinoma, manau jau ir amžius toks kad iš ligų išaugo. Bet buvo laikas kai gydytojas pasakė: jei vesit į darželį, tai sugadinsit vaikui sveikatą visam gyvenimui  doh.gif
Dukra sveikesnė iš prigimties

Nepergyvenkit, mamos, visi mazuliukai isiserga ir viskas buna thumbup.gif . Galiu is savo patirties pasakyti, nes buvau tas vaikas, kuris pats neauga - mane reikejo intensyviai auginti. Persirgau viskuo, kas buvo imanoma, isskyrus kiaulyte. O didziausiam visu „dziaugsmui“ dar ir alergija visiems zydintiems augalams atsirado. Bebaigiant pradine, issireikalavau, kad namuose atsirastu katinas (jam dabar jau 10 metu.), daug buvau gamtoje, mama man prasant ir soda nupirko wub.gif . Nuo 10 metu angina nebesirgau, turbut todel, kad grasino operuoti blink.gif Is tiesu tai buvau ivariai gydoma ir kartais vargses pediatres nebezinojo, ka su manimi daryti. Dabar jau manoma, kad tokias alergijas kaip mano isprovokuoja tam tikri medzigu aykaitos sutrikimai, kurie dazniausiai buna isaugami biggrin.gif Be abejo, homeopatiniai preparatai labai padejo, bet labiausiai - galimybe dziaugtis ir daug juoktis biggrin.gif Sypsokites savo ligoniukams kuo daugiau ir jie uzaugs dideli dideli, sveiki ir labai labai grazus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(izabela @ 2006 10 07, 21:49)
Su tais adenoidais vargstam ir mes,gali tekt ateityje juos ispjaut verysad.gif ,nors paskutinius pora metu lyg ir geriau ,bet tokios galimybes neatmeta musu gydytoja .
Kuo gydai stomatita?


Pirmiausia ramunėlių arbata. Po to yra tokie Faringosept, ir dar Daktarin gelis. Kiek perskaičiau apie stomatitą, tai dar galima šaltalankio duot ir sodos tirpalu skalaut. Bet aš ir taip sunkiai šituos skanius įkišu, o jei reiktų dar karčius duot, tai... doh.gif O šiaip nuo sodos vaikus ir šiaip vimdo, tai kam kankint. O situacija tikrai gražėja.
O ramunėlių arbatą geria, nes šiaip aš jam nuo gimimo arbatas daviau be cukraus iki dabar. Ir nieko, kartais, labai retai duodu su medum.
O tie adenoidai pas mus ir kaip parako statinė, vis laukiam ir bijom...
Atsakyti
QUOTE(lindamm @ 2006 10 08, 00:52)
Pirmiausia ramunėlių arbata. Po to yra tokie Faringosept, ir dar Daktarin gelis. Kiek perskaičiau apie stomatitą, tai dar galima šaltalankio duot ir sodos tirpalu skalaut. Bet aš ir taip sunkiai šituos skanius įkišu, o jei reiktų dar karčius duot, tai...  doh.gif O šiaip nuo sodos vaikus ir šiaip vimdo, tai kam kankint. O situacija tikrai gražėja.
O ramunėlių arbatą geria, nes šiaip aš jam nuo gimimo arbatas daviau be cukraus iki dabar. Ir nieko, kartais, labai retai duodu su medum.
O tie adenoidai pas mus ir kaip parako statinė, vis laukiam ir bijom...

As delto ir klausiu,kad girdejau,jog labai gerai su saltalankiu aliejum tept burnyte,o gal dar ir duot,gerai nebepamenu,bet matau pati netingi pasiieskot info thumbup.gif
pries keturis metus pati sirgau stomatitu doh.gif ,temp. buvo 38-39 ,vaistai kuriais liepe tepti slykstesni uz slykscius,bet sako vaikams lengviau praeina,nes liga labiau vaikiska kaip vejaraupiai.
Linkiu kuo greiciau 4u.gif pasveikt,es bet kokiu atveju liga si tikrai labai nemaloni
Atsakyti
Adenoidus išpjovėm, kažkiek geriau buvo apie pusmetį, o paskui vėl tas pats - jie atauga. Bet LOR gydytoja būdavo kai nueini su sergančiu vaiku, tai viską priskirdavo adenoidams, atseit kol neisoperuosit kitaip nebus, tol sirgsit ir t.t. Sutinku, išvešėję adenoida apsunkina kvėpavimą ir t.t., bet esu girdėjusi nemažai ir kitų nuomonių, kad jų operuoti nereikia, tai vaiko traumavimas ir pan.

Yra kas ir prieš skiepus nusistatę, mes tai kiekvienais metais abu vaikus skiepijame nuo gripo(mūsų vaikai vyresni, mažiukams dažnai sergantiems nežinau nuo kelių metų galima), gal sutapimas, bet serga mažiau.
Atsakyti
Auroryte,uzjauciu tave ir kuo puikiausiai suprantu,nes mano panele(dabar jai 9m.) pradejo sirgti nuo 6men. ir tai tesesi iki 6metu doh.gif Kaip ir tu sakai,mums buvo tos pacios ligos-angina,kosuliai,bronchitai ir ko tik mes nedarem doh.gif ir liaudisku priemoniu bandem ir vaistais gydemes ,ir saugojom kaip beismanydami,nepadejo niekas schmoll.gif I darzeli vos pradejom leisti,pamatem,kad nieko nebus,nes paeidavo tik savaite, ir dvi savaites gydydavomes blink.gif tai ir nebeleidom,nes as su ja galejau buti namuose iki mokyklaos thumbup.gif
Karta buvom sanatorijoj kai jai buvo 4m.,po to kiekviena vasara pabudavom prie juros,nes visi sakydavo,kad tai vaikams padeda,nieko panasaus schmoll.gif sirgom sirgom,kol isaugom bigsmile.gif tikrai isaugom,nes dabar stebiuosi,kad visi seimoje sergam,o ji vienintele isvengia ligu thumbup.gif nesakau,kad niekad nebeserga,bet i metus pora kartu,tai jau man tas pats ,kas nieko po to,ka teko isgyventi tuos 6metus doh.gif
Turekit kantrybes ir laukit,nes kai man anyta prikaisiodavo,kad nesaugau,o kiti dar pasiulydavo grudintis,tai man siutas suimdavo,nes labiau saugot buvo nebeimanoma,o apie koki grudinimasi kalbet,kai jinai sugebedavo susirgti basom kojom i tualeta nakti nuejus doh.gif arba su saltu vandeniu nusiplovus rankas doh.gif
Sekmes jums ir kantrybes,aisku ir sveikateles kuo daugiausiai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijja: 09 spalio 2006 - 11:04
Man drauge patare vaikui girdyti Tianshi vaikisko kalcio preparata. Tipo naturalus ir gerai isisavinamas. Sudetyje yra ir daugiau ivairiu vitaminu. Kaip suveiks, dar nezinau, nes tik savaite kaip geriam. Beje, jis l.brangus ir nera labai skanus, bent mano sunus ji geria sunkiai.
Atsakyti
Sveikos, mamos! Noriu pasidalinti šiek tiek netradiciniu požiūriu. Nebūtinai visuomet, bet labai dažnai standartinių vaikiškų ligų (peršalimas, tymai, kvėpavimo takų uždegimai) priežastis slypi vaiko perkrovime išorinio pasaulio įspūdžiais. Kai suaugę vaikus per anksti apkrauna intelektualiniu vystymu, įvairiausia veikla, tai vaikas gauna tokią dozę įspūdžių, kad nebeturi kada jų "suvirškinti". Tarsi visą laiką įkvepia, įkvepia, o iškvėpti nepakanka laiko. Tokiu būdu yra sutrikdoma vaiko vidinio vystymosi eiga, pritrūksta energijos fiziniam vaiko kūno konstravimui - augimui ir organų formavimui. Organizmas šią problemą išsprendžia paprastai - vaikas suserga. Nes tik sirgdamas jis gali "iškvėpti", turi laiko sukaupti reikiamą gyvybinių jėgų kiekį. Kai vaikas pernelyg dažnai serga, permąstykite ar jis nėra perkrautas įvairiausia veikla (būreliai, mokyklėlės ir pan.). Duokite jam tiesiog daugiau laiko pabūti vienam, pažaisti, sumažinkite jo gyvenimo tempą. Garantuoju, kad daugiau nei 50% atvejų ši problema sumažės:).
Audronė, "Taškuota mū".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aucyte: 18 spalio 2006 - 15:13
Pritariu Aucytei. Ir dar galvoju, kad kartais mamos per daug rūpestingos(ne kaip skamba), bet pati tokia buvau, augindama pirmą dukrą. Pati būdavau nuolatiniam strese, kojos atšalo - tikriausiai sirgs; nugara sukaito -užmigus jau einu žiurėt ar dar nekaršta. O jau kai susirgdavo, tai sirgdavom abi - aš nervais smile.gif , dukra virusais. O kai pasigimdžiau antrą dukrą, jaučiausi žymiai ramesnė. Ir dar, galvoju, jau nuo 2 metų vaikas tikrai žino, jam šalta, ar ne. Netuloju vaikų. Sušala - apsirengia pačios. Va ir dabar jau sausis, o maniškė (5m.) po kambarį laksto basa, jai tipo vasara dar. O kai jau kojos sušala, maunasi tapkes (tiesiog kojinių taupymo programa!). Išsimaudžius lekia rengtis šlapia į kambarį. Toks ji jau vaikas. Bet esmė tame, kad pirmąjai dukrai aš net tokių minčių neleisdavau turėti- po kelnėm getros, dar kojinės, kepurė su raišteliais ir t.t. Rezultatas - mama be streso - ligų mažiau. Paskutinį kartą sirgo 2005m. rudenį (tfu, tfu, tfu) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(urtea @ 2007 01 06, 02:00)
Pritariu Aucytei. Ir dar galvoju, kad kartais mamos per daug rūpestingos(ne kaip skamba), bet pati tokia buvau, augindama pirmą dukrą. Pati būdavau nuolatiniam strese, kojos atšalo - tikriausiai sirgs; nugara sukaito -užmigus jau einu žiurėt ar dar nekaršta. O jau kai susirgdavo, tai sirgdavom abi - aš nervais smile.gif , dukra virusais. O kai pasigimdžiau antrą dukrą, jaučiausi žymiai ramesnė. Ir dar, galvoju, jau nuo 2 metų vaikas tikrai žino, jam šalta, ar ne. Netuloju vaikų. Sušala - apsirengia pačios. Va ir dabar jau sausis, o maniškė (5m.) po kambarį laksto basa, jai tipo vasara dar. O kai jau kojos sušala, maunasi tapkes (tiesiog kojinių taupymo programa!). Išsimaudžius lekia rengtis šlapia į kambarį. Toks ji jau vaikas. Bet esmė tame, kad pirmąjai dukrai aš net tokių minčių neleisdavau turėti- po kelnėm getros, dar kojinės, kepurė su raišteliais ir t.t. Rezultatas - mama be streso - ligų mažiau. Paskutinį kartą sirgo 2005m. rudenį (tfu, tfu, tfu) smile.gif

Priteriu. Aš taip pat savo pirmąjį auginau ir saugojau kaip kiaušinuką, kiekvienas krenkštelėjimas, man tuoj atrodydavo, kad jau artinasi liga blink.gif , taip ir sirgdavo. O mažylė mažiau popinama, tai mažiau ir serga mirksiukas.gif
Atsakyti
mano vaikinui dabar 4-eri. Nuo 3-ų metų pradėjom eiti į darželį, o tada ir prasidėjo ligos. Pernai 3 kartus gulėjom ligoninėj, vieną kart sanatorijoj, o kiek namie tai net nesuskaičiuosiu schmoll.gif . Labai pergyvenau tiek aš tiek kiti šeimos nariai, masčiau net darbą mesti, kad pati prižiūrėt galėčiau... Konsultavausi ne su vienu gydytoju, kaip sustiprinti imuninę sistemą. Viena daktarė patarė imuninei sistemai stiprinti miltukus. Jei gerai pamenu tai Rybomunil ar kazkaip panašiai. reikia visą ciklą praeiti tada matosi rezultatas. Šie miltukai tikrai nepigūs, bet mums jie labai padėjo bigsmile.gif . Jei kas turit tokių ligoniukų, kaip pas mane buvo tai tikrai siūlau pabandyt.
Atsakyti
QUOTE(ingabat @ 2007 01 07, 11:06)
mano vaikinui dabar 4-eri. Nuo 3-ų metų pradėjom eiti į darželį, o tada ir prasidėjo ligos. Pernai 3 kartus gulėjom ligoninėj, vieną kart sanatorijoj, o kiek namie tai net nesuskaičiuosiu schmoll.gif .  Labai pergyvenau tiek aš tiek kiti šeimos nariai, masčiau net darbą mesti, kad pati prižiūrėt galėčiau... Konsultavausi ne su vienu gydytoju, kaip sustiprinti imuninę sistemą. Viena daktarė patarė imuninei sistemai stiprinti miltukus. Jei gerai pamenu tai Rybomunil ar kazkaip panašiai. reikia visą ciklą praeiti tada matosi rezultatas. Šie miltukai tikrai nepigūs, bet mums jie labai padėjo bigsmile.gif . Jei kas turit tokių ligoniukų, kaip pas mane buvo tai tikrai siūlau pabandyt.


Mums šie milteliai visai nepadėjo verysad.gif . Nors praėjom net rekomenduotą prailgintą kursą.
Papildyta:
QUOTE(ungrida @ 2007 01 07, 23:20)
GAL GALI TIKSLIAU KAS PER VAISTAI AR REIKIA RECEPTO IR KAINA cool.gif



Recepto tikrai nereikia, o kainuoja "mėnesio dozė" apie 20-25Lt. Jei pirksi visą pakuotę (apie 6, jei neklystu, dėžutes) ir dar kokį sekmadienį, tai bus pigiau ir dar Eurovaistinėse su maximos kortele - gausi 15proc. nuolaidą mirksiukas.gif
Atsakyti