Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Šiaip jau antibiotikai geriami/skiriami ne tada kai vaikas serga, o tada kai vaikas serga bakterine infekcija. Bakterinę arba virusinę (pastarosios antibai neveikia) infekciją rodo elementariausias kraujo tyrimas, o ne pūliuojančios akytės, temperatūra, dažnas sirgimas ir t.t. Be to, labai dažnai vaikai lankantys vaikų kolektyvus užsikrečia mikoplazmom arba chamidijom, kurias deja bet veikia ne visi antibiotikai ir jų gydymui paprastai skiriamas prailgintas antibiotikų kursas. Pagėrus ne tų, arba ne laiku antibiotikų, organizmas prie jų tiesiog pripras, ir tada kai kils tikrai bakterinė infekcija antibiotikai tiesiog nepadės. Taip pat dažnų ligų priežastis gali būti alergija, kurią vėlgi antibiotikai tik paskatins. Įvertinant visas tas rizikas, bent jau mes kai manom, kad reikia antibų arba gydytojai taip mano, paprastai padarom kraujo tyrimą, ir tada būna viskas aišku.
Atsakyti
Oi, kiek čia ligų istorijų prisiskaičiau, kol visą temą peržvelgiau. O aš maniau, kad mano vaikas antibiotikais gyvas, nors per keturis metus dar kompensuojamųjų vaistų knygutės nė pusės neišnaudojom. Tačiau mano vaikas yra daugiausiai sergantis iš jo grupės, ir iš visų mūsų pažįstamų. Kol nelankėm darželio, sirgdavo porą kartų per metus. Pradėjom lankyti darželį, prasidėjo ligų maratonas. Jau esam sirgę 2 kartus plaučių uždegimu, gulėję reanimacijoj, sirgę bronchitais, faringitais, anginom, ausų uždegimais, 2 kartus rotavirusu. Rugsėjo mėn.darželį lankėm 9 dienas, spalį 6 dienas, lapkritį 5 dienas, gruodį 10 dienų. Kitą laiką sirgom. Kokių tik vaistų, papildų, vitaminų, druskų kambarių nesam išbandę... Dabar nusprendžiau susirasti gydytoją homeopatą.
Atsakyti
QUOTE(ežiuolė @ 2010 01 17, 22:06)
Oi, kiek čia ligų istorijų prisiskaičiau, kol visą temą peržvelgiau. O aš maniau, kad mano vaikas antibiotikais gyvas, nors per keturis metus dar kompensuojamųjų vaistų knygutės nė pusės neišnaudojom. Tačiau mano vaikas yra daugiausiai sergantis iš jo grupės, ir iš visų mūsų pažįstamų. Kol nelankėm darželio, sirgdavo porą kartų per metus. Pradėjom lankyti darželį, prasidėjo ligų maratonas. Jau esam sirgę 2 kartus plaučių uždegimu, gulėję reanimacijoj, sirgę bronchitais, faringitais, anginom, ausų uždegimais, 2 kartus rotavirusu. Rugsėjo mėn.darželį lankėm 9 dienas, spalį 6 dienas, lapkritį 5 dienas, gruodį 10 dienų. Kitą laiką sirgom. Kokių tik vaistų, papildų, vitaminų, druskų kambarių nesam išbandę... Dabar nusprendžiau susirasti gydytoją homeopatą.


Visiskai nera imuniteto... Dar mazai vadinasi isbandet...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vėja27: 18 sausio 2010 - 15:36
QUOTE(ežiuolė @ 2010 01 17, 22:06)
Oi, kiek čia ligų istorijų prisiskaičiau, kol visą temą peržvelgiau. O aš maniau, kad mano vaikas antibiotikais gyvas, nors per keturis metus dar kompensuojamųjų vaistų knygutės nė pusės neišnaudojom. Tačiau mano vaikas yra daugiausiai sergantis iš jo grupės, ir iš visų mūsų pažįstamų. Kol nelankėm darželio, sirgdavo porą kartų per metus. Pradėjom lankyti darželį, prasidėjo ligų maratonas. Jau esam sirgę 2 kartus plaučių uždegimu, gulėję reanimacijoj, sirgę bronchitais, faringitais, anginom, ausų uždegimais, 2 kartus rotavirusu. Rugsėjo mėn.darželį lankėm 9 dienas, spalį 6 dienas, lapkritį 5 dienas, gruodį 10 dienų. Kitą laiką sirgom. Kokių tik vaistų, papildų, vitaminų, druskų kambarių nesam išbandę... Dabar nusprendžiau susirasti gydytoją homeopatą.



Turi praeiti, kaip sako žmonės, tas amžius ir apstos.
Atsakyti
QUOTE(pukpuk @ 2010 01 07, 14:19)
Nu negalejau neparasyt atsakymo i sita posta. Matyt tamstai nesirgo rimtai vaikas niekados.
Matyt Jums lieka tik isivaizduoti, kaip mamos svajoja apsieiti kaskarta be antibiotiku, bet kai padaromas rentgenas vaikui po 4 savaiciu nesibaigiancio kosulio (esant liaudiskam gydymui) ir pasakoma, kad jam komplikavosi i bronchita, ir jei neduosi jam antibiotiko jis tures plauciu uzdegima, o jei ji gydyti LIAUDISKAIS METODAIS tai galima ir palaidoti vaika...  Faina ane???
O kai vaikui puliuoja viskas nosyje, kai ant akiu infekcija leidziasi i plaucius...
na vienzo... truksta zodziu, toks ispudis, kad is menulio iskritusi mieloji esi.

Kas liecia tema, tai jungiuosi i serganciuju buri. Pradejom nuo spalio lankyti darzeli, dabar mum 2.10 m, lankom savaite, 3 sergam, lankom 2 sav, vel 3-4 sergam... ir svarbiausia, kad jau 2 kartus gerem antibiotikus. LOR sako kad yra adenoidai, siulo operuotis, bet as nenoriu ir tiesa pasakius kol kas nematau reikalo pasverus visus uz ir pries. Labai rimtu pasekmiu gali buti. vaikas kvepuoja jei tik snargliais neuzsikisus nosis, paknarkia naktim retai, tik kai serga... ausys ttt normoje. Nematau prasmes rizikuoti. Rytoj einame pas privatu LOR'a. Noreciau kad patvirtintu/paneigtu adenoidu dgz.
Mano vyresneliui jau paskirta operacija ir nusprendem operuot, nes tikrai vaikas labai kankinasi, nes turi dar ir alergini rinita, tai visos persalimo ligos lipte limpa. Jau turbut daugiau nei 3men tai sloga, tai kosulys. Larigitai, bronchita ir t.t. O vaistukai jau nepadeda, adenoidai nemazeja. doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pukpuk @ 2010 01 07, 15:19)
Kas liecia tema, tai jungiuosi i serganciuju buri. Pradejom nuo spalio lankyti darzeli, dabar mum 2.10 m, lankom savaite, 3 sergam, lankom 2 sav, vel 3-4 sergam... ir svarbiausia, kad jau 2 kartus gerem antibiotikus. LOR sako kad yra adenoidai, siulo operuotis, bet as nenoriu ir tiesa pasakius kol kas nematau reikalo pasverus visus uz ir pries. Labai rimtu pasekmiu gali buti. vaikas kvepuoja jei tik snargliais neuzsikisus nosis, paknarkia naktim retai, tik kai serga... ausys ttt normoje. Nematau prasmes rizikuoti. Rytoj einame pas privatu LOR'a. Noreciau kad patvirtintu/paneigtu adenoidu dgz.


kaip Jums sekesi pas privatu Lor'a ?
Ka patare del adenoidu ? Kurio laispsnio adenoidai pas Jusu vaikuti ?
Pas mano 3metu mergaite II laipsnio adenoidai+ tonzilitas. serga nuolat - darzelio praktiskai nelankome (pradejome nuo rugsejo) verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
musu mazoji neisnesiotuke taip pat tikras ligoniukas, sergam ir sergam... labai silpnaus imuniteto. Laukiam nesulaukiam vasaros... I menesi karta tikrai sergam, tai kosuliai, slogos, bronchitas.. Ir i lauka mazai jau vedu nes ir namuose sugebam susirgti, jau ziurim labai, bet vis.. Dabar pradejau duoti kudikiams skirtus molers zuvu taukus, bet kad jie labai jau nemalonus, sunkiai eina suduot...
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif noriu ir as prie jusu prisijungti..mano vaikui 1,6 metuku,pirma karta susirgome 6 men ,gerem antibiotikus ..paskui prasidejo sirgimai kiekviena men.. doh.gif cia yra daug prirasyta apie skiepus pas mus jie visi yra padaryti ,nes gyvenam Anglijoje cia daug daugiau skiepu daro nemokamai negu LT ir nuo plauciu uzdiegimo,miningito ir t.t.i darzeli dar neeinam sugiebam ir namuose sededami sirgti... verysad.gif tai man taip baisu, kas bus kai i darzeli teks atiduoti..joks darbdavis gi nelauks kol sedesi kiekviena men...namuose su vaikeliu.oh net nezinau kaip pagelebeti sunelio imuninei sistemai.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Mano vaikinukas irgi labai daznai sirgo, antibiotikus vartojom vos ne kas trecia savaite. Sirgom viskuo- ir sloga, ir laringitais ( vos ne kas savaite priepoliai), ir bronhitais, bet labiausiai ismuse is veziu 2 plauciu uzdegimai per 1.5 men doh.gif . Ir zinokit man tai atsibodo, atsibodo pastovios isvykos i ligonine, lasalines, geriamieji antibiotikai. Per pusmeti 8 kart gulejom stacionare.Tada nutariau ieskoti budo sustiprint imuniteta , kurio kaip sake daktarai, pas mus visiskai nebuvo g.gif
Atradau labai gera gydytoja homeopata, kuris paskyre mano suneliui vaistuku kursa. Iz zinokit - padejo!!! Ir dabar jei jau ir suserga- tai liga praeina labai lengvai. Pavyksta isgydyt vaika be vaistu, pasikliaujant liaudies medicina. Nuvedziau pas ta gyd ir dukryte, nors ji serga nedaznai, bet yra labai isterisko budo, tai ir jai vaistuku parinko, dave daug vertingu patarymu.
Tai mamytes noriu patart is savo patirties- ieskokit budu sustiprint vaikuciams imuniteta. Kreipkites pas homeopatus, zolininkus.

Bukit sveiki! 4u.gif
Atsakyti
Mano vyresnėlis neišrankus - imdavo visas ligas, kurios tik pasitaikydavo kely... verysad.gif Kaip juokauju, žinau beveik visas ligas nuo nosies galiuko iki pimpaliuko. Nebuvo slogos, kuri nepasibaigtų bronchitu, pilvo skausmo, kuris nepasibaigtų vėmimu, viduriavimu ir kelione į infekcinę.. unsure.gif blink.gif
Antibiotikai, liga, antibai, liga ir taip be galo be krašto...

Alternatyvių gydymo būdų pradėjau ieškot per vėlai, už ką save graužiu. ax.gif
Apsilankėm pas homeopatą, žirniukų kursą vaikas praėjo. Peršalimus gydyti stengiausi tik Influcid ir Umckalor homeopatiniais lašais. Rudeniop rimtai susigiriebėm - kasdien žuvų taukai (Miolerio be priedų), Vitaminas c prolong su geležimi vaikams, mano gaminti vitaminai iš medaus, citrinos ir spanguolių sulčių, šaukštelis medaus su bičių duonele.

Sausį šventėme metus be antibiotikų. thumbup.gif Buvo įvairių ligelių, buvo ir ligoninės, bet be antibų! Ir matau kaip greitai susidoroja box.gif imunitetas su kokiu pagautu virusiuku. rolleyes.gif

Nors jau maniškiui 5 metai, kaip sako daktarai "išauga" iš ligų. Bet aš laurus atiduodu homeopatijai. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(idommi @ 2010 02 19, 18:07)
Mano vyresnėlis neišrankus - imdavo visas ligas, kurios tik pasitaikydavo kely...  verysad.gif Kaip juokauju, žinau beveik visas ligas nuo nosies galiuko iki pimpaliuko. Nebuvo slogos, kuri nepasibaigtų bronchitu, pilvo skausmo, kuris nepasibaigtų vėmimu, viduriavimu ir kelione į infekcinę..  unsure.gif  blink.gif
Antibiotikai, liga, antibai, liga ir taip be galo be krašto...

Alternatyvių gydymo būdų pradėjau ieškot per vėlai, už ką save graužiu.  ax.gif
Apsilankėm pas homeopatą, žirniukų kursą vaikas praėjo. Peršalimus gydyti stengiausi tik Influcid ir Umckalor homeopatiniais lašais. Rudeniop rimtai susigiriebėm - kasdien žuvų taukai (Miolerio be priedų), Vitaminas c prolong su geležimi vaikams, mano gaminti vitaminai iš medaus, citrinos ir spanguolių sulčių, šaukštelis medaus su bičių duonele.

Sausį šventėme metus be antibiotikų.  thumbup.gif Buvo įvairių ligelių, buvo ir ligoninės, bet be antibų! Ir matau kaip greitai susidoroja  box.gif imunitetas su kokiu pagautu virusiuku.  rolleyes.gif

Nors jau maniškiui 5 metai, kaip sako daktarai "išauga" iš ligų. Bet aš laurus atiduodu homeopatijai.  cool.gif


Mano vyresnysis irgi daznai sirgo mazesnis budamas. Bet kaip ir paraset- apie 5 metus ligos baigesi ( bent jau didzioji dauguma) dabar ir sloga be komplikaciju i bronchita praeina, ir kosuliai obstrukciniu bronchitu nesukelia. Taigi daug tiesos pasakyme, kad vaikai isauga ligas mirksiukas.gif mes be homeopatu jas isaugom. Jokiu budu nesakau, kad pastarieji neveiksmingai gydo, bet amzius irgi savo daro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pukpuk @ 2010 01 07, 04:19)

LOR sako kad yra adenoidai, siulo operuotis, bet as nenoriu ir tiesa pasakius kol kas nematau reikalo pasverus visus uz ir pries.


labas,mamules,...negalejau "susitureti"nepasidalinus savo pastebejimas,del adenoidu.musu maziausiai 3,5 ir mes jau "zinom" kada adenoidus operuosimes...
bet rasau ne del operacijos,o noriu pasakyti,kad iki jau ketvirtas men.mes geriame
homeopatinius lasus"Lymphomyosot".sake,kad operacijos neisvengsim,bet va ligu tai kol kas pavyko isvengti.iki vaistu naudojimo ir gal dar gera men.juos begeriant sirgom po pora kartu i men.dabar jau trecias men. jokiu ligu,tiksliau atrodo,kad liga lyg jau ir "cia pat"/sukoseja,lyg pasniurkcioja/,bet nieko daugiau...
mums juos paskyre santariskiu loras. irnesakyk.gif rasau,kad gal eidamos pas gydy.pasitartumet ir gal kam padetu.
Atsakyti