Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(elenuxus @ 2010 11 18, 11:27)
Mes ememes visu budu stiprinti imuniteta, bandykit ir jus.Duodam mazylei medaus, biciu ziedadulkiu, citrosepta, imunoprofena davem, vitaminu vaikams.Aisku ne viska urmu  4u.gif Atrodo kazkiek padeda, kovoja su bacilom, iki galo nesuserga, issikapsto jau  ax.gif

skaiciau, kad tai ne citroseptas padeda nuo bakteriju ir virusu, o konservantas, su kuriuo isgaunamas tos greipfrutu kauliuku sultys! yra cia forume tema apie citrosepta. ten nuorodos duotos. baisu duoti kazkoki neistirta agresyvu konservanta. isreklamuotas sis vitaminas...bet tik tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 18 lapkričio 2010 - 13:41
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 18, 14:41)
skaiciau, kad tai ne citroseptas padeda nuo bakteriju ir virusu, o konservantas, su kuriuo isgaunamas tos greipfrutu kauliuku sultys! yra cia forume tema apie citrosepta. ten nuorodos duotos. baisu duoti kazkoki neistirta agresyvu konservanta. isreklamuotas sis vitaminas...bet tik tiek.

Na šiaip tai rašo, kad jis neturi konservantų, sunku čia kažkaip patikėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2010 11 17, 18:47)
Labai jautrus žarnynas tikriausiai


karta daremes echoskopa del pilvelio skausmu, gydytojas sake, kad yra padideje limfmazgiai pilvuke ( iki tol net nemaniau , kad ju ten yra , kazkaip pazastys kirksnys... doh.gif ) po to seimos gydytoja pasake, kad tikriausiai nuo viruso jie padidejo, sako cia nieko baisaus, bet taip daznai jam ta pilveli maudzia, nezinau nei kur besikreipt, gydytoja vis sako virusiukas, turi isaugt....
Atsakyti
QUOTE(liepa1 @ 2010 11 18, 17:05)
Na šiaip tai rašo, kad jis neturi konservantų, sunku čia kažkaip patikėti g.gif

http://www.terressen...thaboutgse.html jo kaip ir nera, bet jis naudojamas laugh.gif norint tai isgauti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 18 lapkričio 2010 - 17:55
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 18, 17:44)
http://www.terressen...thaboutgse.html jo kaip ir nera, bet jis naudojamas  laugh.gif norint tai isgauti. amonio chloridas.


Turiu pažystamą vaistininkę, tai ji man irgi apie citroseptą atsiliepė blogai. Patarė kad geriau imunoprofina nei citrocepsa, butent dėl pilnai nežinomo jo veiksmingumo.
Atsakyti
QUOTE(dainele232146 @ 2010 11 17, 18:31)
na o mums su darzeliu buna tokia bedute, kadangi eidamas daznai suserga tada gaunasi taip kad pora savaiciu namie buna , o kai pradeda eiti i darzeli trecia diena visda suviduriuoja... doh.gif ir taip keleta dienu, o po to matyt jau adaptuojasi prie darzelio maisto, na ir cia jau visi metai kaip taisykle...kosmaras kai susitvarko viduriai tada vel kosulys puola  ir taip kaip uzburtas ratas....

o negali buti tas viduriavimas nuo streso? na tiesiog vaikutis pakeicia aplinka ir truputi sustresuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 18, 14:41)
skaiciau, kad tai ne citroseptas padeda nuo bakteriju ir virusu, o konservantas, su kuriuo isgaunamas tos greipfrutu kauliuku sultys! yra cia forume tema apie citrosepta. ten nuorodos duotos. baisu duoti kazkoki neistirta agresyvu konservanta. isreklamuotas sis vitaminas...bet tik tiek.

Nesigincyju...mums patare ji, sake kad padeda, tai ir bandem, nes vaika tikrai daznai sirgdavo.
Atsakyti
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.
Atsakyti
QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 12:17)
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.


O gal i darzeli eiti pradejo?

AS pati maitinu. Per 1,5 m. vaikas gere antiiotikus 2 kartus (visai mazam buvo slapimno taku infekcija, apie metukus angina). Rimtesne sloga yra turejes 2 kartus (vienas is ju siuo metu i pabaiga) ir dar pora kartu yra buvusi zarnyno infekcija). Ne tiek ir mazai, bet turint minti, kad vos gimes turejo stfilokoka zarnyne, veliau grybeli po antibiotiku ir siaip virskinimo sistema dar vis stipriai grybauja, tai ne taip ir blogai. Ligonineje esam buve 2 kartus, abu del apsidraudimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 26 lapkričio 2010 - 13:01
QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 12:17)
sveikos mamytes,

sakykit mamytes, ar visos jus maitinote pacios vaikucius?
nes mano gydytoja vakar man issireiske, kad tik du menesius maitinau ir taip pasake , kad as ir kalta , kad mano mergyte taip serga .Dabar jai du su puse metuku iki dvieju metuku ir triju menesiu visai nesirgo, o dabar nuo rugsejo tris kartus jau gere antibijotikus.


Nu kas per gydytoja???! blink.gif As saviski beveik iki 8 men. maitinau, o iki metu jis man dukart antibiotikus gere. Mat brolis is darzelio bacilu parneses buvo. Taigi tikrai nemanau, kad tik maitinime esme.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 11 26, 13:50)
O gal i darzeli eiti pradejo?

AS pati maitinu. Per 1,5 m. vaikas gere antiiotikus 2 kartus (visai mazam buvo slapimno taku infekcija, apie metukus angina). Rimtesne sloga yra turejes 2 kartus (vienas is ju siuo metu i pabaiga) ir dar pora kartu yra buvusi zarnyno infekcija). Ne tiek ir mazai, bet turint minti, kad vos gimes turejo stfilokoka zarnyne, veliau grybeli po antibiotiku ir siaip virskinimo sistema dar vis stipriai grybauja,  tai ne taip ir blogai. Ligonineje esam buve 2 kartus, abu del apsidraudimo.




Su darzeliu irgi neiseina susieti, nes rugsejo pirma nuejo ir vakare susirko ausies uzdegimu verysad.gif nors pabuvom valanda tik.O be to mes su vaikais ir iki tol labai daug bendravom.Ir ivairiuose vaiku kambariuose ir draugu vaikai.Ir visa tai neturejo jokios reiksmes - nesirgo .
As gydytojai sakau , kad ji namie sededama per paskutini menesi gere du kartus antibijotikus, o paskutine savaite akies uzdegimas buvo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(giedred @ 2010 11 26, 15:48)
As gydytojai sakau , kad ji namie sededama per paskutini menesi gere du kartus antibijotikus, o paskutine savaite akies uzdegimas buvo. g.gif

na tokioj situacijoj jus pati turetumet stabdyti ta antibiotiku davima, nes tas uzburtas ratas nesustos sad.gif mano mama yra pediatre, dirba KMUK, turi kazkiek valandu kliniku poliklinikoj, tai sako kiek daug vaiku ateina, ypac is rajonu, su keliais antibiotiku kursais, gydyti nugydyti. Sako is 10 atveju 9 antibiotikus nubraukiu. ir dar blogiausia, kad prastesnio lygio gydytojai kaip taisykle megsta skirti plataus spektro antibiotikus, su mintim 'gal pataikysim'. juk vien pavadinimas ko vertas anti-bio.. pries -gyvybe. kiek tam vaikucio organizmui reikia, kad jo naturali gynyba butu sunaikinta. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tss: 20 sausio 2011 - 17:35