Įkraunama...
Įkraunama...

Serga ir serga...

QUOTE(Aiva. @ 2008 08 28, 09:21)
mano dukryte pradejo eiti i darzeli 1.8 m. vyko daugelio aprasytas scenarijus... savaite einam, kelias sergam doh.gif vasara nejom i darza, veziojau i drusku gydykla, pasidarem pneumo skiepa. neseniai buvom pie juros, orelis pasitaike visai neyptaingas, bet mes ir prie juros pasivaiksciojom per didziausia veja, ir pabraidziojom. viskas buvo saunu. sia savaite nuvedziau i darza, ir jau sloga baisi. tikiuosi, kad tik tiek... nebesuprantu, jau tikrai neviltis apima verysad.gif

Kas čia per skiepas prašom plačiau bigsmile.gif
Kiek laiko vaikščiojot į gydyklas?
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 08 28, 09:23)
Kas čia per skiepas prašom plačiau  bigsmile.gif
Kiek laiko vaikščiojot į gydyklas?

gydytoja, sake, kad sis skiepas apsaugo nuo kvepavimo taku ligu, persalimo (zinoma, ne 100% smile.gif). i gydyklas vaiksciojom dvi savaites, rekomenduojama bent 10 kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiva. @ 2008 08 28, 11:29)
gydytoja, sake, kad sis skiepas apsaugo nuo kvepavimo taku ligu, persalimo (zinoma, ne 100% smile.gif). i gydyklas vaiksciojom dvi savaites, rekomenduojama bent 10 kartu ax.gif

bigsmile.gif reiks pasidomėt. kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(L'Occitane @ 2008 08 28, 12:32)
bigsmile.gif reiks pasidomėt. kiek kainuoja?

50-60lt, tiksliai nepamenu. beje, maze jau su temperatura, taigi i darza vel kuri laika neisim doh.gif
Atsakyti
Na ano mazoji ir neisskirtine schmoll.gif Kaip ir visu kol nelanke darzelio tol nesirgo. pradejo lankyti prasidejo ir ligos butos nebutos blink.gif Palankem 4 menesius praeitais metais ir vel isejau ja auginti ir si pavasari vel emes vesti, tai siek tiek jau lengviau. Vasara is viso tfu tfu visai neblogai pralankem, o va jau siandien su sloga ir nemaza doh.gif verysad.gif Ir as pati maciau, kaip yra atvedami vaikuciai ir kosintys ir sloguojantis, bet is kitos puses-ka daryti, jeigu kitos isieities nera blink.gif
Atsakyti
mes darzeli pradejom lankyti 1,9m.ir mums tas pats budavo savaite paeinam, o 2 namuose ir vis antibiotikai...Mes labai neatsaprios slogai....kitus vaikus istisai su sloga veda ir nieko jie eina visus metus apsisnargleje, o mums kai tik sloga tai is karto gerkle ir temperatura, atsibodo 1 metus kas menesi beveik pragerem antibiotikus verysad.gif nors siaip niekada nesirgdavom, va dabar vel pradejomleist i darzeli, 4 dienas paejo, ir siandien vel jau slogyte prasideda, aila vaiko verysad.gif ji taip nori i darzeli eit tiesiog su asaromis, pasilieka namie...na bet ka daryt....va nuo sausio men neleidom, tai iki sios dienos ne karto nesirgo, o dabar ir vel..... doh.gif verysad.gif unsure.gif o dabar dar turi maza kudikiuka namie, tai visai baisu, kad neprinestu slogu ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2008 02 23, 16:48)
Tai gal cia kaip talismanas gaunasi, kuris laime nesa ir apsaugoja thumbup.gif . O del gydomuju savybiu tai kazkaip nemanau g.gif
Bet lai tik padeda thumbup.gif


nu žinokit net vaistinėj man vaistininkė patarė užkabinti tokius karolius vaikui, sakė, kad tikrai veiksminga

QUOTE(indrusita @ 2008 09 04, 12:26)
Ir as pati maciau, kaip yra atvedami vaikuciai ir kosintys ir sloguojantis, bet is kitos puses-ka daryti, jeigu kitos isieities nera blink.gif


kaip suprast, nėra kitos išeities? jei neturi kur vaiko palikti, tai ir vedi sergantį,o tada automatiškai suserga kiti vaikai? atseit, man nerūpi, kad kiti tėvai irgi turi darbus, ir kitiems pinigų reikia? geras požiūris. jo dėka, ir mes po trijų dienų darželio lankymo sėdim namie sirgdami.
Atsakyti
QUOTE(Palaida Bala @ 2008 09 06, 14:27)

kaip suprast, nėra kitos išeities? jei neturi kur vaiko palikti, tai ir vedi sergantį,o  tada automatiškai suserga kiti vaikai? atseit, man nerūpi, kad kiti tėvai irgi turi darbus, ir kitiems pinigų reikia? geras požiūris. jo dėka, ir mes po trijų dienų darželio lankymo sėdim namie sirgdami.

drinks_cheers.gif
Gal tik vienetai neturi kitos iseities pvz. vienisa mama, kurios giminaiciai toli toli gyvena.....
O didzioji dauguma prie noro tikrai manau rastu iseiti g.gif
Man irgi labai pikta kad sitiek daug zmoniu taip neatsakingai elgiasi musu vaiku sveikatos atzvilgiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aiira @ 2008 09 06, 18:21)
drinks_cheers.gif
Gal tik vienetai neturi kitos iseities pvz. vienisa mama, kurios giminaiciai toli toli gyvena.....
O didzioji dauguma prie noro tikrai manau rastu iseiti g.gif
Man irgi labai pikta kad sitiek daug zmoniu taip neatsakingai elgiasi musu vaiku sveikatos atzvilgiu verysad.gif

tiesa sakant, pati nerizikuociau vesti savo dar nepasveikusio vaiko i darza doh.gif
sia savaitele mes dar namie busim (2 savaite), pameginsim dar karteli i darzeli, ir jei vel dukryte susirgs po keliu dienu, tuomet darzelio atsisakysim iki kitu meteliu ax.gif
Atsakyti
mano mazylis iki 3 su virsum visiskai nesirgo, o kaip bandziau nuvest i darzeli tai po savaites is kart susirgo slogom kosuliais pagardintais auksta tempa doh.gif tai gydemes gerus puse metu su atkritimais, nors buvo tik po pora valandu per diena, nes vedziau tik del to kad pabutu su vaikais , pazaistu kartu bigsmile.gif tai po tos nelemtos savaites daugiau nevedzia ir niekada nevesiu i tuos darzelius nes ir vyras grieztai uzdraude ten rodytis lotuliukas.gif o ir man nera reikalo ten ji vest biggrin.gif labiau patinka kai bunam namie kartu thumbup.gif
Atsakyti
O mano sunus pradejo lankyi darziuka nuo birzelio menesio tad sirgome tik viena syki susirgome stomatitu,tad ka as galiu parasyti del to apie ka jus rasote kad vaikas niekada niekada nesirgo o dabar serga serga nes eina i dazeli---musu aukletoja sake taip jei vaikas serga pastoviai vadinasi jis stresuoja jam kazkas netinka ir jis serga vis,,,,,
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 09 26, 14:19)
O mano sunus pradejo lankyi darziuka nuo birzelio menesio tad sirgome tik viena syki susirgome stomatitu,tad ka as galiu parasyti del to apie ka jus rasote kad vaikas niekada niekada nesirgo o dabar serga serga nes eina i dazeli---musu aukletoja sake taip jei vaikas serga pastoviai vadinasi jis stresuoja jam kazkas netinka ir jis serga vis,,,,,

Nesutinku visiškai schmoll.gif . Mano mažiukei darželis yra rojus, ji ten ne eina, o bėga, nenori namo važiuoti. Darželyje tarp vaikų ji iš tiesų laiminga. Deja deja, lanko retai. Nuo birželio pradėjo eiti ir dar nė dienos nebuvo visiškai sveika verysad.gif Kaip prasidėjo, tai jau 3 kursus antibiotikų sugėrė, kosti vis, o dabar jau dieną naktį. Pirmadienį klinikose tirsim visapusiškai. Įtariu, kad bus kokią rimtą zarazą pasigavusi, kurios iki galo neišgydo (kad ir mikoplazmą). o iki darželio buvo sirgusi rimčiau gal 2-3 kartus.
Atsakyti