Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(petelne @ 2006 07 16, 20:42)
Nepyk,bet truputi isiterpsiu.Sakai pagydai su arbatom ir tais kazkokiais homeopat. vaistais.Tai gal pabandyk tik arbatele gydyt,manau,kad neprireiks tos chemijos.Nereikia iskart issigast to kosulio,ar slogytes.Svarbu iskart isvirt tinkamos arbateles,daugiau meiles vaikuciui ir liga pasitrauks.

Matyt labai as nejauciu vaikui meiles bigsmile.gif , nes tik su arbatom kosulys peraugdavo i bronchita, o tada su antibiotikais meile atsirasdavo ir pana pasveikdavo.. kokiom dviem savaitem.
O gal gali patarti kaip grudinti, nes dabar (jau ketvirta vasara) nuo birzelio pirmu dienu laksto basa, maudosi saltam upeli n+1 karta, vakarais storiausia apranga medvilnine palaidine (bet uztat ilgom rankovem), o siaip maudimke labiausiai tinka ir t.t. Beje, sodas pakankamai zemoj vietoj ir net per siuos karscius ten buvo tik maloniai silta. Koks dar gali buti grudinimas?
P.S. atsiprasau jei per astriai, bet kai pradedama kaisiot meile - uzveda.
Atsakyti
QUOTE(raami @ 2006 07 15, 22:13)
Aišku, kad nesutapimas, antibijotikai silpnina imuninę sistemą, o jai nusilpus kimba visokie virusai verysad.gif Labai gerai kai vaikas kuo ilgiau nuo pat gimimo negauna antibijotikų tada jie mažiau serga smile.gif, nes pas juos susiformuoja geras imunitetas. Yra ligų kurioms reikalingi antibijotikai, bet visoms patarčiau bandyti gydytis homeopatiniais vaistais smile.gif mums jie padeda


Na nežinau ar pvz. plaučių uždegimą išgydytų homeopatiniai vaistai g.gif . Dėl kitų ligų sutinku , tik gal kas gali pasakyti kaip surast gerą gydytoją išmanantį apie homeopatinį gydymą?
Atsakyti
QUOTE(petelne @ 2006 07 16, 21:42)
Cia ir beda,kad puolate girdyt vaikams visokiu vaistu.Negailit savo vaiku,juk puikiai zinom,kad vaistas yra chemija:viena organa gydo,o kitam kenkia.Kai mano vaikas suserga gydyma pradedu vaistazoliu arbatelem,dazniausiai to ir uztenka.

Papildyta:
Nepyk,bet truputi isiterpsiu.Sakai pagydai su arbatom ir tais kazkokiais homeopat. vaistais.Tai gal pabandyk tik arbatele gydyt,manau,kad neprireiks tos chemijos.Nereikia iskart issigast to kosulio,ar slogytes.Svarbu iskart isvirt tinkamos arbateles,daugiau meiles vaikuciui ir liga pasitrauks.

Na ne viena mama nepuola savo vaiką girdyti vaistais, diagnoze nustato ir vaistus išrašo gydytojas o ypač antibiotikus.Negalima kiekvienam vaikui pritaikyti tą patį gydymą taip ir su žolelem nevisiems jos tinka ir yra veiksmingos o kitiems netgi sukelia alergiją.Vaistažolių arbatas galima naudoti kaip papyldoma priemone bet ne kaip vaistą nuo visų ligų.Kaip galima pasveikti vien nuo žolelių kai organizmas yra ''paragaves''cheminių vaistų?Tikrai žoleles nėra panaceja nuo visų ligų. schmoll.gif

Ar tu nežinai kad homeopatiniai vaistai tai yra ne''kažkokia chemija'' o žoliniai preparatai,kitaip vadinami''švelnioji medicina''būtent su jais galima pradėti gydyti slogą arba kosulį ir negriebtis stiprių vaistų,būtent juos ir išrašo gydytojai ligos pradžioje o jeigu jau gydymas būna neveiksmingas tik tada išrašomi stipresni vaistai.
Atsakyti
Matau, kad daug kas skundžiasi, vaiko kvėpavimo takų ir peršalimo ligomis. Žinau super vaistą, juo ir mano močiutė ir mano mama gydė. Man labai šlykštaus skonio, bet žinau žmonių kuriems ir labai patinka. Tai Baltųjų alyvų žiedai, Lietuvoje pilna galite pačios prisirinkti kai žydi ir išsidžiovinti. O receptas tai toks: stiklinė pieno ir 1 šakelė alyvų žiedų, bei medus pasaldinimui. Tai pieną užvirinti ir įmesti alyvas, kad pritrauktų, tada iškoškite pasaldinkite ir kiek pravėsus gerkite ir vaikus girdykite. Padeda tiek mažiems tiek dideliems. Tada į lovytę ir šiltai apsiklojus pagulėti. Tikiuosi padės, o blogo dar nei vienam nepadarė. Jei alergiški pienui galite jį pakeisti vandeniu (bent mama taip sakė), bet efektas silpnesnis.
Atsakyti
QUOTE(Ritulka @ 2006 07 17, 12:02)
Matau, kad daug kas skundžiasi, vaiko kvėpavimo takų  ir peršalimo ligomis. Žinau super vaistą, juo ir mano močiutė ir mano mama gydė. Man labai šlykštaus skonio, bet žinau žmonių kuriems ir labai patinka. Tai Baltųjų alyvų žiedai, Lietuvoje pilna galite pačios prisirinkti kai žydi ir išsidžiovinti. O receptas tai toks: stiklinė pieno ir 1 šakelė alyvų žiedų, bei medus pasaldinimui. Tai pieną užvirinti ir įmesti alyvas, kad pritrauktų, tada iškoškite pasaldinkite ir kiek pravėsus gerkite ir vaikus girdykite. Padeda tiek mažiems tiek dideliems. Tada į lovytę ir šiltai apsiklojus pagulėti. Tikiuosi padės, o blogo dar nei vienam nepadarė. Jei alergiški pienui galite jį pakeisti vandeniu (bent mama taip sakė), bet efektas silpnesnis.


Įdomu rolleyes.gif , pirmą kartą tokį receptą girdžiu. O čia reikalingi būtent baltųjų alyvų žiedai? Gaila kad per vėlai pasidalinai (jau alyvos nužydėjo verysad.gif ), galima būtų išbandyti. Beje išdžiovintos jos aišku nubyra nuo šakelės ir labai nekaip atrodo, gal jas kazkaip ypatingai saugot reikia g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(vikte @ 2006 07 17, 12:27)
Tikrai žoleles  nėra panaceja nuo visų ligų. schmoll.gif

Pati iš vis stengiuosi vengt bet kokių vaistų, tiesiog Petelnei norėčiau atsakyt mūsų pavyzdžiu:
prieš pusantrų metų turėjau nesergantį vaiką, antibiotikus gerdavom daugiausiai kartą į metus.Aš iš tų mamų kurios,, netuloja" vaikų ir dar nuo kitų rūbus plešia. Jokių draudimų maudytis, nesušalt, nebūdavo ir dabar nėra. Tiesiog suslogavo ir kosėjo ( kaip tik vyko adaptacija darželyje, buvo baisus stresas)-gydėm žolelėm ir homeopatiniais. Nepadėjo, priėjom iki to, kad sugėrėm ....4 antibiotikus. Penktus prirasė kai jau sinusitas buvo. Dar- per tuos du ligos mėn išsipūtė adenoidai. Dabar nosis bėga vos tik kas, puola ant gerklės, be antibiotikų gaunasi sinusitas. Tai kur dabar mano klaida buvo-gal tada persūdėm su tom žolelėm, kaip manot g.gif Tai kartais tie chemikalai-neišvengiami. Dar vienas dalykas-kol vaikas nedidelis-jam ir arbatėlė vaistas, einant didyn-žolelės taip stebuklingai nebegelbsti.
Atsakyti
Mama ir močiutė sakė kad būtent baltosios alyvos, o džiovinimas kaip ir visų kitų,išskleisti ir kad negautų saulės spindulių. Manau turėtų būti vaistinėse. Padeda nuo visų bronchitinių ligų, o mane tai nuo plaučių uždegimo išgydė ir jid daugiau neatsikartojo (kas dažnai būna), todėl šį vaistą labai vertinu, kad ir koks šlykštus jis man būtų.
Papildyta:
QUOTE(Čalykušu @ 2006 07 17, 13:13)
Pati iš vis stengiuosi vengt bet kokių vaistų, tiesiog Petelnei norėčiau atsakyt mūsų pavyzdžiu:
prieš pusantrų metų turėjau nesergantį vaiką, antibiotikus gerdavom daugiausiai kartą į metus.Aš iš tų mamų kurios,, netuloja" vaikų ir dar nuo kitų rūbus plešia. Jokių draudimų maudytis, nesušalt, nebūdavo ir dabar nėra. Tiesiog suslogavo ir kosėjo ( kaip tik vyko adaptacija darželyje, buvo baisus stresas)-gydėm žolelėm ir homeopatiniais. Nepadėjo, priėjom iki to, kad sugėrėm ....4 antibiotikus. Penktus prirasė kai jau sinusitas buvo. Dar- per tuos du ligos mėn išsipūtė adenoidai. Dabar nosis bėga vos tik kas, puola ant gerklės, be antibiotikų gaunasi sinusitas. Tai kur dabar mano klaida buvo-gal tada persūdėm su tom žolelėm, kaip manot g.gif Tai kartais tie chemikalai-neišvengiami. Dar vienas dalykas-kol vaikas nedidelis-jam ir arbatėlė vaistas, einant didyn-žolelės taip stebuklingai nebegelbsti.

Nei tu persudei, nei ka, kai vaikui ir imunitetas nusedes ir stresai, tai jis visai niekam nebeatsparus tampa. O antibiotikai irgi kartais neišvengiami, bet reiketų juos vartoti tik jei nepadeda natūralūs vaistai. Tik nezinau ar žinai, kad po antibiotikų imunitetas dar labiau nusilpsta ir tada reikia labai daug vitamino C gerti(geriau susileisti), galima ir ežiuolės preparatų vartoti. Ir jei neatstatot imuniteto taip ir kimba visokios slogos o organizmas su ja nesugeba kovoti ji ir vystosi iki sinusito, ausų uždegimo ir pan.
Atsakyti
Aš iš tų "blogųjų " mamų kur vaiką gydo antibiotikais...., nes bandymas gydyti homeopatiniais vaistais, baigėsi temperatūriniais traukuliais ir vaiko gaivinimu - niekam nelinkiu patirti verysad.gif . Todėl nesutinku su mamų nuomone, kad antibiotikai baisi chemija. Manau, kiekvienas vaikas individualus ir tik mama gali jį geriausiai pažinti ir nuspręsti kaip vaiką gydyti (aišku su gydytojos pagalba)....
Linkiu sau ir kitoms, kad vaikai nesirgtų - tada bus daugiau linksmų ir laimingų mamų smile.gif
Atsakyti
Nežinau kodėl yra toks pasakymas kad eidami į darželį visi vaikai suserga. Manoji, manau sirgo ne daugiau nei neidama į darželį, ir dėl jos ligų aš darželio visai nekaltinų. Rotą gal darželyje pasigavo, bet buvo pasigavusi ir kai nelankė jo, o peršalimu ir kosuliuku labiau sigo iš po savaitgalių, nei po darželinių dienų. Jei vaikas gero imuniteto ir šiltoje psichologinėje aplinkoje tai ir neserga. Ir man net jau pykina nuo gasdinimo, kad pradės lankyti darželį tai pasigaus visokių ligų, nespesiu gydyti, jau metus pralankėm ir nieko. Linkiu ir visoms to paties, nusiteikite ir nuteikite vaikus priešingai nei ši nuomonė ir gal bus geriau biggrin.gif
Atsakyti
Oi mamos,man juokas lotuliukas.gif ima,kai skaitau''pabandyk tuos vaistus,kita siulo kitus,trecia dar kitus,o kazkuri naivi mama tik linkcioja :jo,jo reikes pabandyt.Taip nuskamba tarsi cia saldanius ragaut.Idomu,ar pries vartojant vaista,pasiziuryt koki salutini poveiki jis turi.Ir man idomu kokia galybe vaistu tas vaikas tures isbandyt.Dar reiktu nepamirst,kad kiekvienas vaistas turi savo gyd.kursa.Tarkim jo reiki reguliariai vartot savaite,tai reiskia ,kad neziurint i tai,jog po 3dienu vaikas atrodo sveikas,tu vaistu kursa reikia pabaigt.Kitaip liga nera isgydoma iki galo ir nutraukus vaistus atsinaujina.Ir baikit elgtis su vaiku,kaip su bandomu triusiu.Siulau paciom degustuot,kaip koks vaistas veikia jei negaila pagadinti kitu svarbiu organu. cool.gif
Atsakyti
Auroryte tavo atveju g.gif pagalvojus,gal tas sunelis taip daug serga del to,kad nuolat buna paliekamas skirtingiem zmonem[jei teisingai supratau].O kiekvienas priziuri savaip,todel vaikas neprisitaiko prie vienu salygu.Nu pavyzdziui viena teta rengs per siltai,kita galvos,kad geriau vesiau.Gal viena daugiau laikys kieme,kita gal visai neisves.Be to sergant vaistus reikia gert panasiu laiku ir jokiu budu nepamirst,o jus nezinot kaip saziningai to laikomasi.O kadangi jis labai mazas iklimpo i ligas,tai jo imunitetas nusilpes.Jums butu gerai pabut pas ka nors kaime,dabar uogos sviezios,darzoves.Ir aplamai nuvezkit vasarai pas senelius,manau,kad mociute zinos kaip sustiprint anukelio sveikata.Sekmes. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo petelne: 19 liepos 2006 - 15:14
QUOTE(petelne @ 2006 07 19, 16:10)
Auroryte tavo atveju  g.gif  pagalvojus,gal tas  sunelis taip daug serga del to,kad nuolat buna paliekamas skirtingiem zmonem[jei teisingai supratau].O kiekvienas priziuri savaip,todel vaikas neprisitaiko prie vienu salygu.Nu pavyzdziui viena teta rengs per siltai,kita galvos,kad geriau vesiau.Gal viena daugiau laikys kieme,kita gal visai neisves.Be to sergant vaistus reikia gert panasiu laiku ir jokiu budu nepamirst,o jus nezinot kaip saziningai to laikomasi.O kadangi jis labai mazas iklimpo i ligas,tai jo imunitetas nusilpes.Jums butu gerai pabut pas ka nors kaime,dabar uogos sviezios,darzoves.Ir aplamai nuvezkit vasarai pas senelius,manau,kad mociute zinos kaip sustiprint anukelio sveikata.Sekmes. 4u.gif

Labas. Jus pataikete kaip pirstu i dangu, mano sunus dabar kaip tik kaime pas mociute, kaip tik apie tai rasiau truputi anksciau. O del skirtingu zmoniu, tai nevisai, jai kas ir ziuri tai tik dvi mociutes... Gal as pati ka nors praziurejau, kai dar buvo maziukas, nors atrodo stengiausi, kaip geriau, kad butu...
Atsakyti