Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

Pradėjom lankyti lopšiuką nuo šio spalio. Mums dar 2 metukų nėra. Norėjau kad priprastu prie daržiuko iki kol gims broliukas ar sesutė. bet jau dabar esu nusivylusi ir nebežinau ką daryti. 3 dienos į darželį- 2 savaitės namuose; 3 dienos į darželį- 2 savaitės namuose; tai taip žiauru, labai gaila vaiko. tiesiog galvoju atidėti lopšiuko lankymą pavasariui. Esu pasimetusi....
Atsakyti
ritinuk------ zinai gal tavo berniukui kas netinka darzelyje gal jis viduje is ties labai pergyvena,tada vaikuciai taip serga,,,,,,,
O gal toks organizmas,o tu kokius vitaminus pagirdyk kad stiprintu organizma.gal tikrai viskas bus gerai......
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 12 07, 14:35)
ritinuk------ zinai gal tavo berniukui kas netinka darzelyje gal jis viduje is ties labai pergyvena,tada vaikuciai taip serga,,,,,,,
O gal toks organizmas,o tu kokius vitaminus pagirdyk kad stiprintu organizma.gal tikrai viskas bus gerai......


Tai kad be jokių ašarų pasilieka lopšiukyje, retai kada palieku pietų miegui. kai ateinu pasiimti, vos iškrapštau aš jį iš ten. O dėl vitaminų, tai jis gauna vaikiškus NUTRILITE vitamina C ir multikus, dar žuvies taukų guminukų. Bet jaučiu problema ta, kad daug vaikų yra atvedamų kosinčių ir sloguojančių. Na dar pabandysiu išbandyti vienos mamos patarimu nosyte tepti propolio aliejuku, gal padės smile.gif
Atsakyti
pas mus tai uzdraude vaikus vest sergancius, bet vis tiek jis parsinesa kokia basiliuke. zinoma, liudna kai sirguliuoja, bet jau tokia kaina kai pradeda lankyti darzeli. sakyciau - naturalu. mes nuo rugsejo pradejom eiti i darzeli, sirguliavom jau tris kartus, bet be temperaturu - tfuu tfu tfu. o geriam zuvu taukus ir vitamina c.
sveikatos musu atzaloms!
Atsakyti
mano dukrytė, iki darželio beveik nesirgusi, iš slogų ir virusų neišlenda, pradėjusi ten eiti doh.gif savaitę- dvi eina, dvi savaites namuose sirguliuoja doh.gif vaiko gaila, bet tikiuosi, kad apsipras kaip nors su svetimom bacilom. reguliariai girdau Citrosept lašiukus, tikiuosi, padės rolleyes.gif
Atsakyti
Gaila kai maziukai nori eiti,bet del ligu ne visi gali verysad.gif na mes tikiuosi jau nuo balandzio eidami maziau sirgsim, nes iki siol liga po ligos buvo,bet paskiepyjom pneumo 23 serga nebe taip kaip anksciau rezultatas matosi tikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ritinukas @ 2008 12 04, 18:42)
Pradėjom lankyti lopšiuką nuo šio spalio. Mums dar 2 metukų nėra. Norėjau kad priprastu prie daržiuko iki kol gims broliukas ar sesutė. bet jau dabar esu nusivylusi ir nebežinau ką daryti. 3 dienos į darželį- 2 savaitės namuose; 3 dienos į darželį- 2 savaitės namuose; tai taip žiauru, labai gaila vaiko. tiesiog galvoju atidėti lopšiuko lankymą pavasariui.  Esu pasimetusi....

mano mazoji lygiai tas pats, jauciu savaite ilgiausiai islanke, na bet nori labai eiti, tai ir vedu, kai pasveiksta. Ligos kol kas nerimtos puola, sloga ir kosulys.
Atsakyti
Mes pradėjom lankyti 2 m. 5 mėn. Iki šiol vaikas buvo su auklė ir beveik nesirgo smile.gif Na pas mus tokia pat istorija, dvi savaitės pavaikšto ir prikimba sloga, tada sedim namie verysad.gif Kol kas jokia rimta liga neprikibo, bet sergam kartą į mėnesį maždaug. Laukiu kada gi tie sirgimai sumažės doh.gif
Atsakyti
MES IRGI - KAIP TAISYKLE I MENESI KARTA SERGAM smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 12 07, 14:35)
ritinuk------ zinai gal tavo berniukui kas netinka darzelyje gal jis viduje is ties labai pergyvena,tada vaikuciai taip serga,,,,,,,
O gal toks organizmas,o tu kokius vitaminus pagirdyk kad stiprintu organizma.gal tikrai viskas bus gerai......

mano mergaite kai tik pradejo metuku eiti i darzeli ir prasidejo ligos kas menesi visada sirgdavo ir taip iki 6 metu doh.gif paskui isaugo ,bet ilgai vargom g.gif
Atsakyti
Mes rugsėjį pradėjom lankyti darželį.Jau po pirmos savaitės lankymo pasigavo virusą.Sloga, kosulys. Ir taip kiekvieną mėnesį.Lankom 3-5 dienas o sergam visą likusį mėnesį.va ir dabar nuo gruodžio 5 dienos dar nebuvom blink.gif Nuo vakar atostogauju, tai kažkiek pasaugosiu.Perrašiau į kitą darželį, galbūt padės.Į darželį dukrytė eina noriai, tik kad tos slogos ir kosuliai.Daržely snarglioti ir kosintys vaikai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2009 01 13, 07:38)
Mes rugsėjį pradėjom lankyti darželį.Jau po pirmos savaitės lankymo pasigavo virusą.Sloga, kosulys. Ir taip kiekvieną mėnesį.Lankom 3-5 dienas o sergam visą likusį mėnesį.va ir dabar nuo gruodžio 5 dienos dar nebuvom  blink.gif Nuo vakar atostogauju, tai kažkiek pasaugosiu.Perrašiau į kitą darželį, galbūt padės.Į darželį  dukrytė eina noriai, tik kad tos slogos ir kosuliai.Daržely snarglioti ir kosintys vaikai  doh.gif

schmoll.gif nepadės. antraisiais lankymo metais sustiprėsit mirksiukas.gif vasarą pradėkit gert imunitetui ką nors stiprinti 4u.gif
Atsakyti