Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

tai as tikiu kad galima naudot..tik baisu kad nebutu visko perdaug g.gif nes ir rybomunil noris sugert kursa ir ziuret ar padeda..kad nesigautu atvirkstinis koks poveikis,nes vaikams nelabai rekomenduoja kistis i imunine sistema.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jalka @ 2010 10 15, 17:32)
tai as tikiu kad galima naudot..tik baisu kad nebutu visko perdaug g.gif nes ir rybomunil noris sugert kursa ir ziuret ar padeda..kad nesigautu atvirkstinis koks poveikis,nes vaikams nelabai rekomenduoja kistis i imunine sistema.. g.gif


Aš tai duodu kordicepsą kai vaikas tik suserga, o to neišvengsi lankant darželio. Aš jau tuo susitaikiau. Tiek kad daug greičiau pasveikstam kordicepso dėka. Kiti vaikučiai, net neserga gerdami kordicepsą. Vaikas vaikui nelygu... Visoms kantrybės su vaikučių ligomis
Atsakyti
mano mazute 2 dienas i darzeli, dvi sav namie. siandien einam vel pas daktare, snarglys iki keliu ir koseja kaip is kibiro.......... katastrofa! kas per daiktas tas kordicepsas?
Atsakyti
QUOTE(birute25 @ 2010 10 22, 08:49)
mano mazute 2 dienas i darzeli, dvi sav namie. siandien einam vel pas daktare, snarglys iki keliu ir koseja kaip is kibiro.......... katastrofa! kas per daiktas tas kordicepsas?

Tai imuno reguliatorius. Puikiai sutvarko imuniteta. Mano vaikuciai pasidare atsparus snargliams ir kosuliams. LAbai dziaugiuosi,kad ji atradau 4u.gif
Atsakyti
o kur ji gaut? kiek kainuoja mazdaug?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birute25: 22 spalio 2010 - 10:22
QUOTE(birute25 @ 2010 10 22, 10:21)
o kur ji gaut? kiek kainuoja mazdaug?


Galima gauti visoje Lietuvoje, pvz.: Kaune www.feniksas.info; Vilniuje www.fohow.info Ten yra duoti kontaktai ir visi aprašymai. Aš asmeniškai ir duodu vaikučiams ir pati vartoju ir rezultatais esu labai patenkinta
Atsakyti
[Geriau kiek galima ilgiau vaiko neleisti į darželį
Atsakyti
Tai ne visada iseitis, zinau atveju, kai vaikas nelankantis darzo visai nesirgo, o paskui uz tai atsigriebe mokykloj, manau nuo vaiko priklauso 4u.gif musu vat serga ir serga, o yra vaikuciu su juo lankanciu, kurie gal tik karta per visa saltaji laika suserga...
Atsakyti
QUOTE(saltukas @ 2010 10 27, 15:53)
[Geriau kiek galima ilgiau vaiko neleisti į darželį

tikrai ne visada tai pasiteisina schmoll.gif mes pradejom lankyt 3 metu, istisai sirgo, darem pertrauka, nuejom 4,5 metu ir vis tiek tas pats doh.gif man kazkaip atrodo, kad vaikai, kurie neturi letiniu ligu (adenoidai, tonzilitai ir t.t.) tie maziau ir serga, o kurie turi tu bjaurybiu tai ir serba be perstojo g.gif
Atsakyti
Pradėjom į darželį eiti 2m2 men ir prasidėjo ligos... savaite paėjom kosulys sloga, paskui temperatura ir t.t, dabar gripas...2sav, darželi 2 sav namie....
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2010 10 29, 12:34)
Pradėjom į darželį eiti 2m2 men ir prasidėjo ligos... savaite paėjom kosulys sloga, paskui temperatura ir t.t, dabar gripas...2sav, darželi 2 sav namie....

musu grafikas - savaite darzeli ir savaite ar daugiau namie doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gied: 29 spalio 2010 - 13:22
ketinu pradeti leisti i darza ir bijau aisku kad visokiu bacilu parnes namo. susidomejau propolio aliejumi. ar nieko nenutiks, jei tepsiu profilaktiskai kasdien, kad neuzsikrestu, t.y ar nenudegins vaiko gleivines? Dar turbut duosiu pora lasiuku vit. D arba zuvu tauku, nes skaiciau, kad mokslininkai atrado labai dideli rysi tarp sergamumo ir sio vitamino. 4u.gif
Atsakyti