Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

nu va ir aš jau giliausioj depresijoj - nepalankėm daržo nė trijų savaičių, o jau pagulėjom savaitę ligoninėj su bronchitu, gavom antibiotikų, grįžom namo - pasirodo, dar ir ausų uždegimas....pirmąkart gyvenime tokios ligos pas mus.
Papildyta:
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 09 26, 14:19)
O mano sunus pradejo lankyi darziuka nuo birzelio menesio tad sirgome tik viena syki susirgome stomatitu,tad ka as galiu parasyti del to apie ka jus rasote kad vaikas niekada niekada nesirgo o dabar serga serga nes eina i dazeli---musu aukletoja sake taip jei vaikas serga pastoviai vadinasi jis stresuoja jam kazkas netinka ir jis serga vis,,,,,


nenoriu sutikti su jūsų auklėtoja - mano dukra labai noriai eina i daržą, noriai pasilieka, gerai jaučiasi, ir jokio streso nėra, kaip auklėtojos sakė, darželinis vaikas, o kad serga, tai visai kitos problemos, silpnas imunitetas, atvedami kiti sergantys į grupę užkrečia vaikus ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palaida Bala: 26 rugsėjo 2008 - 16:58
Sveikos mamos,
mano drauge vaikuciams gerti duoda alijosiaus gerimo, po sauksteli ryte vakare, ten labai daug vitaminu, mineralus, stiprina imuniteta, sudetyje 96 proc alijosiaus. Pati ji geriu nes kaip pas vaika imunitetas ne tvirtas, ir virskinimo sistemos sutrikimu turiu. Padeda !
Atsakyti
QUOTE(džingute @ 2008 10 03, 14:36)
Sveikos mamos,
mano drauge vaikuciams gerti duoda alijosiaus gerimo, po sauksteli ryte vakare, ten labai daug vitaminu, mineralus, stiprina imuniteta, sudetyje 96 proc alijosiaus. Pati ji geriu nes kaip pas vaika imunitetas ne tvirtas, ir virskinimo sistemos sutrikimu turiu. Padeda !


čia jis vaistinėj perkamas ar pačiam reikia gamintis iš alijošiaus?
Atsakyti
aha, man irgi tapo idomu kur jo galima isigyti ar cia pacioms pasidaryt reikia?
Papildyta:
QUOTE(donabraskita @ 2008 09 26, 00:37)
  tai po tos nelemtos savaites daugiau nevedzia ir niekada nevesiu i tuos darzelius nes ir vyras grieztai uzdraude ten rodytis lotuliukas.gif  o  ir man nera reikalo ten ji vest biggrin.gif  labiau patinka kai bunam namie kartu thumbup.gif


o kas ten per darzelis? g.gif o tu nebijei, kad kai prades eiti i mokykla, pirma klase, jis sirgti prades? tada bus zymiai, mano nuomone, blogiau. teks pamokas praleidinet. nes mokykloje jis taip pat susidurs su vaikais. tik, manau, skirtumas tas, kad vaikai, lanke darzelius, jau tures stipresni imuniteta persalimo ligoms, o tavo atzalele - ne (aisku, buna isimciu).
mano irgi pradejo eiti i darzeli. na ka, paejo beveik dvi savaites ir suslogavo. papuolem ant tu persalimo bangos. pabuvom namuose kelias dieneles, apsigydem ir vel i darzeli. aisku, gailo vaikucio, reiks ir ilgiau namuose prasedesim, bet manau, kad visiskai vaika laikyt siltnamio salykom nelabai gerai. juk anksciau ar veliau jam teks atsidurti tarp vaikau..
Atsakyti
QUOTE(Mamaitukas @ 2008 10 03, 16:40)
aha, man irgi tapo idomu kur jo galima isigyti ar cia pacioms pasidaryt reikia?
Papildyta:
o kas ten per darzelis? g.gif o tu nebijei, kad kai prades eiti i mokykla, pirma klase, jis sirgti prades? tada bus zymiai, mano nuomone, blogiau. teks pamokas praleidinet. nes mokykloje jis taip pat susidurs su vaikais. tik, manau, skirtumas tas, kad vaikai, lanke darzelius, jau tures stipresni imuniteta persalimo ligoms, o tavo atzalele - ne (aisku, buna isimciu).
mano irgi pradejo eiti i darzeli. na ka, paejo beveik dvi savaites ir suslogavo. papuolem ant tu persalimo bangos. pabuvom namuose kelias dieneles, apsigydem ir vel i darzeli. aisku, gailo vaikucio, reiks ir ilgiau namuose prasedesim, bet manau, kad visiskai vaika laikyt siltnamio salykom nelabai gerai. juk anksciau ar veliau jam teks atsidurti tarp vaikau..



na, mano mazylis ne siltnamio salygom auga schmoll.gif ir uzdaryto as jo tiiikrai nelaikau lotuliukas.gif , bet mano nuomone visi tie valdiski darzeliai niekuom nesiskiria nuo polikliniku - abu bakteriju ir ligu zidiniai, doh.gif todel manau kad kaip bebutu tai yra tiesa unsure.gif ir dar, vaiko vedimas i tuos ligu pilnus darzelius nera jo imuniteto stiprinimas, patikekit mirksiukas.gif zinau ka sakau smile.gif
Atsakyti
gerbiu jusu nuomone. bet nemanau, kad privatus kazkuo skirtusi. galvojate, kad i privatu (jei tai turite omeny) nuejes vaikas nesirgs? nelabai noriu tiketi. ligu zidiniai yra visur, kur pilna zmoniu. na, nebent namu darzeliuose kitokia situacija... be to, vaikas vaikui nelygu...
Atsakyti
gal i privatu nepriima sloguojancio ar kosejancio,tai gal maziau ir vaikuciai sirks
Atsakyti
na, visko gali but. bet tada yra labai ne mazas minusas privaciu darzeliu - problema teveliams su darbu... o gal ir ne
Atsakyti
mano maziukas nuo rugsejo pirmos lanko darzeli ir tik dabar apsirgo kosuliu.
o as maniau kad nei savaitei nepraejus jau sirgs blush2.gif
tikiuosi ir toliau eis bent po menesi islankyt nesirgus mirksiukas.gif
Atsakyti
Pradejome eiti nuo birzelio 01dienos tai susirgome po savaites nes sunus labai stresavo darzelyje po to ejome visa vasara ir nesirgome dabar pradejome lankyti nuo rugsejo 01d,tad susirgti susirgome-stomatitas buvo uzpuoles,o seip dabar siek tiek sanrgliukas bega ir tiek-----tikiuosi nesusirgsime rimciau!!!!!
Atsakyti
As irgi nuo pavasario zadu pradeti vesti i darzeli,bet baisu darosi paskaicius. Mes ir taip sergam daznai,tai kas bus tenai,baisu pagalvoti. Skiepyti nelabai noreciau,bet tikriausiai pasirinkimo neturesiu.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
mano vaikis sumuse rekorda thumbup.gif daugiau kaip metai laiko pavykdavo darzeli lankyti tik po 4-5 dienas, ir iskart susirgdavo. Viso taip bandem apie 7 kartus verysad.gif (cia per daugiau kaip metus laiko)
O dabar ejom 3 savaites bigsmile.gif Nezinau ar sutapimas, ar ne. Bet geriam IMMUNAL lasiukus su eziuole. Pabandykit, gal ir kitiems pades.
Anksciau buvau daug ka isbanzdiusi, bet rezultatu nepastebedavau.
Sekmes visiems darzelinukams 4u.gif
Atsakyti