Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Pirmus lankymo metus sirgo labai daznai - savaite darzelio savaite namu doh.gif
Liepa ir rugpjuti i darzeli neleidau, vaziavom prie juros, daug budavom lauke, geras maistas ir t.t. taigi atsistate imunitetas ir (tpfu tpfu tpfu) siais metais (nuo 09 men. iki dabar) turejo 2 slogas - tai is viso gal 4 dieneles tik nejo biggrin.gif
Atsakyti
Mano sunus nuo rugsejo pradejo pratintis,na spali jau rimciau lankem,bet....prasidejo ligos ligeles,kaip is prakiurusio maiso:angina,bronhitas,sloga iki 2sav.,ar siaip koks virusas piktas..Si men kaip susirgom,jau 3 savaite is namui neiseinam,teko ir ligoninej paguleti.Isvada gydytoju-vaikas nedarzelinis.Apie darzeli sake nuo 3 m.galvoti..
Atsakyti
Mes nuo rugsejo buvom nueje tik keleta savaiteliu i darzeli.Visos kitos dienos prasirgtos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2009 01 20, 14:11)
Mano sunus nuo rugsejo pradejo pratintis,na spali jau rimciau lankem,bet....prasidejo ligos ligeles,kaip is prakiurusio maiso:angina,bronhitas,sloga iki 2sav.,ar siaip koks virusas piktas..Si men kaip susirgom,jau 3 savaite is namui neiseinam,teko ir ligoninej paguleti.Isvada gydytoju-vaikas nedarzelinis.Apie darzeli sake nuo 3 m.galvoti..

Nesamone schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ovimama @ 2009 01 20, 14:11)
Mano sunus nuo rugsejo pradejo pratintis,na spali jau rimciau lankem,bet....prasidejo ligos ligeles,kaip is prakiurusio maiso:angina,bronhitas,sloga iki 2sav.,ar siaip koks virusas piktas..Si men kaip susirgom,jau 3 savaite is namui neiseinam,teko ir ligoninej paguleti.Isvada gydytoju-vaikas nedarzelinis.Apie darzeli sake nuo 3 m.galvoti..

QUOTE(Avocetė @ 2009 01 23, 16:17)
Nesamone  schmoll.gif




Na žinokite sąmonė... Mano draugės sūnui ir kaimynų mergaitei gydytojai tą patį pasakė... Kol kas vaikai negali būti grupėje tarp kitų vaikų, nes neišlipa iš ligelių... Taip pat sakė, kad bandyti, kai sueis 3 - 3,5 m., o dabar tik namuose...
Atsakyti
Kai vaikas daržą lanko pirmi metai, ligos neišvengiamos. O paskui organizmas adaptuojasi prie visų bacilų.Ir mums taip buvo ir gydytojai tą patį sakė biggrin.gif bet mes ir toliau ėjom
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 23, 17:08)
Kai vaikas daržą lanko pirmi metai, ligos neišvengiamos. O paskui organizmas adaptuojasi prie visų bacilų.Ir mums taip buvo ir gydytojai tą patį sakė  biggrin.gif bet mes ir toliau ėjom

Taip kategoriskai nedrisciau teigti. ax.gif Kai dukra ejo (nuo 2.5) nesirgo visiskai, ir nebuvo jokiu problemu. O su viduriniuoju jau 1.5 metu bandau (pradejom kai buvo lygiai 3) ir jokio progreso:savaite darzelyje- trys namie....... verysad.gif ir dar su mazuoju pasidalina visais virusais verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Avocetė @ 2009 01 23, 17:08)
Kai vaikas daržą lanko pirmi metai, ligos neišvengiamos. O paskui organizmas adaptuojasi prie visų bacilų.Ir mums taip buvo ir gydytojai tą patį sakė   biggrin.gif bet mes ir toliau ėjom




Na nesupykite, bet prajuokinote... Gydytojai sake... biggrin.gif O ar žinote, kad be Jūsų gydytojų dar egzistuoja šimtai kitų gydytojų?
Juk kiek vaikų, tiek atvejų... O mano minėtu atveju tokią išvadą priėmė ne vienos vaikus prižiūrinčios gydytojos, berniuko atveju net medikų komisija (nes teko ir ligoninėse ne kartą pasilankyti). Tai nemanau, kad verta net ginčytis šiuo klausimu.
Ir turiu kitą pavyzdį, pusbrolio mergaitė jau virš metų lanko daržiuką ir jokių ligų, kelis kart slogytę turėjo ir viskas...
Kaip bus pradėjus lankyti darželį niekas negali porgnozuoti: vieni serga labai, kiti serga, bet galu gale persilaužia, tretiems išvis pasiseka, kaip pvz mano pusbrolio mergaitei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Liepa18*: 23 sausio 2009 - 19:01
QUOTE(Aiira @ 2009 01 23, 17:02)
Taip kategoriskai nedrisciau teigti.  ax.gif  Kai dukra ejo (nuo 2.5) nesirgo visiskai, ir nebuvo jokiu problemu. O su viduriniuoju jau 1.5 metu bandau (pradejom kai buvo lygiai 3) ir jokio progreso:savaite darzelyje- trys namie.......  verysad.gif ir dar su mazuoju pasidalina visais virusais verysad.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir mano pupa pradejo darzeli lankyti jau virs 3 metu bet sergam tai daznai savaite pabuname darzelyje tris savaite maziausiai buname namie su bronhitais ,laringitais slogom, anginom ir dabar sedim jau antra savaite su akiu uzdegimu doh.gif bet neisgirdau is gydytoju kad vaiko nebegaliu vesti i darzeli paprasciausiai manau kad turi vaikas priprasti prie tokios rutinos prie aplinkos o dar ir i darzeli daznai teveliai atveda sergancius vaikus , tai nuo tokiu ir sveikieji suserga doh.gif
Atsakyti
OI vargau nuo 2,5m kai pradejom lankyti darzeli, dar ir dabar vargstu, o mums jau 6m. sergam ir sergam is antibiotiku neislipam. jau nebezinau ko griebtis, nes jau viskas isbandyta, vienintele iseitis samdyti aukle ir laikyti namie, jei nori sveiko vaiko.
Atsakyti
Mūsiškis lanko nuo rudens, jei tai galima vadinti lankymu doh.gif serga daugiau, nei eina į darželį blink.gif Tikiuosi kitais metais bus jau lengviau. Vis tiek turi kažkada imunitetą įgauti ax.gif Sako, pirmi metai visada sunkiausi, po 4u.gif visiems iš ligų neišlipantiems.
Atsakyti
Serga kokį kartą į mėnesį, bet po savaitę, kelias dienas, nieko rimto- kosuliukai, slogytės.
Atsakyti