Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(Rasiliukas @ 2009 10 06, 15:13)
As is Palangos, o homeopate pas mus mieste-Andzela. tel nr.8460 54198.
Esu jai be galo dekinga uz savo vaiku sveikata ir uz nauja poziuri i tradicine medicina  blush2.gif


aciu, uzsirasysiu.

joooo, is mano kaimo iki jusu viso labo 150 km i viena puse g.gif
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 06, 15:17)
aciu, uzsirasysiu.

joooo, is mano kaimo iki jusu viso labo 150 km i viena puse  g.gif

Kazkr nete buvau radusi Lietuvos homeopatu sarasa g.gif Gal pabandykite pagooglinti ir atrasite savo 'kaime' toki zmogu.
Atsakyti
Mes irgi naudojom Andželos žirniukus man asmeniškai schmoll.gif
Kordicepsas labiau pasiteisino. Kiekvienam savaip matyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 10 06, 15:42)
Mes irgi naudojom Andželos žirniukus man asmeniškai  schmoll.gif
Kordicepsas labiau pasiteisino. Kiekvienam savaip matyt  smile.gif

juos reikia nuosekliai gerti. Pabaigus kursa, vel pasirodyti ir folio testa pasidaryti.
Mano vaikams vieno gydymo uztenka, bet vyrui prireike keliu vizitu. rolleyes.gif
Atsakyti
O tai kur galima isigyti ta cordisepsa? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2009 10 06, 16:12)
O tai kur galima isigyti ta cordisepsa? 4u.gif

pvz Į MANE KREIPTIS
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 10 06, 15:13)
pvz Į MANE KREIPTIS



Atsakiau į až
Papildyta:
inete, vienoje vietoje uztikau kaina doh.gif , ji istikro tokia g.gif (netoli 300lt)

Kaina yra 3 kartus mažesnė
Atsakyti
aciu visoms atsakisioms.

kol kas susilaikysiu. info labai priestaringa.
ir tik is suinteresuotos puses tinklapiu (platintoju).

jokios kitos neradau.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 06, 20:57)
aciu visoms atsakisioms.

kol kas susilaikysiu. info labai priestaringa.
ir tik is suinteresuotos puses tinklapiu (platintoju).

jokios kitos neradau.

Siūlyčiau nueit į paskaitą, kai gydytojai apšvies kas tai per daiktas - susidarysi tada nuomonę
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 06, 14:01)
bet tai preparatas ne per vaistines platinamas, kaip suprantu  g.gif ar klystu????
jokios oficialios info ta tema nerandu...????
ar ne ten ieskau, ar ieskoti nemoku? gal pagelbesit?

as vaistinese radau kapsulemis. HighWay gaminys. Bandau pati gerti - vaikams duoti ranka nekilo, nes ant buteliuko labai skurdi informacija pateikta, o informacinio lapelio jokio prideta nebuvova toksai
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2009 10 07, 10:29)
as vaistinese radau kapsulemis. HighWay gaminys. Bandau pati gerti - vaikams duoti ranka nekilo, nes ant buteliuko labai skurdi informacija pateikta, o informacinio lapelio jokio prideta nebuvova toksai


aciu, permeciau akim. ka pastebejau, kad gamintojas minimas visikai kitas nei siulomas inete, panasios sudetes preparatu. bet cia tik pastaba.
vnz, aciu.
bandysiu verstis be jo ir su biciu pieneliu, kas man labiau priimtiniau siai dienai.
Atsakyti
QUOTE(janna @ 2009 10 07, 10:41)
aciu, permeciau akim. ka pastebejau, kad gamintojas minimas visikai kitas nei siulomas inete, panasios sudetes preparatu. bet cia tik pastaba.
vnz, aciu.
bandysiu verstis be jo ir su biciu pieneliu, kas man labiau priimtiniau siai dienai.

Homeopatinis gydymas yra sudėtingas, be galo platus ir individualus. Anksčiau, kai gydanti šeimos gydytoja siūlydavo ligos pradžioj bandyt homeopatiniais pasveikti, pirkdavom brangiausius umcalor, oscolocoscinum ir pan. ir vistiek galop pasibaigdavo antibiotikais. Kaina didelė, rezultatų jokių doh.gif Karts nuo karto paskaitinėdavau temą, esančią prie vaistų - homeopatinis gydymas, tai ten kai kurios mamytės dalijasi patirtimi kaip gydo savo ligašiukus, tai pav. slogai gydyti yra gal 20 rūšių homeopatinių vaistų, ir reikia naudoti būtent tuos, kurie tinkamiausi tuo momentu, nes kiti nepadės. Gali būti, kad pusdienį vienus reikia duoti, po to kitus ir pan. Žodžiu, visa tai gan sudėtinga, tad mes kreipėmes Panevėžy į homeopatę Čyvienę, nes nebežinojom ką daryti - per 2 mėn gerdavo po 3 dozes antibų, penktadienį uždarom 14 dienų trukusį slaugos biuletenį, pirmadienį išsiimam naują verysad.gif Konsultuojant Čyvienei, apie vaiką klausė daugybės dalykų, kad nustatytų, kas tiks būtent tam vaikui (pvz. kaip keliasi, ant kurio šono miega, kaip mėgsta rengtis ir pan.), atlieka folio tyrimus, ir mums paskyrė trijų mėnesių terapiją, kurios mes laikėmės. Po to nebesirgo, nes keletą mėn nevedėm į darželį, paskui vasaros grūdinimasis - ir jokios slogos. Dabar pas savo gydytoją einam tik pažymų, biuletenių ir pan, nes jau būtume gal dar 5 dozes antibų išgėrę, jei BPG visada klausytume. Gydomės homeopatiniais konsultuojant Čyvienei telefonu ir supermamų pagalba thumbup.gif Pasveikstam greičiau nei gydant antibiotikais, sergam lengviau...
Papildyta:
Aš kordicepso nesu girdėjusi blush2.gif
Papildyta:
http://www.supermama...howtopic=468611 Paskaitinėju, ir kai pamatau, kad mamos homeopatijos pagalba išvengia tonzilių, adenoidų operacijų išgydydamos vaikus, tai norisi tik to ir siekti
Atsakyti