Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(idommi @ 2010 02 19, 07:07)
Nors jau maniškiui 5 metai, kaip sako daktarai "išauga" iš ligų. Bet aš laurus atiduodu homeopatijai.  cool.gif


manau,kad tikra tiesa...pradedu ir as tuo tiketi... umn.gif
Atsakyti
Paskaiciau ir pasiguodžiau ,kad ne mano vienos tokia ligašė smile.gif vaikui jau 7,5 men , o geria dabar jau 4 kursą antibiotikų, pirmą kartą gavo vos 2 sav. Dar iki puses metu buvo nieko, tik lsogytė vieną karrt, o po to prasidėjo - šlapimo takų infekcija, trachėitas, dabar nosiaryklės uždegimas, taip atrodo ligoms galo nebus.
O dėl antibiotikų, tai man ramiau kai duodu, nes tokiam amziuj ant plaučių gali greitai viskas kristi ir tada jau jokios žolytės nepadės. Guodžiuos, kad vasara ne už kalnu - močiutės priaugins vaisių, palakstys basom po žolę - atsigaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(olia12 @ 2010 03 26, 14:09)
Paskaiciau ir pasiguodžiau ,kad ne mano vienos tokia ligašė smile.gif vaikui jau 7,5 men , o geria dabar jau 4 kursą antibiotikų, pirmą kartą gavo vos 2 sav. Dar iki puses metu buvo nieko, tik lsogytė vieną karrt, o po to prasidėjo - šlapimo takų infekcija, trachėitas, dabar  nosiaryklės uždegimas, taip atrodo ligoms galo nebus.
O dėl antibiotikų, tai man ramiau kai duodu, nes tokiam amziuj ant plaučių gali greitai viskas kristi ir tada jau jokios žolytės nepadės. Guodžiuos, kad vasara ne už kalnu - močiutės priaugins vaisių, palakstys basom po žolę  - atsigaus smile.gif

Mano buvo panašus požiūris. Ir daktarų aklai klausydavau.. Taip ir įsisukom į tą užburtą ratą liga-antibiotikai-liga-antibiotikai.. O kai susirgo abiejų pusių plaučių uždegimu, jau ir paprasti antibiotikai nebeveikė dėl per dažno jų vartojimo. blink.gif

Su antruoju mažiuku neeksperimentuoju, nelaukiu "išsvajotųjų 5tųjų metų" kada baigs sirgti. Negaliu atsidžiaugti, kad mažasis švarus - dar jų negavęs ir tikiu stebuklinga arbatėlių ir homeopatijos galia. smile.gif
Atsakyti
Mano maziuke labai sirgdavo iki siu metu. Visko bandem. Ir grudinom vasara, bet po grudinimu is kart susirgdavo:). Siemet ligos savaime baigesi. Ji priesmokyklinuke. Net gripu nesirgo, nors visa seima iskrite buvom. Nenukabinkit nosyciu. Vaikuciai turi susidraugaut su ligomis. Paskui jas tiesiog isauga.

Sveikatytes jums ir jusu vaikiukams.
Atsakyti
paskaitau as ir vis tikiuosi, kad ir mums pasibaigs iki penkiu metuku...mano vyresnis serga,serga,serga....pasveiksta ir vel serga,serga....anginos be galo, visos pulingos, tonzilitai ir bronchitai, per menesi bent karta antibiotiku kursas, nebezinau ko grebtis verysad.gif Jau daktare visad laukia iki paskutinio, neraso antibu, bet...vel ir vel galiausiai antibiotikai. Zodziu savaite darze ir 3 savaites namie, tiesiog nebezinau ka daryti.... verysad.gif Homeopatija mums nepadeda, o daktare aisku sako isaugs blink.gif
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2010 04 14, 14:37)
paskaitau as ir vis tikiuosi, kad ir mums pasibaigs iki penkiu metuku...mano vyresnis serga,serga,serga....pasveiksta ir vel serga,serga....anginos be galo, visos pulingos, tonzilitai ir bronchitai, per menesi bent karta antibiotiku kursas, nebezinau ko  grebtis  verysad.gif Jau daktare visad laukia iki paskutinio, neraso antibu, bet...vel ir vel galiausiai antibiotikai. Zodziu savaite darze ir 3 savaites namie, tiesiog nebezinau ka daryti.... verysad.gif Homeopatija mums nepadeda, o daktare aisku sako isaugs blink.gif

O nedaro kraujo tyrimo patvirtinimui virusas ar bakterija? Nes dažnai būna, kad tų antibų net nereikia, o skiria 'apsidraudimui'. unsure.gif

O kokias homeopatines priemones bandėt?
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2010 04 14, 13:37)
paskaitau as ir vis tikiuosi, kad ir mums pasibaigs iki penkiu metuku...mano vyresnis serga,serga,serga....pasveiksta ir vel serga,serga....anginos be galo, visos pulingos, tonzilitai ir bronchitai, per menesi bent karta antibiotiku kursas, nebezinau ko  grebtis  verysad.gif Jau daktare visad laukia iki paskutinio, neraso antibu, bet...vel ir vel galiausiai antibiotikai. Zodziu savaite darze ir 3 savaites namie, tiesiog nebezinau ka daryti.... verysad.gif Homeopatija mums nepadeda, o daktare aisku sako isaugs blink.gif

Operuokit angina koki geguzes menesi ir pasibaigs visos ligos, sakau is patirties dvieju paaugusiu vaiku, kurie analogiskai sirgo kas menesi ir analogiskai gaudavo antibiotikus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2010 04 14, 15:04)
O nedaro kraujo tyrimo patvirtinimui virusas ar bakterija? Nes dažnai būna, kad tų antibų net nereikia, o skiria 'apsidraudimui'.  unsure.gif

O kokias homeopatines priemones bandėt?

ne, dazniausiai daktare nedaro kraujo tyrimo, dare tik vasara, kai du kart prasirgo lakuniniu tonzilitu, sirgo po 3 savaites doh.gif bet kad jau pries antibus bandom ilgai be ju, kaip jau viena mamyte cia rase daktare pataria influcid, umckalor, oscillococcinum, stodal sirupai, sinupretas. Paskutini kart bandziau cinnabsin nuo slogos, nieko nepadejo, bandem dar tonsilotren. Dar zinoma medus, arbateles visokios, kompresai, kordicepso preparatai, gal ir ne visus isbandem, bet daug..Dabar sugalvojau vaika nuo rudens leisti i sporta, gal pades g.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 04 14, 15:14)
Operuokit angina koki geguzes menesi ir pasibaigs visos ligos, sakau is patirties dvieju paaugusiu vaiku, kurie analogiskai sirgo kas menesi ir analogiskai gaudavo antibiotikus 4u.gif

Zinokit apie tai jau senokai galvoju, daktare nori siusti i santariskes pas LOR'us, sako jei ten patars tada operuokit, o pati ji pries
Atsakyti
QUOTE(still_magic @ 2010 04 14, 15:26)
Zinokit apie tai jau senokai galvoju, daktare nori siusti i santariskes pas LOR'us, sako jei ten patars tada operuokit, o pati ji pries

O kodel ji pries? g.gif Musiske daktare atvirksciai, mane, kuri buvau pries operacija, ikalbejo jai, nes sako, kad daznai sergama angina-nieko gero besivystancio vaiko sirdziai, smegenims, sanariams neduoda schmoll.gif O kur dar daznas nuodijimas antibiotikais doh.gif Pagal musu pediatre, anginos salinti nereikia, jei vaikas ja serga iki keturiu kartu per metus, jei dazniau-salinti ir be pasigailejimo 4u.gif Ir kai jos ikalbeta pasalinom(mums anginos budavo po 8 kartus per metus)-pamirsau, kas yra biuleteniai kas dvi savaites biggrin.gif

Lai duoda siuntima i Santariskes 4u.gif Ten tarkites, kad patektumete pas LOR vedeja-Sakalinska, tai labai stiprus ir protingas daktaras, jei jis pasakys, kad neverta operuoti-vadinasi, neoperuosit 4u.gif
Kitas dalykas, vienam mano vaikui ne angina operuota, bet apkirptos anginos virsunes, to irgi pakako, kad neliktu bacilyno ir visu ligu.
Atsakyti
labuka, mamukai

o manasis dičkis niekaip negali ilgiau nei savaitę eiti i darželį, is karto pradeda koseti, sloguoti, kartais nekoso, bet pakyla temperatura, be antibiotiku neissiverciam...keisciausia, kad kol buna namuose, ar kitur tik ne darzelyje jokiu ligu nebuna...ir taip jau du metai, gerai, kad seneliai dar padeda priziureti sergantį, prapulciau kitaip verysad.gif , nepadeda mums tie umkalorai, nei geriami skiepai Ribomunyl, vienintele iseitis nevesti i darzeli?
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 04 14, 15:45)
O kodel ji pries? g.gif Musiske daktare atvirksciai, mane, kuri buvau pries operacija, ikalbejo jai, nes sako, kad daznai sergama angina-nieko gero besivystancio vaiko sirdziai, smegenims, sanariams neduoda schmoll.gif O kur dar daznas nuodijimas antibiotikais doh.gif Pagal musu pediatre, anginos salinti nereikia, jei vaikas ja serga iki keturiu kartu per metus, jei dazniau-salinti ir be pasigailejimo 4u.gif Ir kai jos ikalbeta pasalinom(mums anginos budavo po 8 kartus per metus)-pamirsau, kas yra biuleteniai kas dvi savaites biggrin.gif

Lai duoda siuntima i Santariskes 4u.gif Ten tarkites, kad patektumete pas LOR vedeja-Sakalinska, tai labai stiprus ir protingas daktaras, jei jis pasakys, kad neverta operuoti-vadinasi, neoperuosit 4u.gif
Kitas dalykas, vienam mano vaikui ne angina operuota, bet apkirptos anginos virsunes, to irgi pakako, kad neliktu bacilyno ir visu ligu.

Aciu uz patarima 4u.gif O norejau paklaust ar neprasidejo bronchitai, kai pasalinot angina? Nes mums daktare sako daznai buna pasalina angina tada jei vaikas imlus ligoms prasideda bronchitai, visai as pasimetus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sri lanka @ 2010 03 01, 22:30)
labas,mamules,...negalejau "susitureti"nepasidalinus savo pastebejimas,del adenoidu.musu maziausiai 3,5 ir mes jau "zinom" kada adenoidus operuosimes...
bet rasau ne del operacijos,o noriu pasakyti,kad iki jau ketvirtas men.mes geriame
homeopatinius lasus"Lymphomyosot".sake,kad operacijos neisvengsim,bet va ligu tai kol kas pavyko isvengti.iki vaistu naudojimo ir gal dar gera men.juos begeriant sirgom po pora kartu i men.dabar jau trecias men. jokiu ligu,tiksliau atrodo,kad liga lyg jau ir "cia pat"/sukoseja,lyg pasniurkcioja/,bet nieko daugiau...
mums juos paskyre santariskiu loras. irnesakyk.gif rasau,kad gal eidamos pas gydy.pasitartumet ir gal kam padetu.


pasikartosiu,bet tikrai patariu pasitartis su gydytoja ir pabandyti situos lasiukus...
Atsakyti