Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Dėl propolio aliejuko- bent jau mano gydytojas tai kategoriškai prieš, nes sutepam aliejuku nosyje esančius plaukelius kurie yra apsauga nuo ivairiu virusiukų- tai gaunasi kad mes atlaisvinam virusui kelę tiesiai į plaučius
Atsakyti
QUOTE(ritinukas @ 2010 11 04, 22:10)
Dėl propolio aliejuko- bent jau mano gydytojas tai kategoriškai prieš, nes sutepam aliejuku nosyje esančius plaukelius kurie yra apsauga nuo ivairiu virusiukų- tai gaunasi kad mes atlaisvinam virusui kelę tiesiai į plaučius

tikeciau jais, jeigu pasiulytu ka nors geresnio. dauguma tradiciniu gydytoju taip ziuri i liaudiska medicina. siaip kai nustoja veikti antibakteriskai propolis, tie nosies plaukeliai matyt atsistoja. beto ar istyre, kiek ju ilasinus atsigula g.gif
nuvedziau sunu i darzeli ir maciau kaip aukletoja ta pacia servetele vale akytes verkianciam vaikui ir kitam snargliuojanciam nosyte. taigi nereik toli ieskoti is kur ligos. jauciu, paprasysiu, kad taip nedarytu...nes stovejau apsalus. siaip girdejau, kad ir valgyti nemokancius vaikus daug kur maitina su tuo paciu saukstu. niekas ten tuose darzeliuose nesicackina...
Atsakyti
darzeliuose tikrai nesicackina ir sakyk nesakes-tik priesu patapsi doh.gif
vaiku daug,nelabai imanoma vienai aukletojai suziuret doh.gif
yra kaip yra-deja..
mes 16 operuojam adenoidus...LOR doh.gif sake galetume laukti iki 3 metu,bet kolektyvo lankyti negali... doh.gif sake uzteks kad snargliuojantis pastoves salia-ir maniske susirgs..
adenoidai dideli ,tad operuosim,ir tikesim kad ligos baigsis ir po kiek laiko galesim keliaut i darzeli....
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 11 05, 15:42)
darzeliuose tikrai nesicackina ir sakyk nesakes-tik priesu patapsi doh.gif
vaiku daug,nelabai imanoma vienai aukletojai suziuret  doh.gif
yra kaip yra-deja..
mes 16 operuojam adenoidus...LOR  doh.gif sake galetume laukti iki 3 metu,bet kolektyvo lankyti negali... doh.gif sake uzteks kad snargliuojantis pastoves salia-ir maniske susirgs..
adenoidai dideli ,tad operuosim,ir tikesim kad ligos baigsis ir po kiek laiko galesim keliaut i darzeli....

pas ka operuosites jei nepaslaptis?
Atsakyti
Ar yra mamyčių kurių vaikučiai lanko Pingviniukų grupę?
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 02, 16:52)
Dar visu mamu kur vaikai sakote labai labai serga darzelyje, geriate kordicepsus ir pan. noriu uzklausti
kiek laiko kai jie buvo kudikiai ar vaikai, zindete juos krutimi?
Vykdau tokia mini apklausa. Kiek pastebejau labai turi rysi su dideliu vaiku sergamumu veliau. g.gif  4u.gif


maitinau iki 1metu10men,sirgo labai mazai,kai pradejo eit idarzeli-eme daug sirgt:rugseji buvom5dienas,spali3dienas
Atsakyti
QUOTE(Gied @ 2010 11 05, 15:59)
pas ka operuosites jei nepaslaptis?



ne paslaptis..kauno apskrities ligoninej pas gydytoja v.kavaliauskiene
man ji maloni gera gydytoja...nor daugelis renkasi sauli,skyriaus vedeja...bet mes pas ja lankemes mums ji patiko...
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 02, 16:52)
Dar visu mamu kur vaikai sakote labai labai serga darzelyje, geriate kordicepsus ir pan. noriu uzklausti
kiek laiko kai jie buvo kudikiai ar vaikai, zindete juos krutimi?
Vykdau tokia mini apklausa. Kiek pastebejau labai turi rysi su dideliu vaiku sergamumu veliau. g.gif  4u.gif


Žindžiau lygiai iki 3 m. biggrin.gif darželį lanko nuo rugsėjo, sirgo 1 kartą sloga, nelankė 3 d. bet dar savaitgalis buvo tame tarpe. Geriam Citrosepta, bet tik neseniai pradėjom, o apskritai grupėje mažai taip sergančių, kad 2 d. lanko dvi savaites namuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 11 05, 14:42)
darzeliuose tikrai nesicackina ir sakyk nesakes-tik priesu patapsi doh.gif
vaiku daug,nelabai imanoma vienai aukletojai suziuret  doh.gif
yra kaip yra-deja..
mes 16 operuojam adenoidus...LOR  doh.gif sake galetume laukti iki 3 metu,bet kolektyvo lankyti negali... doh.gif sake uzteks kad snargliuojantis pastoves salia-ir maniske susirgs..
adenoidai dideli ,tad operuosim,ir tikesim kad ligos baigsis ir po kiek laiko galesim keliaut i darzeli....

Turetu jei nepasibaigt, tai bent jau stipriai sumazet ligu.
Mano vaikiukui pernai isoperavo, nes budavo taip 2-3dienas i darzeli nueina, atveda koki sloguojanti ar kosejanti ir viskas, pora savaiciu i darzeli nebeinam doh.gif Tik nesenai apsirgo vel. Vyras kazkuria diena nuveze i darzeli, sako , kad mate, kaip viena mama atvede ziauriai kosejanti ir sloguojanti vaikiuka. Labai pykstu ant tokiu tevu. Tipo mano vaikas serga, man i darba reik, tai lai darzelyje aukletojos rupinasi. O, kad dar 20vaiku gali uzkrest ir kitiems tevams i darbus reik, tai niekam neidomu doh.gif
Menuli, maitinau iki pusantru metu vaikiuka, pernai sugerem Rybomunil vakcina geriama smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uoga X3: 08 lapkričio 2010 - 14:49
nu va, kad ir kokiu atsargumo priem emiausi, mano niekada gyvenime nesirges vaikas, po pirmuju 3 d. darzelyje susirgo doh.gif negana to liga parnese ir kitam vaikui... gal per mazai intensyviai priemoniu emiausi. serga jau trecia diena. kaip gaila. bet ko tiketis, kai ten nosi visiems valo ta pacia nosine.
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2010 11 08, 17:58)
nu va, kad ir kokiu atsargumo priem emiausi, mano niekada gyvenime nesirges vaikas, po pirmuju 3 d. darzelyje susirgo doh.gif negana to liga parnese ir kitam vaikui... gal per mazai intensyviai priemoniu emiausi. serga jau trecia diena. kaip gaila. bet ko tiketis, kai ten nosi visiems valo ta pacia nosine.

kad net nereikia, kad viena nosine nosi valytu, dazniausiai pakanka, kad toj pacioj patalpoj, koseja, sloguoja, silpnesniam vaikui tik tiek ir uztenka doh.gif
Atsakyti
problema opi,zinant kad darbdaviai snairai ziuri i mamas daznai imancias biuleteni...o jei vaiko nera kur palikti-tai ir veda tol kol vaikas nesukrasciuoja doh.gif doh.gif doh.gif
pas mus isvis vienoj grupej skralatina siaucia,kitoj vejaraupiai..
rastai ant duru sukabinti...as tai uzdaryciau karantinui darzely..bet deja kabo tik rasteliai ispejantys apie ligas doh.gif gerai,kad siuo metu nelankom darzelio doh.gif
Atsakyti